Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
PonikvarTobija

M

2000GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠenicaAndraž

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
KolarMaša

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
MastenTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MustarSara

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
HrovatinŽiga

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KacJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠprukNika Jan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavcGal

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Martinčič Gala

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
DolencArne

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZukičSara

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
RadićAnastazija

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Hočevar Matic

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlančarNeža

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
Mohar MastnakErnestina

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
MilanezIzabela

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
DobnikarRok

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
KocijanNeža

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
SnojMatija

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
ŠilarMaša

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
SubanNejc

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
HrovatinŽan

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŽalacJan

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Povšič VeselPia

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
NadižarMaša

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Arko Jan

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Majcen GovcFilip

M

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
PogačnikŽan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JermolVan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
DemšarDomen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
TrohaKatja

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
VugaJanez

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
VidmarMatjaž

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
UrhManca

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠiljevićElma

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
HočevarKatja

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HribarŽan Janez

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
PonikvarTobija

M

2000GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ArničŽiga

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
KacJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠprukNik Jan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Hrovatin Žiga

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠtihGašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GojkovičMaja

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
DobnikarRok

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
KlančarNeža

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
Mohar MastnakErnestina

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
MilanezIzabela

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
KocijanNeža

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
RupnikUla

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
ŠilarMaša

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
Povšič VeselPia

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PogačnikŽan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
DemšarDomen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JermolVan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
MavričŽan

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
HribarŽan Janez

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144