Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72


ARHIV:
15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
RastoderErvin

M

1998EKONOMSKA ŠOLA
MatičičTjaša

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JermanLiza

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽupaničAna

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KontestabileAljaž

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LukekMark

M

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
DomanjkoMiran

M

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠetincMarko

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
Jordan Tina

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
HočevarNika

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
GregorčičAna

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
TršarLina

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
SladičMarko

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
PrimožičBlaž

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
BoleMartin

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
BeljanLuka

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
StrbadMatevž

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
KlokočovnikMiha

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZatkovičJan

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Gerl KorenčJan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
NakrstAna

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KukovecDominik

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
AvbrehtLuka

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LukekKlara

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TrampušTjaša

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PereničJan

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GeričJaka

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JakopičMiha

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KolšekIrenej

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BavdažRok

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
TrojerAljoša

M

1996SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
IvanovKirill

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
GašparičJuš

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
OžboltBlaž

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JankovićUroš

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DimnikUrša

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
TomšičJakob

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KlemenčičLuka

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ZaleteljJon

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KeberLuka

M

1997SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
SeverRok

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BlenkušUrška

Z

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BožičTjaša

Z

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ŽagarAljaž

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MavričŽan

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PazlarAljaž

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TorkarAnja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodičJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠternBruno

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČebuljTilen

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarMatej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrnovecMark

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČudenFlorjan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DebevcTadej

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LiparMatevž

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ObretanMatic

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PircRok

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VrtačnikTilen

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DornižGregor

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikDomen

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FilipovičBlaž

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
ZupanAdam

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OsanaFilip

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GašparJan

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PavešičLuka

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JelesijevičŠpela

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OmahenAndraž

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RemškarŽiga

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽeleznikUrban

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DemšarBlaž

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BernatMiha

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupetJure

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GoljarMatija

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TopičTajda

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PremateAdela

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PremateEster

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KamnikarMartina

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CilenšekIris

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MajcenMartin

M

1996GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KraljBistra

Z

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
StrleJaka Tilen

M

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
RusLuka

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
Lozica Gal

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
TrebšeAnže

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
GasparKatarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Brili GrebenarEva

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MartinčičGala

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZukičSara

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Pantič ŠinčičRobin

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
ChadAdnolšek

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavcGal

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
RaceTia

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MastenTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
SavičDavid

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
LavričGašper

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
SuhadolcJošt

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
ŠimacRok

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
BašičGašper

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
KovačičMartin

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
DjeličSilvija

Z

1996GIMNAZIJA MOSTE
SteguNina

Z

1996GIMNAZIJA MOSTE
ČemažarManca

Z

1997GIMNAZIJA POLJANE
RupnikUla

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
Ravnikar ŠurkUrša

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PavličAnamari

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠpenkoJan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
GomizeljLota

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Mohor SalkičMiha

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
VodopivecŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
JernejčičJan

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
IvancVito

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
HojanLara

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
RožnikKaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
KostelecKristjan

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
HrovatinŽan

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Pincolič ŠajberLara

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KousLucija

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
OmanJaka

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MavričŽan

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŽagarAljaž

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MarinkoTjaša

Z

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Prijavljene ekipe:
Štafeta 4x50m Prosto:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADRemškar Žiga, Železnik Urban, Omahen Andraž, Gašpar Jan
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Demšar Blaž, Bernat Miha, Zupet Jure, Zupan  Adam
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 3Topič Tajda, Premate Adela, Premate Ester, Cilenšek Iris
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 4Pavešič Luka, Osana Filip, Goljar Matija, Kontestabile Aljaž
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKAMajcen Martin, Strle Jaka Tilen, Lukek Mark, Domanjko Miran
 - GIMNAZIJA LEDINATrebše Anže, Lozica Gal, Rus Luka, Strbad Matevž
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Tršar Lina, Gregorčič Ana, Hočevar Nika, Jordan Tina
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDRavnikar Šurk Urša, Gomizelj Lota Zala, Rožnik Kaja, Hojan Lara
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Mohor Salkič Miha, Vodopivec Žiga, Jernejčič Jan, Ivanc Vito
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAGornik Tilen, Masten Tim, Miklavc Gal, Andolšek Chad
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Zukič Sara, Martinčič Gala, Race Tija, Grebenar Brili Eva
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAPerenič Jan, Gerič Jaka, Avbreht Luka, Kolšek Irenej
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOOman  Jaka, Tomšič Jakob, Zaletelj Jon, Klemenčič Luka
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAČebulj Tilen, Pazlar Aljaž, Rodič Jernej, Podnar Matej
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJELipar Matevž, Debevc Tadej, Trnovec Mark, Čuden Florjan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Dorniž Gregor, Obretan Matic, Pirc Rok, Vrtačnik Tilen

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144