Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
ZavadlalMatic

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrošeljMartin

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DežmanBlaž

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OmahenAndraž

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SvetekJaka

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Eržen FeršAnže

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RozmanMatjaž

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MihaličDavid

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AnžurLara

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JelesijevičŠpela

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VovkTara

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TopićTajda

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PremateAdela

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatkovićManuela Maksi

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SenicaAndraž

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠenicaAndraž

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
ZukičSara

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZabavMarko

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Masten Tim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
HočevarAna

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
DolencArne

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
HočevarMatic

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Gornik Tilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MartinčičGala

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavcGal

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
AndolšekChad

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KocijanNeža

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
PoravneLara

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
SnojMatija

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
RožnikKaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
SvetinaVid

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
FonGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Mohor SalkičMiha

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
PavličAnamari

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
GomizeljLota Zala

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
HrovatinŽan

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SubanNejc

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŽalacJan

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Arko Jan

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ObranovičNik

M

1997SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Majcen GovcFilip

M

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
JermolVan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PogačnikŽan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
Pincolič ŠajberLara

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TrohaKatja

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
VugaJanez

M

2000SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
TorkarAnja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MarinkoTjaša

Z

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
VovkTara

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatkovićManuela Maksi

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZavadlalMatic

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PremateAdela

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TopićTajda

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LeskovarNeža

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MihaličDavid

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RozmanMatjaž

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SvetekJaka

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RemškarŽiga

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OmahenAndraž

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MesecŽiga

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArničŽiga

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
ŠkuljManca

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
MustarSara

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Gornik Tilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
RaceTia

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Brilli GrebenarEva

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GojkovičMaja

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZobecTim

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZabavMarko

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mohar MastnakErnestina

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
KlančarNeža

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
MilanezIzabela

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
SavičDavid

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
RupnikUla

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
KreftJakob

M

2000GIMNAZIJA POLJANE
RožnikKaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
FonGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠilarMaša

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
SvetinaVid

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
PavličAnamari

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
GomizeljLota Zala

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Mohor SalkičMiha

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
HrovatinŽan

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
NadižarMaša

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
IlijaMukateov

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ObranovičNik

M

1997SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
JermolVan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PogačnikŽan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
DemšarDomen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
Pincolič ŠajberLara

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KosNika

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
GoljaGaja

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ŽagarAljaž

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
HodnikAljoša

M

1999SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MavričŽan

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144