Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

75


ARHIV:
22.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

71

18.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

76

10.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

72

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

75

6.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

82

17.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

95

13.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

116

30.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu      

79

15.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

175

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GrošeljBor

M

2000OŠ KOLEZIJA
JureLičen

M

2000OŠ KOLEZIJA
KobiJan

M

2000OŠ KOLEZIJA
PeliconJakob

M

2000OŠ MARTINA KRPANA
Miščič Matevž

M

2000OŠ MARTINA KRPANA
PavlovčičUroš

M

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
Hozjan Gašper

M

2002OŠ MIŠKA KRANJCA
MedvedGregor

M

2002OŠ MIŠKA KRANJCA
KosAljaž

M

2001OŠ MIŠKA KRANJCA
PuceljMatej

M

2000OŠ VRHOVCI
EberlBorut

M

2000OŠ VRHOVCI
TrobecJaka

M

2000OŠ VRHOVCI
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PolancPetra

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
MilavecHana

Z

2001OŠ KOLEZIJA
VelkavrhTara

Z

2000OŠ KOLEZIJA
SenihMaša

Z

2000OŠ KOLEZIJA
JelenTia

Z

2001OŠ MIŠKA KRANJCA
ŽoržIssabela

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
MikužLucija

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
EberlNina

Z

2001OŠ VRHOVCI
PintarMetka

Z

2000OŠ VRHOVCI
ForsthuberTea

Z

2000OŠ VRHOVCI
OblakLaura

Z

2001OŠ VRHOVCI
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
VidonjaUrban

M

1999OŠ DANILE KUMAR
ČakšAleks

M

1998OŠ KOLEZIJA
GrošeljLan

M

1999OŠ KOLEZIJA
RitlopBenjamin

M

1999OŠ KOLEZIJA
StaničRok

M

1998OŠ KOLEZIJA
RuehAljaž

M

1999OŠ KOLEZIJA
KlokočovnikJure

M

1999OŠ KOSEZE
TavčarJuš

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
BulcŽiga

M

1998OŠ MAJDE VRHOVNIK
RantBrin

M

1998OŠ MAJDE VRHOVNIK
Zdravkovič JanhubaMatija

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
LuckmannNik

M

1998OŠ MAJDE VRHOVNIK
NuhanovićAdis

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
Mlakar Bor

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
ČerneAndraž

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
Puškar Anel

M

1999OŠ MARTINA KRPANA
KogovšekTine

M

1998OŠ MIŠKA KRANJCA
Gobec Vid

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
VidmarLuka

M

1998OŠ POLJANE
PesekBlaž

M

1999OŠ POLJANE
MekjavičMarko

M

1999OŠ POLJANE
BohorčTim

M

1999OŠ POLJANE
TičarMatic

M

1999OŠ POLJANE
LokovšekRok

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
MikličAndrej

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
Lečnik SpaičUrban

M

1999OŠ VIČ
UrbančičJernej

M

1999OŠ VIČ
MramorJan

M

1998OŠ VRHOVCI
BlagšičMatej

M

1998OŠ VRHOVCI
ŽugeljMatej

M

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SagadinDomen

M

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IvanjkoMartin

M

1998OŠ ZADOBROVA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ČontalaErika

Z

1998OŠ DANILE KUMAR
PolancAna

Z

1998OŠ DANILE KUMAR
BreceljnikKarin

Z

1998OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KolarTjaša

Z

1999OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
RemecNika

Z

1999OŠ KOLEZIJA
KuntnerLina

Z

1999OŠ KOLEZIJA
KalcherJulija

Z

1999OŠ KOLEZIJA
SimoničNika

Z

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
MešičAida

Z

1999OŠ MARTINA KRPANA
GuberacMaja

Z

1999OŠ MARTINA KRPANA
MaglovMaša

Z

1999OŠ MARTINA KRPANA
KozamernikLara

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
ŠtulanovičAmela

Z

1998OŠ POLJANE
ŽgajnarAnja

Z

1998OŠ POLJANE
ArhKaja

Z

1999OŠ POLJANE
DellcotUrša

Z

1998OŠ POLJANE
SchollmayerAva

Z

1999OŠ POLJANE
KastelicMateja

Z

1998OŠ VIČ
PeklenikMaša

Z

1999OŠ VRHOVCI
Pirc JevšenakVesna

Z

1999OŠ VRHOVCI
Dermišoska Sibelj

Z

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA
FondaMaja

Z

1999OŠ VIDE PREGARC
UleEva

Z

1998OŠ KAŠELJ
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ZorecJaša

M

1997OŠ DANILE KUMAR
JarcŽan

M

1997OŠ DANILE KUMAR
SojerLuka

M

1997OŠ DANILE KUMAR
StrgarAndraž

M

1996OŠ KOLEZIJA
OkornMiha

M

1997OŠ KOLEZIJA
IvančičRok

M

1996OŠ KOLEZIJA
MiklošičŽan

M

1996OŠ KOLEZIJA
ZabukovecJure

M

1996OŠ KOLEZIJA
Suzič David

M

1996OŠ KOSEZE
PavlovičDan

M

1996OŠ KOSEZE
ŠalejMatija

M

1996OŠ KOSEZE
LavričŽiga

M

1996OŠ MARTINA KRPANA
Maksimović Haris

M

1997OŠ MARTINA KRPANA
GovekarDomen

M

1996OŠ MARTINA KRPANA
MiščičAndrej

M

1997OŠ MARTINA KRPANA
GavranićDarko

M

1997OŠ MARTINA KRPANA
ZahradnikMiha

M

1996OŠ MIŠKA KRANJCA
ŽmavcNal

M

1996OŠ NOVE FUŽINE
HorjakBlaž

M

1996OŠ NOVE FUŽINE
MargučTilen

M

1996OŠ NOVE JARŠE
ProdanovičMatej

M

1996OŠ NOVE JARŠE
TržanMiha

M

1996OŠ NOVE JARŠE
AhačičJan

M

1996OŠ POLJANE
GrebencAndrej

M

1996OŠ POLJANE
MuličajErol

M

1997OŠ POLJANE
ZorkoGal

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
MitičAleksandar

M

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
RotLan

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
TrivunovićSiniša

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠirokJaka

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
JapičMatic

M

1997OŠ VIČ
VavpotičTilen

M

1997OŠ VIČ
VodenikFilip

M

1997OŠ VIČ
FlisAndraž

M

1996OŠ VIČ
KostelecKristjan

M

1997OŠ VIČ
ŠtirnŽiga

M

1997OŠ VRHOVCI
VeselGašper

M

1996OŠ VRHOVCI
UršičTilen

M

1996OŠ VRHOVCI
HočevarNejc

M

1996OŠ VRHOVCI
Ulčar PertotTim

M

1996OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŽontaJan

M

1996OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
SelanAna

Z

1996OŠ DANILE KUMAR
ŠkofŽiva

Z

1996OŠ DANILE KUMAR
UdovčKristina

Z

1997OŠ DANILE KUMAR
RajarNastja

Z

1996OŠ KOLEZIJA
ZormanMaša

Z

1996OŠ KOLEZIJA
VenguštEva

Z

1997OŠ MAJDE VRHOVNIK
KavčičKaja

Z

1997OŠ MARTINA KRPANA
ŠabićInes

Z

1997OŠ MARTINA KRPANA
TodićValerija

Z

1997OŠ MARTINA KRPANA
PerkovičNina

Z

1997OŠ MARTINA KRPANA
ŠoštarecKaja

Z

1997OŠ MARTINA KRPANA
KogovšekMelita

Z

1996OŠ MIŠKA KRANJCA
NovljanPetra

Z

1997OŠ NOVE FUŽINE
GradišarVanesa

Z

1996OŠ NOVE FUŽINE
BašičJasmina

Z

1996OŠ NOVE FUŽINE
ŠmonJulija

Z

1996OŠ POLJANE
MatjašičKristina

Z

1996OŠ POLJANE
MiličevičLena

Z

1996OŠ POLJANE
BožičJulija

Z

1996OŠ POLJANE
ŽagarLučka

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
Palčič VilfanHana

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
JovanovskiMaša

Z

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
Avsenik - ŽibratLana

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
PrimožičUrša

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
SlovšaEva

Z

1996OŠ VRHOVCI
TurnšekAnja

Z

1997OŠ VRHOVCI
ŠuštarZala

Z

1996OŠ VIŽMARJE - BROD
RNMDI - Registrirani najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Rautović Maj

M

2000OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MaksimovićNatan

M

1998OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ŠtajerMaks

M

1999OŠ KOLEZIJA
KrivecUroš

M

1998OŠ KOLEZIJA
KamnikarRok

M

1999OŠ KOLEZIJA
JerčinovičRok

M

1998OŠ VIČ
UrbančičVid

M

1998OŠ VIČ
JustinMartin

M

1998OŠ VIČ
ŠkofAndraž

M

1998OŠ VRHOVCI
ZalarTilen

M

1998OŠ ZADOBROVA
RMDE - Registrirane mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MeljoAna

Z

1998OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
PavlinVita

Z

1999OŠ VRHOVCI
FondaMaja

Z

1999OŠ VIDE PREGARC
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KrapežAndraž

M

1997OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KamnikarMaks

M

1996OŠ KOLEZIJA
Mramor Tilen

M

1996OŠ KOSEZE
Žigon-rudmanJanko

M

1996OŠ MIŠKA KRANJCA
BajukLuka

M

1996OŠ VIČ
MlinarJuš

M

1997OŠ VRHOVCI
ŠtrekeljBlaž

M

1996OŠ VRHOVCI
SabljićIgor

M

1997OŠ BOŽIDARJA JAKCA
CerkovnikMartin

M

1997OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RSDE - Registrirane starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PremecGreta

Z

1996OŠ KOLEZIJA
BarutCecilija

Z

1997OŠ MARTINA KRPANA
ČerneMaša

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
LorberKatja

Z

1996OŠ VIČ
GričarJona

Z

1996OŠ VIČ
PustMonika

Z

1996OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BetonKatarina

Z

1996OŠ BOŽIDARJA JAKCA

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

141