Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
22.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

71

18.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

76

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
OštirŽiga

M

2007OŠ MARTINA KRPANA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KranjčecGorazd

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
JeličićTeodor

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
MedvešekDavid

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
KoželjEnej

M

2006OŠ VIČ
KoritnikJakob

M

2006OŠ VIČ
KadičSamo

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KamnarBlaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PreinfalkŽiga

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Vujasinovič Elena

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
KoreninEma

Z

2006OŠ VRHOVCI
Špoljar MuratovićKaja

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RojcSara

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
StaničMaša

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MohorčičDora

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MoltaraLea

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Šušteršič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
KranjčecMatjaž

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
TurudijaLuka

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
Medič SlačekNik

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
Šelih Martin

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
GjorgevAleksander

M

2003OŠ NOVE FUŽINE
CerovikuArian

M

2003OŠ NOVE FUŽINE
HitiErik

M

2004OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SimončičJan

M

2003OŠ VRHOVCI
Trnovec Tim Luka

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
AntuničevičLuka

M

2003OŠ ZADOBROVA
ŠpetičMatic

M

2003OŠ ZADOBROVA
ŽleJakob

M

2003OŠ ZADOBROVA
BovhanŽan

M

2003OŠ ZADOBROVA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
PleteršekKaja

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
NastićEma

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
Makhovec Maša

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
KaradžićVanja

Z

2003OŠ NOVE FUŽINE
IlićLucija

Z

2003OŠ NOVE FUŽINE
Šeško BegićLana

Z

2003OŠ NOVE FUŽINE
HanželEma

Z

2003OŠ VIČ
DolencEma

Z

2004OŠ VRHOVCI
Mursa Manca

Z

2003OŠ ZADOBROVA
NagličAjda

Z

2003OŠ ZADOBROVA
PoredošJana

Z

2003OŠ ZADOBROVA
JovandičBrina

Z

2003OŠ ZADOBROVA
RNMDI - Registrirani najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BlazinaJure

M

2007OŠ KOLEZIJA
SučićMiha

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
TrampužRoko

M

2008OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
JanežičMatic

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KotnikPeter

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
PetričŽiga

M

2005OŠ VIČ
BabnikMaj

M

2005OŠ VIČ
PangeršičPatrik

M

2006OŠ VODMAT
KrumpakJan

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JakšičBojan

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PangršičRio

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RMDE - Registrirane mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
BlazinaAnja

Z

2005OŠ KOLEZIJA
UršičEma

Z

2005OŠ TRNOVO
KorentAriana

Z

2006OŠ TRNOVO
ŠterŠpela

Z

2006OŠ VRHOVCI
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
AnželjSebastijan

M

2004OŠ POLJANE
BreceljMaks Kolja

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GorenčičMaks

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Godler MajerleSvit

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Černe Domen

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PerparArne Nik

M

2004OŠ TRNOVO
PlavčakAndraž

M

2003OŠ TRNOVO
BabnikJan

M

2003OŠ VIČ
ZobecMaj

M

2004OŠ VIČ
PočivašekMaks

M

2003OŠ VIČ
RSDE - Registrirane starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
HamMaša

Z

2003OŠ FRANCETA BEVKA
HamPika

Z

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakZoja

Z

2003OŠ MAJDE VRHOVNIK
MatovičKim

Z

2004OŠ VIČ
CernjakAnamarija

Z

2003OŠ VIČ
JustinAjda

Z

2003OŠ VIČ
ZdešarAjda

Z

2003OŠ VRHOVCI
ŠternStela Artes

Z

2003OŠ VRHOVCI

10.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

72

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

75

6.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

82

17.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

95

13.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

116

30.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu      

79

15.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

175

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

141