Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
22.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

71

18.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

76

10.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

72

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

75

6.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

82

17.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

95

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BončinaMatic

M

2003OŠ KOLEZIJA
SlačekNik

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
IvanićMatej

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
SuhadolcAnže

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
NovakLuka

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
ŠelihMartin

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GačićTijana

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
HribšekTia

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
NastićEma

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Ravnik Aleksander

M

2001OŠ BEŽIGRAD
PotočnikTilen

M

2001OŠ BEŽIGRAD
TušarMiha

M

2001OŠ DANILE KUMAR
BrusDavid

M

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MarnAnže

M

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
SemberRok

M

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Jesenek DolinarLuka

M

2002OŠ KOLEZIJA
DolničarLeon

M

2002OŠ KOLEZIJA
GabričMatej

M

2002OŠ KOLEZIJA
KorošecMiha

M

2002OŠ MARTINA KRPANA
ŠkuljMaks

M

2001OŠ VRHOVCI
TrnovecTim

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Debeljak Nadja

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
HrabarKatarina

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
PrajsTia

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
ŠimecPetra

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
ŠtefančičPika

Z

2001OŠ DANILE KUMAR
MajetićZarina

Z

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PašalićLara

Z

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
RemsRina

Z

2002OŠ KOLEZIJA
OsojnikAjda

Z

2002OŠ KOLEZIJA
Pezdirc ČerneTinkara

Z

2002OŠ KOLEZIJA
LjubanićNikolina

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
NedovićValentina

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
MahkovecZala

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
MuharemovićIda

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
HvalaAna

Z

2001OŠ MIŠKA KRANJCA
EngelsbergerKarin

Z

2002OŠ VRHOVCI
EberlNina

Z

2001OŠ VRHOVCI
ŽnidaršičNina

Z

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČernigojLana

Z

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
SimčičTim

M

2000OŠ DANILE KUMAR
MrdaljMatjaž

M

2000OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PavlovičUroš

M

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
BiličDario

M

1999OŠ NOVE JARŠE
Jan StrehovecMiha

M

1999OŠ NOVE JARŠE
JagodičŽan

M

1999OŠ NOVE JARŠE
BigecJan

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
SelanLuka

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
KomelGašper

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
DrolecVito

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VozeljUrban

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
LokovšekRok

M

1999OŠ PREŽIHOV VORANC
GolobJure

M

1999OŠ TRNOVO
OblakJan

M

1999OŠ TRNOVO
MalijanskiKristjan

M

1999OŠ TRNOVO
KuzmanovAndrija

M

1999OŠ TRNOVO
DidićNiko

M

1999OŠ TRNOVO
PuceljMatej

M

2000OŠ VRHOVCI
ŽontaRok

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MatjašecMatevž

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
HribarMaks

M

1999OŠ ZADOBROVA
Ilovar Nejc

M

1999OŠ ZADOBROVA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KolarTjaša

Z

1999OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
StebernakTea

Z

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
KorzamernikLara

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
ŽoržIsabella

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
VidemšekNeža

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
SmoleLaura

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
PotočarNina

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
VrbincTjaša

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
KozlevčarAna

Z

1999OŠ OSKAR KOVAČIČ
GorjupAlja

Z

1999OŠ TRNOVO
TopićLiza

Z

1999OŠ TRNOVO
PavlinVita

Z

1999OŠ VRHOVCI
OcvirkAna

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Haznadar Una

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Filo Manca

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
VučkoHana

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
JamnikLana

Z

2000OŠ ZADOBROVA
CejKaja

Z

1999OŠ ZADOBROVA
RNMDE - Registrirane najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
NovakZoja

Z

2003OŠ MAJDE VRHOVNIK
BrataničLana

Z

2003OŠ VRHOVCI
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
SavnikSvit

M

2001OŠ BEŽIGRAD
SotlarŽan

M

2001OŠ MAJDE VRHOVNIK
RMDE - Registrirane mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PrijonLana

Z

2002OŠ KOSEZE
JarmTamara

Z

2001OŠ KOSEZE
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
RautovićMaj

M

2000OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
LuckmannJan

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
SpillerIan

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
Babnik Vid

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KolarTej

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
RSDE - Registrirane starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PolancPetra

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
CerkovnikTaja

Z

1999OŠ KOSEZE
ŽnidarTeresija Rama

Z

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
ForsthuberTea

Z

2000OŠ VRHOVCI

13.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

116

30.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu      

79

15.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

175

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

141