Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

75

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KafadarMatic

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MiheljFilip

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KušarGašper

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ŠterkTine

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SotlarNace

M

2010OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ČaterTim Maximilian

M

2009OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BukovecGašper

M

2009OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KrajncLiza

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
NastićLuka

M

2007OŠ MARTINA KRPANA
KovačičJure

M

2007OŠ MARTINA KRPANA
OštirŽiga

M

2007OŠ MARTINA KRPANA
Guzelj-cergolVal

M

2007OŠ MIŠKA KRANJCA
Hohnec Juš

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
Cerar Žilič Maj

M

2007OŠ MIŠKA KRANJCA
Macarol Jan

M

2007OŠ MIŠKA KRANJCA
Čadež Vid

M

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
MedvešekMarko

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PetrovčičTisa

Z

2007OŠ MARTINA KRPANA
SušecManca

Z

2007OŠ MARTINA KRPANA
ParamentičJerneja Neja

Z

2008OŠ MARTINA KRPANA
HribernikNeja

Z

2007OŠ MARTINA KRPANA
BalentEma

Z

2007OŠ MARTINA KRPANA
PopovičOlivija

Z

2007OŠ VRHOVCI
MazovecNina

Z

2008OŠ VRHOVCI
Mesarič KranjecMia

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
JavornikJakob

M

2006OŠ KOSEZE
RajbarŽiga

M

2006OŠ KOSEZE
Donko ZajecLovro

M

2006OŠ KOSEZE
HazabentJaka

M

2006OŠ KOSEZE
MašinovićAlen

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
JerajBenjamin

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
PurićAmir

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
JeličićTeodor

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
KranjčecGorazd

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
Babnik Žiga

M

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
Brlan Čadež Lars

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
Žužek SfiligojVito

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
Lamovšek Lan

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
Babnik Jaka

M

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
LovšinVid

M

2006OŠ VODMAT
PreinfalkŽiga

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PangršićRio

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KamnarBlaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JakšićBojan

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MacanovićAyla

Z

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Mitraković Miona

Z

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
Peklaj Sara

Z

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
Lepoša Lara

Z

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
AlyaMatušek

Z

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
MoltaraLea

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MoltaraEnya

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MohorčičDora

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RNMDI - Registrirani najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TrampužMaks

M

2011OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
JelencTilen

M

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RNMDE - Registrirane najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ŠemeIsabela

Z

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Jaklin Matic

M

2007OŠ MIŠKA KRANJCA
SučićMiha

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
Sedej Aleks

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VrenkMatic

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
TrampužRoko

M

2008OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MattiasMaks

M

2008OŠ KAŠELJ
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Bogataj Čufer Fedja

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KotnikPeter

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
PetričŽiga

M

2005OŠ VIČ
MajCestar

M

2006OŠ VIČ
BorMirtič

M

2006OŠ VIČ
DavidArič

M

2006OŠ VIČ
KoritnikJakob

M

2006OŠ VIČ
PangeršičPatrik

M

2006OŠ VODMAT
KadićSamo

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JelencTadej

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RSDE - Registrirane starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Jaklin Lana

Z

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
Butina Kaja

Z

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
KoreninEma

Z

2006OŠ VRHOVCI
HrovatTaja

Z

2005OŠ SOSTRO


ARHIV:
22.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

71

18.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

76

10.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

72

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

75

6.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

82

17.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

95

13.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

116

30.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu      

79

15.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

175

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

141