Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

75


ARHIV:
22.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

71

18.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

76

10.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

72

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

75

6.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

82

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TrudijaLuka

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
Šušterič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
KranjčecMatjaž

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MahkovecMaša

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
KoradaLori

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
JabkovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ZorkoMatija

M

2003OŠ KOLEZIJA
NahićAjdin

M

2003OŠ KOLEZIJA
ŠtulerBen

M

2003OŠ KOLEZIJA
KorošecMiha

M

2002OŠ MARTINA KRPANA
PočrvinaMiha

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
Novak Luka

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
SuhadolcAnže

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
ŠelihMartin

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
OlenikKlemen

M

2002OŠ VIČ
ZupaničLuka

M

2002OŠ VIČ
RodeMaj

M

2003OŠ VIČ
MikičLuka

M

2003OŠ VIČ
ZalarMaj

M

2002OŠ VIČ
SimončičJan

M

2003OŠ VRHOVCI
Trnovec Tim

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
NovakKatja

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
MajerleNina

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
OsolnikAjda

Z

2002OŠ KOLEZIJA
MuharemovićIda

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
NastićEma

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
PletršekKaja

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
HanželEma

Z

2003OŠ VIČ
JustinAjda

Z

2003OŠ VIČ
ZukanovićTajra

Z

2003OŠ VIČ
EngelsbergerKarin

Z

2002OŠ VRHOVCI
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MičkovićMaksim

M

2001OŠ BEŽIGRAD
PotočnikTilen

M

2001OŠ BEŽIGRAD
SimšičTim

M

2000OŠ DANILE KUMAR
BrusDavid

M

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MarnAnže

M

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KuharNejc

M

2001OŠ MAJDE VRHOVNIK
KopitarDavid

M

2000OŠ NOVE FUŽINE
KajtazovićDino

M

2000OŠ NOVE FUŽINE
VozeljUrban

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
BigecJan

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
SelanLuka

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
BambičSimon

M

2001OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DečmanAljaž

M

2000OŠ VRHOVCI
ŠkuljMaks

M

2001OŠ VRHOVCI
PuceljMatej

M

2000OŠ VRHOVCI
SajovecJaka

M

2000OŠ VRHOVCI
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PrajsTia

Z

2001OŠ BEŽIGRAD
MajetićZarina

Z

2001OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VelkavrhTara

Z

2000OŠ KOLEZIJA
SenihMaša

Z

2000OŠ KOLEZIJA
KuharAlja

Z

2000OŠ KOLEZIJA
Žorž Isabelle

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
SijarićDina

Z

2000OŠ NOVE FUŽINE
DizdarevićAnita

Z

2000OŠ NOVE FUŽINE
SetnikarRebeka

Z

2000OŠ NOVE FUŽINE
ŠabićHannah

Z

2000OŠ NOVE FUŽINE
EberlNina

Z

2001OŠ VRHOVCI
BlagšičPetra

Z

2001OŠ VRHOVCI
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GabričMatej

M

2002OŠ KOLEZIJA
MesaričMark

M

2003OŠ KOLEZIJA
Jesenek DolinarLuka

M

2002OŠ KOLEZIJA
BabnikJan

M

2003OŠ VIČ
RMDE - Registrirane mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
RemsRina

Z

2002OŠ KOLEZIJA
PrionLana

Z

2002OŠ KOSEZE
NovakZoja

Z

2003OŠ MAJDE VRHOVNIK
SpillerMia

Z

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
RojecAna Katarina

Z

2002OŠ VIČ
BrataničLana

Z

2003OŠ VRHOVCI
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
SavnikSvit

M

2001OŠ BEŽIGRAD
RautovićMaj

M

2000OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
LuckmannJan

M

2001OŠ MAJDE VRHOVNIK
SotlarŽan

M

2001OŠ MAJDE VRHOVNIK
SmrkoljBlaž

M

2001OŠ NOVE JARŠE
SpillerIan

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
PoboljšajMaj

M

2001OŠ VIČ
BabnikVid

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KolarTej

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
RSDE - Registrirane starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PolancPetra

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
JarmTamara

Z

2001OŠ KOSEZE
SajeKama

Z

2000OŠ PRULE
ForsthuberTea

Z

2000OŠ VRHOVCI

17.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

95

13.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

116

30.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu      

79

15.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

175

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

141