Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

75


ARHIV:
22.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

71

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
VrenkMatic

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SedejAleks

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MalinićLea

Z

2008OŠ MIŠKA KRANJCA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DanijelKljaić

M

2007OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Bogataj ČuferFedja

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KranjčecGorazd

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
JeličičTeodor

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
OštirŽiga

M

2007OŠ MARTINA KRPANA
PurićAmir

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
KoritnikJaka

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
Lamovšek Lan

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
DarabošŽan

M

2006OŠ NOVE FUŽINE
ČemažarOskar

M

2006OŠ TRNOVO
PangeršičPatrik

M

2006OŠ VODMAT
ŠmajglGal

M

2007OŠ VODMAT
LovšinVid

M

2006OŠ VODMAT
KadičSamo

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
SušecManca

Z

2007OŠ MARTINA KRPANA
PetovčičTisa

Z

2007OŠ MARTINA KRPANA
ČenčičKlara

Z

2006OŠ TRNOVO
DebeljakJona

Z

2006OŠ VIČ
MohorčičDora

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MoltaraLea

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TurudijaLuka

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
KranjčecMatjaž

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
CornŽiga

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
Šušterič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
KastelicAljaž

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
KračunEva

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
LenartDavid

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
OzimićDorian

M

2005OŠ NOVE FUŽINE
PlantanMiha

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
Medvešek David

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
Volk Matija

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
ButaraTilen

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KamnarBlaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PreinfalkŽiga

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JozićVid

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MahkovecMaša

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
KoradaLori

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
TrampušNina

Z

2005OŠ NOVE FUŽINE
JelčičNaja

Z

2004OŠ VIČ
Špoljar MuratovićKaja

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RojcSara

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HrovatTaja

Z

2005OŠ SOSTRO
RNMDI - Registrirani najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MattiasMaks Ian

M

2008OŠ ZALOG
RNMDE - Registrirane najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GorjupUma

Z

2008OŠ VRHOVCI
RMDI - Registrirani mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Jaklin Matic

M

2007OŠ MIŠKA KRANJCA
KotnikPeter

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
JelencTadej

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RMDE - Registrirane mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
BlazinaAnja

Z

2007OŠ KOLEZIJA
KorentAriana

Z

2006OŠ TRNOVO
ZobecNika

Z

2007OŠ VIČ
ZobecNeja

Z

2007OŠ VIČ
KoreninEma

Z

2006OŠ VRHOVCI
ŠterŠpela

Z

2006OŠ VRHOVCI
RSDI - Registrirani starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ČerneDomen

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Godler MajerleSvit

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Pale StankovNal

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
PerparArne Nik

M

2004OŠ TRNOVO
UršičEma

M

2005OŠ TRNOVO
BabnikMaj

M

2004OŠ VIČ
ZobecMaj

M

2004OŠ VIČ
PočivašekMaks

M

2004OŠ VIČ
KrumpakJan

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PangršičRio

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JakšičBojan

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RSDE - Registrirane starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MihelačSrna

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
HamPika

Z

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
MatovičKom

Z

2004OŠ VIČ

18.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

76

10.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

72

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

75

6.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

82

17.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

95

13.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

116

30.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu      

79

15.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

175

25.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljana v badmintonu    

141