Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
11.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

28

20.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

40

21.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

21

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ KAŠELJLešnjak Katarina, Hernec Brina, Grad Ela
 - OŠ KAŠELJ 2Ilovar Pia, Zgonec Katja, Plohl Alenka
 - OŠ KAŠELJ 3Kunc Mojca, Pilić  Tijana, Jakšič  Ema
 - OŠ KAŠELJ 4Uršič Popovski Tia, Vilfan Zoja, Seferaj Adeja
 - OŠ POLJEFerenc Zala, Ferenc Tinka, Zavrl Neža
 - OŠ SOSTROKrivic Špela, Trampuš Brina, Štrubelj Neja
 - OŠ SOSTRO 2Jančar Bauman Živa, Brumat Živa, Vidic Lara
 - OŠ TRNOVOKušar  Jerneja, Stres Pestotnik Dora, Povšič Vesel Pia
 - OŠ VALENTINA VODNIKAStrehovec Ana, Radelj  Hana, Šarkanj Hana
 - OŠ VALENTINA VODNIKA 2Vidovič Tinkara, Krebs Tijana, Tratnik Naia Tali
Moški:
 - OŠ KAŠELJKunc Gregor, Grad Jaka, Smrekar Peter
 - OŠ KAŠELJ 2Grad Filip, Miklavec Maj/jurij, Hernec Rok
 - OŠ KAŠELJ 3Zgonec Gašper, Grabec Jaka, Špunt Žiga
 - OŠ KAŠELJ 4Ilovar Rok, Dobravec Nejc, Koder Svit
 - OŠ KAŠELJ 5Kunc Matevž, Otoničar Gašper, Šabić Tin
 - OŠ KAŠELJ 6Koder Živa, Marc Aljaž, Uršič Popovski  Naja
 - OŠ SOSTROKavka Jošt, Hočevar Timotej, Zavodnik Blaž
 - OŠ SOSTRO 2Povše Matevž, Intihar Marcel, Melihen Žiga
 - OŠ VALENTINA VODNIKAKonjar Mark, Svetina Maks, Černe David
 - OŠ VALENTINA VODNIKA 2Jorgić Luka, Završnik Ali, Zogović Dejan
 - OŠ VALENTINA VODNIKA 3Šonc Lan, Huč Timon, Kraševec Gašper

2.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

38

27.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

19

10.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji  

45

11.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

45

13.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

67

5.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

41