Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
11.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

28

20.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

40

21.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

21

2.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

38

27.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

19

10.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji  

45

11.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

45

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ BIČEVJEGalič Katja, Karajica Neli, Pečenik Nika
 - OŠ BIČEVJE 2Maklin Ana, Seliškar Anja, Kulauzovič Sara
 - OŠ DANILE KUMARZupan Nežka, Novak Magdalena, Bukovec Uršula
 - OŠ DANILE KUMAR 2Čižman Manca, Špan Sandra, Kuk Klara
 - OŠ DANILE KUMAR 3Šketa  Živa, Čemažar Lucija, Kuret Tisa
 - OŠ KAŠELJBambič Urša, Kop Eva, Pečan Nika
 - OŠ MAJDE VRHOVNIKVengušt Eva, Živalič Zala, Simonič Nina
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 2Puc Ela, Kramarič Klara, Prebil Inja
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 3Fatur Maša, Simonič Nika, Grbeša Laura
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 4Paukovič Maša, Kralj Karolina, Lučovnik Ajda
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 5Vatovec Vida, Belina Janta, Marinko Sara
 - OŠ MIRANA JARCABrecelj Maria, Kopač Lea, Lautar Polona
 - OŠ POLJESimovski Aleksandra, Paternoster Maja, Dakić Sara
 - OŠ POLJE 2Javornik Anja, Ferenc Julija, Prešeren Ana Julija
 - OŠ VALENTINA VODNIKAPirc Brina, Stariha  Neža, Foški Brina
 - OŠ ZADOBROVAĆoralić Sara, Horvat Ana, Šalamun Ana
Moški:
 - OŠ BIČEVJEKekić Teo, Vrtačnik Jaka, Andrović Alen
 - OŠ BIČEVJE 2Mihovec Žan Mark, Uran Vital, Veleušič Domen
 - OŠ DANILE KUMARPlahutnik Gašper, Kovač Gašper, Znoj Urban
 - OŠ DANILE KUMAR 2Jarc Žan, Burnik Filip, Hudnik Izak
 - OŠ DANILE KUMAR 3Kovač Matej, Sojer Luka, Pavšič Darjan
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Jurca  Matej, Malovrh Patrik, Vuga  Rok
 - OŠ KAŠELJMešinović Rahmo, Ahmetović Kevin, Vojnovič Darko
 - OŠ KAŠELJ 2Kunc Gregor, Kop Bor, Grad/berdajs Maks
 - OŠ MAJDE VRHOVNIKRemic-weiss Pavel, Puc Matej, Trček Damjan
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 2Koce Domen, Cavazza Mark, Marinko Jernej
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 3Redelonghi Mark, Penko Juš, Krajnik Matej
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 4Longyka Jaka, Leonardi Dejan, Pašanovič Pirc Tibor
 - OŠ MAJDE VRHOVNIK 5Ševerkar Nejc, Zavodnik Luka, Skrbinek Anže
 - OŠ MIRANA JARCAHorvat Tim, Novak Tim, Petrič Timo
 - OŠ MIRANA JARCA 2Mencin Niko, Lorger Andraž, Zavodnik  Žan
 - OŠ MIRANA JARCA 3Škerl Jakob, Lukić Filip, Šantelj Andraž
 - OŠ MIRANA JARCA 4Dolšak Rok Filip, Mejak Maj, Kmecl Aljaž
 - OŠ MIRANA JARCA 5Mušič Jaka, Račič Miha, Tegelj Gašper
 - OŠ MIRANA JARCA 6Krupenko Petja, Pušenjak Ula, Sekač Rebeka
 - OŠ MIRANA JARCA 7Poje Maruša, Lovrič Tea, Erce  Ester
 - OŠ MIRANA JARCA 8Orešnik Anamarija, Benedik Ana, Slijepčević Danijela
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKAPušnik  Matija, Andrašek Blaž, Jurković Ivo
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA 2Kovše Alec, Kolšek David, Peternelj Žan
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA 3Hvastja Andrej, Petrič Samo, Cedilnik Jan
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA 4Vogrin Matej Kristan, Grkovski Damjan, Gajdek Dean
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA 5Predikaka Jure, Jukić Darko, Karajković Damir
 - OŠ VALENTINA VODNIKAKokoravec Žiga, Vodopivec Rok, Suhadolnik Urban
 - OŠ ZADOBROVAZajec Jernej, Šalamun Jan, Vidic Domen
 - OŠ ZADOBROVA 2Kurent Jože, Repše Nejc, Repše Tadej

13.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

67

5.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

41