Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

28


ARHIV:
20.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

40

21.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

21

2.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

38

27.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

19

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ KAŠELJKamšek Rebeka, Pogačar Špela, Zgonec Katja
 - OŠ MIRANA JARCASalak Maja, Korajac Alma, Hilič Elma
 - OŠ MIRANA JARCA 2Sekač Rebeka, Reisner Liza, Rupert Urša
 - OŠ MIRANA JARCA 3Celan Zala, Gračanin Eva, Aničin Maja
 - OŠ POLJEFerenc Zala, Marinič Ajna, Lipovac Sara
 - OŠ POLJE 2Cvetovac Žana, Ferenc Julija, Prešeren Ana Julija
 - OŠ PREŽIHOV VORANCRegina Regina, Hauko Ana Marija, Anžur Slapnik Jerneja
 - OŠ VALENTINA VODNIKASimič Ada, Vilar Tia, Pavlovič Sara
 - OŠ ZADOBROVAŠalamun Ana, Bartol Urša, Puhan Nina
 - OŠ ZADOBROVA 2Horvat Ana, Ferlan Nika, Čoralič Sara
Moški:
 - OŠ KAŠELJKunc Gregor, Grad Jaka, Grad Filip
 - OŠ KAŠELJ 2Hernec Rok, Miklavec Maj/jurij, Lešnjak Gašper
 - OŠ MIRANA JARCAHoffman Lucas, Jerovšek Timotej, Čenčič Tilen
 - OŠ MIRANA JARCA 2Čauševič Irnad, Tolimir Aleksander, Dietner Jan
 - OŠ MIRANA JARCA 3Krupenko Vitalij, Došen Vasja, Berčič Mihael
 - OŠ MIRANA JARCA 4Jelič Domen, Salkič Said, Đorđevič Milan
 - OŠ VALENTINA VODNIKARozman  Maks, Sever Simon, Kimovec Maj
 - OŠ ZADOBROVAStojc-klančnik Matic, Cuznet Boris, Hribar Max
 - OŠ ZADOBROVA 2Žvan Samo, Kvartuh Klemen, Ilovar Nejc

10.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji  

45

11.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

45

13.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

67

5.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

41