Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
11.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

28

20.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

40

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVAAnderluh Katarina, Longar Lina Marija, Valič Nika
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETAKunaver Livija, Muhič Maja, Gorički Tinkara
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2Kantarević Stella, Grmovšek Bricelj Neža, Kodrič Živa
 - OŠ NOVE JARŠELikar Zoja, Zindović Natalija, Stepišnik Gašperšič Eva
 - OŠ NOVE JARŠE 2Sivka Danaja, Petje Jerca, Jež Julija
 - OŠ NOVE JARŠE 3Petrič Vita, Urankar Maša, Horvat Špela
 - OŠ NOVE JARŠE 4Dolinar  Hana, Vrbnjak Sečen Tia, Frantar Lara
 - OŠ NOVE JARŠE 5Kazič Timea, Pestotnik Katja, Kapić Elvir
 - OŠ NOVE JARŠE 6Tisaj Gabrijela, Mihelič Vesna, Halilović Elma
 - OŠ NOVE JARŠE 7Turk Daša, Jazbec Trpkova Sofia, Mrežar Tara
 - OŠ NOVE JARŠE 8Mrežar Maja, Mramor Lucija, Prelić Lejla
 - OŠ NOVE JARŠE 9Sojkić Adnana, Dizdarević Sara, Kahrimanović Lamija
 - OŠ POLJEFerenc Tinka, Breznjik Ema, Breznjik Neli
 - OŠ SOSTROSterle  Tjaša, Nemanič  Kaja, Slapar  Nuša
 - OŠ SOSTRO 2Habič  Mojca, Tkalec  Ela, Pečenik Anja
 - OŠ SOSTRO 3Sešek Zala, Ivanović  Teodora, Čehič Tea
 - OŠ SOSTRO 4Keber Tjaša, Gromilić Tajd, Gale  Martin
 - OŠ SOSTRO 5Jančar Bauman Živa, Štepec Gea, Vidic  Lara
 - OŠ SOSTRO 6Novak  Lucija, Gombač Lin, Kragl Tara
 - OŠ SOSTRO 7Babnik Maruša, Javornik Saba, Zor Kastelic Lia Nyah
 - OŠ VIČJustin Ajda, Dedić Ema, Kastelic Maj
 - OŠ VIČ 2Figelj Eva, Sivec Pia, Lečnik Spaić Domen
Moški:
 - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVAAnderluh Luka, Gregorčič  Natan, Selan Jaka
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETACunjak Bert, Cafnik Izak, Kunaver Katarina
 - OŠ NOVE JARŠEŠistek Din , Giacomelli Nika, Štefanič Maša
 - OŠ NOVE JARŠE 10Ramić Benjamin, Letić Alen, Sisan Groselj Mark
 - OŠ NOVE JARŠE 11Lebič Kristjan, Koderman Tom, Šurbek Tim
 - OŠ NOVE JARŠE 2Burzić Timam, Bonić Kristjan, Djenić Igor
 - OŠ NOVE JARŠE 3Prpič Nik, Mramor Domen, Skok Tom
 - OŠ NOVE JARŠE 4Melinc Lian, Kovač  Nejc, Papić Lukas
 - OŠ NOVE JARŠE 5Plaznik Liam, Sivac Tim, Dragar  Erazem
 - OŠ NOVE JARŠE 6Plaznik Aaron, Črne Marko, Preradovič Jarc Tadej
 - OŠ NOVE JARŠE 7Kostić Savo, Handanović Din, Kolmančič Jani
 - OŠ NOVE JARŠE 8Ključanin Lun, Hodžić Kenan, Mulec Rok
 - OŠ NOVE JARŠE 9Šlogar Jan, Šahinović Tarik, Gashi Eron
 - OŠ POLJEFerenc Martin, Grmek Andrej, Sinanović Tian
 - OŠ SOSTROTrkov  Luka, Hočevar Lukas, Janežič Filip
 - OŠ SOSTRO 2Ljubič Franci, Bandelj  Nik, Peterca  Maks
 - OŠ SOSTRO 3Jerlah Erazem, Koren  Gal, Alič  Matic
 - OŠ SOSTRO 4Povše Matevž, Birk  Nejc, Melihen Žiga

21.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

21

2.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

38

27.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

19

10.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji  

45

11.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

45

13.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

67

5.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

41