Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

28

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETAKantarević Stella, Bricelj Grmovšek Neža, Gorički  Tinkara
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2Kunaver Katarina, Imeraj Diana, Muhič Maja
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 3Amon Pija, Rahne Tinkara, Orgolič Ema
 - OŠ KAŠELJVuilova Kristina, Hernec Brina, Lešnjak Katarina
 - OŠ KAŠELJ 2Macedoni Maša, Mauko Lili Sofija, Khan Taiša
 - OŠ KAŠELJ 3Kunc Mojca, Hawlina Lola, Glavica Klemen
 - OŠ KAŠELJ 4Bostič Tinkara, Konjajev Petja, Koder Živa
 - OŠ POLJEFerenc Zala, Ferenc Tinka, Breznjik Neli
 - OŠ VIČŠkerlak Izabela, Sarkič Lejla, Lucignano Janaina
 - OŠ VIČ 2Torkar Tina, Cerlini  Brina, Žitko Anja
 - WALDORFSKA ŠOLARotar Nina, Rotar Loti, Rotar Grega
 - WALDORFSKA ŠOLA 2Debeljak Liza, Koprivnikar Zoja, Miloševič Iglič Mia
 - WALDORFSKA ŠOLA 3Berčič Zoja, Selivonik Ekaterina, Janković Vall
 - WALDORFSKA ŠOLA 4Draž Neža Nuša, Petrovič Duret Clarisse, Kapus Maša
 - WALDORFSKA ŠOLA 5Rus Katja, Tričkovič Leila, Podlesnik Naja
Moški:
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETACvetrežnik Božič Urban, Malkoč Prišlič Maj, Cafnik Izak
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2Porenta Rozman Jon, Stanonik Žiga, Cunjak Bert Kostja
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 3Rizvanovski  Emrah, Pohar Marcel, Spasov David
 - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 4Volavšek Lukec, Zalaznik Anže, Zimic Urban
 - OŠ KAŠELJKoder Svit, Dobravec Nejc, Ilovar Rok
 - OŠ KAŠELJ 2Bostič Urban, Knez David, Zupančič  Jakob
 - OŠ KAŠELJ 3Kunc Matevž, Otoničar Gašper, Stojnič  Milan
 - OŠ MAKSA PEČARJAJevšenak Mihael, Žižek Lev, Box Timothy Box
 - OŠ POLJERutar Svit, Novinec Tilen, Mitevski Luka
 - OŠ POLJE 2Ferenc Martin, Sinanovič Tian, Grmek Andrej
 - OŠ VALENTINA VODNIKAFoški Oskar, Krajnc Jure, Božič Tristan
 - WALDORFSKA ŠOLAŠtrukelj Kreč Sinaj, Suhadolnik Lev, Jaki Jaka
 - WALDORFSKA ŠOLA 2Kunstič Lucian, Ostan Svit Jan, Gantar Vid


ARHIV:
20.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

40

21.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

21

2.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji      

38

27.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji    

19

10.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji  

45

11.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

45

13.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

67

5.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

41