Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10ZD - 10km - ženske do 51-60 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1535ŽLOGAR IVICA1967KGT Papež0:17:340:48:09
2122GRAJŽL TATJANA1968Športno društvo GASS0:18:360:51:10
3604ERJAVEC ANDREJA1970 0:18:540:51:14
474DEMŠAR TADEJA1964 0:19:140:52:28
561ČARMAN MATEJA1962 0:19:010:52:34
6183KALAN MARJANA1967PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:400:52:47
7293MEGUŠAR MARINKA1965ALPLES0:19:080:53:04
8380PREVC MEGUŠAR ANA1969GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:20:490:54:59
9132HAFNER VIDA1963VRTEC ŠKOFJA LOKA0:20:280:55:32
10119GRAČANIN ANA1962Varuh zdravja0:21:210:56:14
117AŽMAN DAMJANA1970PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:21:170:56:16
11388PROSENC SIMONA1969PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:21:170:56:16
13283LUZNAR JELKA1965Sindikat Gorenjskih lekarn0:20:580:57:22
14472ŠTENKLER SIMONA1968Sindikat Gorenjskih lekarn0:21:280:57:45
15337PEČEK ANA1968 0:21:260:58:05
1612BERČIČ SILVA1968 0:21:130:58:13
17454ŠAJNOVIČ SILVA1964Šajna0:21:200:58:46
18302MLINAR URŠKA1969 0:21:130:58:49
19507TURK EDITA1970Tekačke0:21:180:59:23
20102FLORJANČIČ IRENA1963GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:22:151:00:01
21471ŠTEMPIHAR TJAŠA1965Urbani tekači0:22:061:00:11
2226BOGATAJ METKA1963SportKa Žiri0:22:131:00:12
23309MRAMOR VANJA1971MrMr0:22:341:00:32
24489TOLAR HELENA1968 0:22:421:01:50
25234KOVAČ MARJETA1970Hitre mravlje0:23:071:02:53
2653CIMBALJEVIČ FRANCKA1968Poclain Hydraulics0:23:111:04:32