Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10ZC - 10km - ženske do 41-50 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1175JUHART KATJA1977 0:14:540:40:59
2238KOZINA PRAPROTNIK JASMINA1976Urbani tekači0:15:320:43:50
3291MARTINČIČ BRIGITA1973AK Škofja Loka0:16:470:45:22
4203KOBLAR BARBARA1980 0:16:290:45:29
5354PIVK MAJA1980 0:17:090:46:42
6163JENSTRLE MONIKA1978Run4Unity0:17:270:47:58
7294MEZNARIČ IRENA1978AK ULTRAMARATON SLOVENIJA0:17:280:48:32
7316NOVAK MAGDALENA1972 0:17:470:48:32
9305MOHORIČ MATEJA1980OŠ CVETKO GOLAR0:18:260:48:44
10450STRITIH KATJA1978AK Škofja Loka0:18:440:49:32
11470ŠTEFELIN MATEJA1980 0:17:460:50:12
12389PUNGERČAR BARBARA1980Urbani tekači0:18:090:50:27
13473ŠTERN KATJA1977PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:340:51:37
1437BOŽJAK SIMONA1973Tečem z nasmehom - Klemen Dolenc0:20:070:52:01
15559KAMIN ANDREJA1975 0:19:020:52:04
16481ŠUŠTARŠIČ TATJANA1972Knauf Insulation0:19:270:52:09
1754CIPERLE JANJA1974Športno društvo Efi0:19:160:52:21
18177JURANČIČ GRAHEK URŠKA1974DR MOL0:18:500:52:42
1993ERŽEN ANJA1980AK Škofja Loka0:19:030:53:07
2091ERZNOŽNIK JASNA1980PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:440:53:19
21282LUNKA SIMONA1977 0:19:290:53:50
22521ZAGORAC NINA1980Mravlce0:20:210:53:59
23158JEKOVEC KARMEN1978MRAVLCE0:20:190:54:14
24362PODOBNIK SABINA1981 0:20:590:54:42
25527ZOR METKA1975Športno društvo Efi0:20:130:54:49
2632BOHINC JERNEJA1972 0:20:320:54:53
27260KUNC MERI1972 0:20:480:55:19
28403REBOLJ NEŽA1974Društvo Projekt Človek0:20:360:55:22
29351PIRC ALENKA1973Društvo Projekt Človek0:20:360:55:23
30408ROGLIČ ROMANA1980Mravlce0:20:200:55:25
31482ŠUTIĆ ŽAKLINA1978 0:21:120:55:52
32466ŠRAJ BERNARDA1973 0:20:390:55:54
33300MILIĆ ALEKSANDRA1978Sindikat Gorenjskih lekarn0:21:000:56:28
34497TRAMPUŠ ŠERUGA NATAŠA1975OŠ Jela Janežiča0:20:200:57:12
35551DEMŠAR ŠPELA 1981DOMEL0:20:100:57:30
36268LACKOVIČ MATEJA1978 0:21:020:58:01
37281LUKAN IRIS1981 0:20:560:58:40
38550TEHOVNIK ANA1980DOMEL0:21:150:58:46
39390PURGAR META1976 0:21:300:59:21
40346PFAJFAR HABJAN DRAGICA1974Tekačke0:21:170:59:23
4119BERTONCELJ MARUŠA1973Splošna bolnišnica Jesenice0:21:450:59:29
42430SELJAK VARGA KATJA1977 0:22:010:59:44
43267KUŽEL DORIS1972Junaki 3. nadstropja0:21:431:00:20
44610MARKELJ ŠPELA 1980 0:22:541:02:29
45547PFAJFAR MATEJA 1973DOMEL0:21:581:02:48
46399RANT MIKELJ DAMJANA1980 0:22:521:03:47
47124GROS SABINA1973ŠD Divji zajci0:21:341:03:56
4859ČANČAR EDINA1980LTHAktiv0:23:191:04:17
4943BRTONCELJ ANIKA1981 0:22:521:05:14
50277LEVA MELITA1978 0:23:501:07:56