Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

10. Tek 4 mostov

Škofja Loka, 18.6.2022

10ZB - 10km - ženske do 31-40 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1607ŠTEFULJ ANA1987 0:13:030:34:55
2603KOSOVELJ MATEJA1988 0:15:020:41:25
3252KRMELJ PETRA1984Atletski klub Mengeš0:15:240:42:23
4320OBLAK TEREZIJA1988OŠ CVETKO GOLAR0:16:510:44:34
5141HRIBAR MANJA1987 0:17:150:46:22
6257KRŽIŠNIK TEJA1982 0:17:230:46:37
752CIGLAR TADEJA1984Frizerski salon Tadeja0:17:590:48:47
817BERNIK URŠULA1985 0:17:340:48:56
9419RUPNIK TINA1990 0:17:590:49:00
10289MARETIČ POLONA1991ŠD Koloka0:18:280:49:17
11201KOBE NINA1983FIT KLUB Novo mesto0:18:180:49:19
1271DEBELJAK SABINA1984Athlete Gym0:19:140:51:16
13508TURK META1987 0:20:170:51:38
14571MRGOLE ANA1988Tacenska cesta 121c0:17:520:51:44
1520BEVK KATARINA1990 0:19:180:51:53
1656CURL ALENKA1983 0:19:290:52:20
17204KOBLAR MATEJA1987OŠ Jela Janežiča0:19:370:52:45
18195KEKEC VIDA1988Athlete Gym0:18:040:52:57
19453ŠAHINOVIĆ ALMA1983LTHAktiv0:19:150:53:54
20143HUDOLIN EVA1987 0:20:110:54:25
21342PETERNELJ ANA1982 0:19:450:54:43
22253KRT LEA1984/0:20:180:54:46
2378DOLENC KATJA1987 0:20:140:54:54
24292MATIJEVIĆ SANJA1986Agencija ČELIK0:19:570:55:10
2539BOŽNAR MARTINA1988 0:19:330:55:14
26515VIZJAK EVA1982 0:20:130:55:17
27618IGLIČAR JAVORNIK PETRA1982 0:20:510:55:20
28223KOS ANJA1988 0:20:530:55:45
29449STRAŠNIK SIMONA1984OŠ CVETKO GOLAR0:19:480:56:03
30218KOPRIVEC AJDA1988 0:22:010:56:11
319BATAGELJ JASNA1989GIMNAZIJA ŠK. LOKA0:20:510:56:18
3295ERŽEN VESNA1983Šolski center Škofja Loka0:21:410:56:33
33585STRASNER MAJA1990 0:21:590:56:43
34524ZAPLOTNIK NINA1984Sindikat Gorenjskih lekarn0:21:020:56:45
35363PODREKAR KATARINA1983ZD ŠKOFJA LOKA0:20:350:57:00
36561DOMIJAN SAŠA1985 0:20:580:57:22
37185KALAN PETRA1988VRTEC ŠKOFJA LOKA0:21:140:57:37
38461ŠINKOVEC SANDRA1988Šajna0:21:220:58:13
39605VURUŠIĆ ALBINCA1985Fit klub0:20:590:58:20
40396RADOSAVAC ALEKSANDRA1989Sokol_c0:21:590:58:36
41459ŠIFRER TANJA1986Šolski center Škofja Loka0:21:570:59:39
41514VIDIC ANA1982Šolski center Škofja Loka0:21:570:59:39
4350CAPUDER DANIJELA1983Šolski center Škofja Loka0:20:580:59:42
44373POTOČNIK BERNARDA1985 0:21:531:00:24
4570DEBELJAK MARTA1987Knauf Insulation0:22:211:01:04
46427SAVIĆ AIDA1985 0:21:481:04:29
4762ČAUŠEVIČ SABINA1983EGP0:24:331:13:04
48366POKORN HANA1988 0:26:301:14:32
49448STRASNER SAŠA1986 0:26:311:14:33
50211KOLENC URŠKA1984Društvo Junaki 3.nadstropja0:30:27DNF