Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TRMSprint triatlon - moška štafeta
TRXSprint triatlon - mešana štafeta
TRZSprint triatlon - ženska štafeta
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici tek - Cicibani
CM2Cici tek - Mlajši dečki
CZ1Cici tek - Cicibanke
CZ2Cici tek - Mlajše deklice
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - Kadeti
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - Člani 1
TM4Sprint triatlon - Člani 2
TM5Sprint triatlon - Veterani 1
TM6Sprint triatlon - Veterani 2
TM7Sprint triatlon - Veterani 3
TM8Sprint triatlon - Veterani 4
TM9Sprint triatlon - Veterani 5
TMASprint triatlon - brez licence Moški A
TMBSprint triatlon - brez licence Moški B
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - Članice 1
TZ4Sprint triatlon - Članice 2
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5
TZASprint triatlon - brez licence Ženske A
TZBSprint triatlon - brez licence Ženske B
TM10Sprint triatlon - Veterani 6
TM11Sprint triatlon - Veterani 7
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7
Rezultati

Triatlon Ankaran

Ankaran, 26.9.2020

TZ - Sprint triatlon - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1157VRTAČIČ TjašaSLOTK TRISPORT KAMNIK0:10:03 (0:30) 0:30:03 (0:45) 0:15:480:57:11
2122DOLINAR MAJDIČ SimonaSLOTK INLES RIKO RIBNICA0:10:48 (0:34) 0:29:45 (0:47) 0:16:170:58:13
3172POGAČAR NežaSLOTK UTRIP0:10:07 (0:26) 0:30:05 (0:50) 0:17:330:59:02
4144SELIŠKAR AnaSLOTK NOVO MESTO0:14:28 (0:29) 0:30:01 (0:51) 0:16:521:02:43
5160KOMPAN TanjaSLOTK TRISPORT KAMNIK0:14:01 (0:40) 0:31:11 (0:51) 0:16:171:03:02
697PETERKA MonikaAUTŠD 3ŠPORT0:13:58 (0:27) 0:31:25 (0:49) 0:16:521:03:33
7173MOHAR GRADISEK NežaSLOTK UTRIP0:12:06 (0:37) 0:32:32 (0:51) 0:18:091:04:16
8128PERKO LizaSLOTK LJUBLJANA0:11:38 (0:28) 0:33:07 (0:57) 0:18:271:04:39
9130RUS RahelaSLOTK LJUBLJANA0:12:27 (0:32) 0:32:12 (0:52) 0:18:451:04:51
10152PILIH VitaSLOTK TRISPORT KAMNIK0:10:49 (0:28) 0:31:23 (0:55) 0:21:241:05:02
11153MARADIN MancaSLOTK TRISPORT KAMNIK0:12:36 (0:38) 0:32:02 (0:53) 0:20:021:06:13
12175TORKAR SašaSLOTK UTRIP0:15:11 (0:42) 0:32:42 (1:24) 0:17:391:07:39
1380JAKŠA JanaSLO3K ŠPORT0:15:42 (0:52) 0:34:40 (1:13) 0:18:401:11:09
14179MAČEK MatejaSLOTRIATLON KLUB 3KM0:14:21 (0:51) 0:34:51 (1:09) 0:20:251:11:38
15145MARJETIČ AlenkaSLOTK NOVO MESTO0:17:05 (1:05) 0:36:01 (1:30) 0:17:551:13:37
16116KOMPARA KarmenSLOTK EKLIMAS AJDOVŠČINA0:15:52 (1:06) 0:35:50 (1:47) 0:23:091:17:46
17129MAMIČ PaulinaSLOTK LJUBLJANA0:12:20 (0:28) 0:40:48 (1:04) 0:24:561:19:38
18177ANŽUR PolonaSLOTRENERT ŠD0:13:37 (1:14) 0:43:38 (1:31) 0:20:131:20:15
1993OZBIČ MailaITARARI NANRES0:21:05 (1:04) 0:35:32 (1:33) 0:21:591:21:16
20158NOGRAŠEK NežaSLOTK TRISPORT KAMNIK0:14:49 (0:32) 0:42:02 (1:01) 0:24:461:23:11
2192KOMAC TaraSLOKOMACI0:17:18 (2:10) 0:43:37 (0:45) 0:28:481:32:40