Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TRMSprint triatlon - moška štafeta
TRXSprint triatlon - mešana štafeta
TRZSprint triatlon - ženska štafeta
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici tek - Cicibani
CM2Cici tek - Mlajši dečki
CZ1Cici tek - Cicibanke
CZ2Cici tek - Mlajše deklice
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - Kadeti
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - Člani 1
TM4Sprint triatlon - Člani 2
TM5Sprint triatlon - Veterani 1
TM6Sprint triatlon - Veterani 2
TM7Sprint triatlon - Veterani 3
TM8Sprint triatlon - Veterani 4
TM9Sprint triatlon - Veterani 5
TMASprint triatlon - brez licence Moški A
TMBSprint triatlon - brez licence Moški B
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - Članice 1
TZ4Sprint triatlon - Članice 2
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5
TZASprint triatlon - brez licence Ženske A
TZBSprint triatlon - brez licence Ženske B
TM10Sprint triatlon - Veterani 6
TM11Sprint triatlon - Veterani 7
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7
Rezultati

Triatlon Ankaran

Ankaran, 26.9.2020

TM3 - Sprint triatlon - Člani 1

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1110BOJANC KlemenSLOŠK TRIATLON LAJF0:09:38 (0:25) 0:27:00 (0:47) 0:14:420:52:34
2120DEČMAN MatejSLOTK INLES RIKO RIBNICA0:09:32 (0:23) 0:27:54 (0:43) 0:15:430:54:17
3174MANDIČ MarkSLOTK UTRIP0:10:03 (0:28) 0:30:23 (0:46) 0:13:500:55:31
4155LIPOVŠEK JanSLOTK TRISPORT KAMNIK0:12:19 (0:34) 0:28:05 (0:39) 0:16:190:57:58
5131KRIŽAN PeterSLOTK LJUBLJANA0:12:04 (0:37) 0:28:21 (0:57) 0:17:130:59:13
6142HÖFFERLE JakobSLOTK NOVO MESTO0:12:04 (0:28) 0:28:31 (0:55) 0:17:440:59:45
7115BONE MarkoSLOTK EKLIMAS AJDOVŠČINA0:13:12 (0:31) 0:29:54 (0:58) 0:15:531:00:30
8154PODBEVŠEK ŽigaSLOTK TRISPORT KAMNIK0:10:58 (0:39) 0:29:17 (0:45) 0:20:021:01:41
9156GERIČ JakaSLOTK TRISPORT KAMNIK0:12:12 (0:30) 0:30:43 (0:52) 0:18:211:02:40
10141ROZMAN MarkoSLOTK NOVO MESTO0:13:55 () () DNF