Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
14. 03. 2024Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

31


ARHIV:
9. 03. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

31

9. 03. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

146

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
JanežičJon

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
GrbešaMatic

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
OstermanAlex

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
Cerar ŽiličMaj

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
UšeničnikAljaž

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
PejovićStefan

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
KopiJan

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
ŽivecTian

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
StrupihGal

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
MikličAljaž

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
LakotaAnže

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
Pušenjak KlemencMarcel

M

2007EKONOMSKA ŠOLA
TrčekTomo

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠifrarMiha

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PleskovičNik

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KozamernikAlbert

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
SlijepčevićAleksandar

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ZibelnikSvit

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KomarSvit

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
StadinaGašper

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
CvetkovičMaks

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
GartnerAnže

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KapljaČrtomir

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
Šraj MikličRok

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KumerMark

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
OkornGašper

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KutinBorut

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PravstOskar

M

2007GIMNAZIJA LEDINA
TomšičMatija

M

2007GIMNAZIJA LEDINA
BokalMatej

M

2007GIMNAZIJA LEDINA
ObranovičVid

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
CornŽiga

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
BrusGaj

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
VuličArne

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErćuljKristian

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
MustarMartin

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
VerbičVal

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
Savšek PintaričNik

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
DolinarJošt

M

2007GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KavčičJurij

M

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DolžanMark

M

2006GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
RatajecRožle

M

2007GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Cerovac JelenNikolaj

M

2005GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DanetovićNejc

M

2004SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
RavnikarTim

M

2005SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
TomcNace

M

2007SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
IvićAlek

M

2007SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
PetrenkoAndrey

M

2007SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BushuievOleksiy

M

2004SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
VodišekNik

M

2005SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
MiheličMarcel

M

2005SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
VlajVito

M

2007SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ČešnovarJon

M

2004SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
DurićIsak

M

2005SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
CakaEnis

M

2005SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
UmekMaks

M

2004SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
SardinšekAndraž

M

2007SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
BešićIrnes

M

2007SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
OberžanTimotej

M

2007VEGOVA LJUBLJANA
ŠturmAljaž

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
BirkNejc

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
KopiNik

M

2005VEGOVA LJUBLJANA
Cimerman Luka

M

2006VEGOVA LJUBLJANA
Guček Maj

M

2006VEGOVA LJUBLJANA
ŠkrljAndraž

M

2006SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŠipragaLuka

M

2006SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BerdenLeon

M

2005SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
SukaErik

M

2005SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
BohNejc

M

2005SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ČesnikNal

M

2005SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MulitinovićTian

M

2005SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PlaznikAaron

M

2005SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MihelakTimotej

M

2005SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ŽabkarMartin

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PevecIzak

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČižmanAmadej

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TivadarFabijan

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrčekNejc

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RepanšekJakob

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Matevž Sušnik

M

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RifelAnže

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RifelGašper

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TomšičMark

M

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VukajlovićDarko

M

2007ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠebaljGal

M

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Tomac Aleks

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KastelicMatija

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BenkoSvit

M

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PoličnikFlorijan

M

2007ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Šribar AksentijevićJaša

M

2007ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VučinićDejan

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DurakovićHanan

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
ŠafaričManca

Z

2006GIMNAZIJA LEDINA
CvetkoIza

Z

2006GIMNAZIJA LEDINA
MikložičŽiva

Z

2006GIMNAZIJA LEDINA
DragarZarja

Z

2007GIMNAZIJA LEDINA
Ferič Ema

Z

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
SouidiKristina

Z

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
OblakTina Neža

Z

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
Radonič RepovžEma

Z

2004SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ĆordićAida

Z

2004SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
VezjakPavla

Z

2006KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
FrankoEma

Z

2006KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
KuharNeža

Z

2006SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA
ŠtubljarLea

Z

2004SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
NovakLara

Z

2005SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TomacZoja

Z

2005SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RemecEma

Z

2006SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TofantEma

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CarliSofija

Z

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CelarLara

Z

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CizerleLana

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE


Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA LEDINAMikložič Živa, Šafarič Manca
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Dragar Zarja, Cvetko Iza
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAKontelj  Zala, Souidi Kristina
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLAPenko Taja, Hribernik Ida
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA 2Kuhar  Neža, Penko Taja
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOŠtubljar Lea, Tomac Zoja
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Remec Ema, Novak Lara
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJACarli Sofija, Tofant Ema
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJECizerle Lana, Kovšca Obranović Lina
Moški:
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKAKaplja Črtomir, Kumer Mark
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2Okorn Gašper, Stadina Gašper
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 3Cvetkovič Maks, Kozamernik Albert
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 4Šifrar Miha, Gartner Anže
 - GIMNAZIJA LEDINABokal Matej, Pravst Oskar
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDSavšek Pintarič Nik, Pulevič Lovro
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Hrovat Gašper, Verbič Val
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Vrbančič Tai, Pšaker Oskar Franc
 - GIMNAZIJA ŠIŠKABrus  Gaj, Corn  Žiga
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Tomažin Kristjan, Erčulj Kristian
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Obranovič Vid, Škrinjar Aljoša
 - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLATošić Vito, Filip Mišič Jančar
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLABešić Irnes, Sardinšek  Andraž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAŽabkar Martin, Pevec Izak
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Repanšek  Jakob, Jarc Maksimiljan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJETomac Aleks, Kastelic Matija
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Vučinić Dejan, Šribar Aksentijević Jaša
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Benko Svit, Tomšič Mark
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 4Šebalj Gal, Duraković Hanan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 5Vukajlović Darko, Poličnik Florijan
 - VEGOVA LJUBLJANAŠesek  Zal, Krpan Tine
 - VEGOVA LJUBLJANA 2Guček Maj, Sedej Jaka
 - VEGOVA LJUBLJANA 3Oberžan Timotej, Kramarič Luka
 - VEGOVA LJUBLJANA 4Birk Nejc, Šturm Aljaž
 - VEGOVA LJUBLJANA 5Kopi Nik, Cimerman Luka

25. 05. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

61

26. 03. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani  

13

26. 03. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

133

27. 03. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

22

27. 03. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

3. 04. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

172

3. 04. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

29

22. 03. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani

32

22. 03. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

171

18. 03. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

28

18. 03. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

143

11. 03. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

33

11. 03. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

19. 03. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

21. 03. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

29. 03. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

223

16. 03. 2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

163