Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
25.5.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

61

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
ZorcicMaks

M

2006EKONOMSKA ŠOLA
HorvatFilip

M

2006EKONOMSKA ŠOLA
OgrinZan

M

2006EKONOMSKA ŠOLA
ZajecBlaz Miha

M

2006EKONOMSKA ŠOLA
Matko Tit Franc

M

2006EKONOMSKA ŠOLA
VovkLovro

M

2006EKONOMSKA ŠOLA
Reflak De SousaSebastian

M

2006EKONOMSKA ŠOLA
RakovecTilen

M

2004EKONOMSKA ŠOLA
JakovacAnže

M

2006GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Vale Ian

M

2006GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Rakun Adam

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
ZgoncSamo

M

2006GIMNAZIJA LEDINA
PeterlinJaka

M

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
Čop TomšičNejc

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
PodbregarLars

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
MuhaLuka

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
BokalTim

M

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
BizjakNal

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
VerbičVal

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
PraprotnikJakob

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
FortunaAljaž

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
HrovatGašper

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
ČampaJure

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
SušnikAljaž

M

2005GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MočilerLuka

M

2006SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KocjančičMihael

M

2004SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
MuratovićHamza

M

2004SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
GučekMaj

M

2006VEGOVA LJUBLJANA
StikovičSergej

M

2006VEGOVA LJUBLJANA
JerinaTimotej

M

2005SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ČižmanAmadej

M

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FlisJakob

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TršekNejc

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JarcMaks

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
IlovarLuka

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠkerbecŽiga

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GumilarMartin

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RepanšekJakob

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Mestnik Žiga

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DobnikLan

M

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TomacAleks

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MrazReo

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VučinićDejan

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
MoltaraEnya

Z

2006GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HamPatricija

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KonteljZala

Z

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
MerkužTaja

Z

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mihajlovska Sanja

Z

2006SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠtubljarLea

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
CizerleLana

Z

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BjelkićŽana

Z

2006ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE


Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJECizerle Lana, Bjelkić Žana
Moški:
 - EKONOMSKA ŠOLAOgrinc Zan, Zajec Blaz Miha
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADVale Ian, Jakovac Anže
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDFortuna Aljaž, Hrovat Gašper
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Praprotnik Jakob, Čampa Jure
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAMuha  Luka, Čop Tomšič Nejc
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Podbregar Lars, Bizjak Nal
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJARepanšek  Jakob, Jarc Maks
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEMraz Reo, Tomac Aleks
 - VEGOVA LJUBLJANAKrpan Tine, Guček Maj


ARHIV:
26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani  

13

26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

133

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

22

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

29

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

172

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani

32

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

171

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

143

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

28

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

33

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

19.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

21.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

29.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

223

16.3.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

163