Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
5. 04. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

118

5. 04. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

94

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
VrbincGašper

M

2006GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VidecIza

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RotarNika

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HajdinjakAna

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Korenjak GobboMoeti

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZorkoZara

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GregoričMitja

M

2005GIMNAZIJA LEDINA
Predalič Kaja

Z

2007GIMNAZIJA LEDINA
DjukičRobert

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČerinEma

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
ĆatićIsmar

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
HudovornikErik

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
MustarMartin

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
Razpotnik VrtačnikKrištof

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
RožičUla

Z

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
Zimic Urban

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
KacPetra

Z

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
IlarLun

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
MamličSimon

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
ValantGaja Lucija

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
RajičTimon

M

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
RogeljGal

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
Ulaga SterleCene

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
ZrnecKristjan

M

2007GIMNAZIJA MOSTE
ŠtembalSven

M

2007GIMNAZIJA MOSTE
MajcenTaj

M

2007GIMNAZIJA MOSTE
ZogovičDejan

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
VugaPeter

M

2006GIMNAZIJA MOSTE
PogačUrban

M

2006GIMNAZIJA MOSTE
Nikolič KrištofRebeka

Z

2006GIMNAZIJA MOSTE
ŽalacLana

Z

2007GIMNAZIJA MOSTE
PrimcLina

Z

2007GIMNAZIJA MOSTE
RadeljPika

Z

2007GIMNAZIJA MOSTE
ArkoMarta

Z

2007GIMNAZIJA POLJANE
MačekTilen

M

2007GIMNAZIJA ŠENTVID
LiuYisi

M

2007GIMNAZIJA ŠENTVID
OvijačPia

Z

2005GIMNAZIJA ŠENTVID
JuvančičFilip

M

2006GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MikužBor

M

2006GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JurkovičJure

M

2007GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MiheličNika

Z

2007BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
BrusačUroš

M

2007BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PoljšakGašper

M

2006BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
SlapšakMark Lucij

M

2007SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
AbutovićFilip

M

2005SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TurkMitja

M

2006SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
BabičČrt

M

2006VEGOVA LJUBLJANA
JančarBlaž

M

2007VEGOVA LJUBLJANA
TopolnikKlemen

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
RenkoVid

M

2007VEGOVA LJUBLJANA
ĐukićDora

Z

2006SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PšeničnikNej

M

2006ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
GregoričJakob

M

2006ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
VidovićLan

M

2007ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠerjakEnej

M

2007ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
ZorkoZara

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VrbincGašper

M

2006GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VidecIza

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ĐorđevićJaka

M

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Predalič Kaja

Z

2007GIMNAZIJA LEDINA
Razpotnik VrtačnikKrištof

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
RajičTimon

M

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
RožičUla

Z

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
RajičTimon

M

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
DjukičRobert

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČerinEma

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
RogeljGal

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
IlarLun

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
HudovornikErik

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
Zimic Urban

M

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
ĆatićIsmar

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
MustarMartin

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
MamličSimon

M

2006GIMNAZIJA ŠIŠKA
KorentLeonard

M

2006GIMNAZIJA MOSTE
ZogovičDejan

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
FortunaLena

Z

2007GIMNAZIJA MOSTE
Ulaga SterleCene

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
KocićNikola Tin

M

2007GIMNAZIJA MOSTE
MajcenTaj

M

2007GIMNAZIJA MOSTE
ŽalacLena

Z

2007GIMNAZIJA MOSTE
PredaličVanja

Z

2006GIMNAZIJA POLJANE
OvijačPia

Z

2005GIMNAZIJA ŠENTVID
LiuYisi

M

2007GIMNAZIJA ŠENTVID
MačekTilen

M

2007GIMNAZIJA ŠENTVID
MikužBor

M

2006GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JurkovičJure

M

2007GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JuvančičFilip

M

2006GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MiheličNika

Z

2007BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PoljšakGašper

M

2006BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
BrusačUroš

M

2007BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
AbutovićFilip

M

2005SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TurkMitja

M

2006SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
PšeničnikNej

M

2006ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
ŠerjakEnej

M

2007ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

14. 04. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

93

14. 04. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

101

11. 03. 2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

85

11. 03. 2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

52

28. 03. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28. 03. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15. 03. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

15. 03. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

16. 03. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

16. 03. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17. 03. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17. 03. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25. 03. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25. 03. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27. 03. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11. 01. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11. 01. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20. 01. 2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144