Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

52

11.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

85

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
OkornAna

Z

2003ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
HabičNika

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LeskovarMatija

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MihaličSara

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PrimcTia

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PredaličLuka

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RadženovičMatej

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
IličLeja

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PoženelNik

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
RazoršekNik

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MedicLuka

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
BabičMaks

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
Pušnik Jaka

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
DovčLan

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
MajcenPatrik

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
VerčPeter

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
DjukičRobert

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ValantGaja Lucija

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
TevžNika Pija

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemencMatic

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupnikNina

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZalaznikSara

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PišekEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikJure

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KacJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fajon Nej

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Maljevec Ana

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
KacTim

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠtihGašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠprukNik Jan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
HrovatinŽiga

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠiškoTomaž

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
Ulaga SterleCene

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
FortunaLiza

Z

2003GIMNAZIJA MOSTE
PerkoMatija

M

2002GIMNAZIJA MOSTE
Blagus BasaričPatrick

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
MišveljLara

Z

2004GIMNAZIJA MOSTE
ZogovičDejan

Z

2004GIMNAZIJA MOSTE
BogatajFedja

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
ŠkuljAdam

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
RihtmanAleks

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
Pezo ZupančičNeža

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BračunElizabeta

Z

2004SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ŽerjalHana

Z

2002GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
VovkTian

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PodbevšekJanez

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NovakMiha

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrčekAlja

Z

2004ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
HribarŽan Janez

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
HorvatErik

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
OkornZala

Z

2004ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
MatkovićAntea Maris

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PredaličLuka

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PrimcTia

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HabičNika

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MihaličSara

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RadženovičMatej

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GolobičTim

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LeskovarMatija

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OmerčevičJuno

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠarvariBalazs

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PoženelNik

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BabičMaks

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
ZalaznikSara

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupnikNina

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemencMatic

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
KacTim

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
TevžNika Pija

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Pušnik Jaka

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
VerčPeter

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠtihGašper

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠprukNik Jan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
DovčLan

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
DjukičRobert

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
MajcenPatrik

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PišekEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fajon Nej

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fortuna Liza

Z

2003GIMNAZIJA MOSTE
Rožič Tarin

Z

2004GIMNAZIJA MOSTE
MartinčičNaja

Z

2003GIMNAZIJA MOSTE
Mačešić ŠultererDanijel

M

2002GIMNAZIJA MOSTE
JezercTevž

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
KukecNejc

M

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
VovkTian

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PodbevšekJure

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.


ARHIV:
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144