Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

52

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
Hajdinjak Anin

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DenšaUl

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LeeLara Elizabeth

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠepičŽiga

M

2003GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PristavecTicijan

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
FerlanAndraž

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ZavršnikAli

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PeršoljaMatic

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MamljičAljoša

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MamičPaulina

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
PodgoršekŽiga

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
MamičJakob

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
Šporn Kim

Z

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZalarPatrik

M

2003GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
SnojJaka

M

2004SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
ČizmokLuka

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
FoisMila

Z

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
DimnikNeža

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Protner Tara

Z

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SmerajcSara

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GorjancBlažka

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LipičLea

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PotočnikEnej

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličJernej

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancTimotej

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GuberacDavor

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
JehartLana

Z

2003GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
AnderwaldNika

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
BurnikMateja

Z

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SnojJaka

M

2004SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
MandelcRebeka

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
FoisMila

Z

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
SmerajcSara

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ŠolarKlara

Z

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GorjancTimotej

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UleLara

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LepenJurij

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MeršeRok

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KolarBrina

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 4x50m Prosto:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADRadženovil Matej, Predalič Luka, Denša Ul, Hajdinjak Anin
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Habič Nika, Mihalič Sara, Primc Tia, Omerčevič Juno
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKAMamljič Aljoša, Završnik Ali, Ferlan Andraž, Šarvari Balazs
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2Razoršek Nik, Poženel Nik, Peršolja Matic, Šepič Žiga
 - GIMNAZIJA MOSTEFortuna Liza, Rožič Tarin, Mišvelj Lara, Martinčič Naja
 - GIMNAZIJA MOSTE 2Mačešić Šulterer Danijel, Perko Matija, Ulaga Sterle Cene, Zogovič Dejan
 - GIMNAZIJA POLJANERihtman Aleks, Jezerc Tevž, Škulj Adam, Bogataj Fedja
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAZalaznik Sara, Pišek Eva, Maljevec Ana, Valant Gaja Lucija
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Verč Peter, Dovč Lan, Majcen Patrik, Djukič Robert
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Štih Gašper, Kac Jan, Pušnik Jaka, Gornik Jure
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Špruk Nik Jan, Hrovatin Žiga, Fajon Nej, Klemenc Matic
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJANovak Miha, Podbevšek Janez, Podbevšek Jure, Potočnik Enej
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Kolar Brina, Ule Lara, Lipič Lea, Gorjanc Blažka

11.3.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

85


ARHIV:
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144