Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
5. 04. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

118

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
PetkovićMartin

M

2005ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
OmerčevićJuno

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PredaličLuka

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HejjaMaks

M

2005GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠmidNika

Z

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ZabukovecStella

Z

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MlakarLea

Z

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
FerlanAndraž

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KorošecMatevž

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠarvariBalazs

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ValentinčičJurij

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KodrinMark

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
AličNan

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
RauterTom

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
Čeru KondaTinkara

Z

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
AvramovičLana

Z

2006GIMNAZIJA LEDINA
ŠtravsLana

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
BendeEva

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
MočnikKlara

Z

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČarniJošt

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErjavecMaša

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KocjancTinkara

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KljučaninLun

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
MontaničSimon

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
VerčPeter

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
SamokecAna

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
CerarAleksander

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠiškoTomaž

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
ŠesekEva

Z

2005GIMNAZIJA POLJANE
ZupančičFilip

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
KovačTilen

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
Predojevič BendaŽan

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽnidaršičUma

Z

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
ZvonarevaJana

Z

2006GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkrgičTaja

Z

2006BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
MelanšekMatic

M

2006BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
JamnikSaša

Z

2005SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠušteršičNina

Z

2005SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
NišavićViktor

M

2005KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
PeršoljaFilip Aleksander

M

2006KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Oceguera BattelinoIsabel

Z

2004KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
KrapežAna

Z

2005KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Poljanec Ema

Z

2005KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
PliveričBor

M

2005GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
ČančMatija Bernard

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
KadivecPatricija

Z

2007SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Laudicina Francesca

Z

2008SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
LebarPia

Z

2006SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SotlerStela

Z

2006SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
VidmarLiza

Z

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JelenAnja

Z

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NovakMiha

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodbevšekJure

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TomecAljaž

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GrešakNik

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancJerneja

Z

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancTimotej

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FlorjančičNejc

M

2007ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
SedejAnžej

M

2007ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
OmerčevićJuno

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PredaličLuka

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DukićLuka

M

2005GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JavorNik

M

2005GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CafGal

M

2005GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RauterTom

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
Čeru KondaTinkara

Z

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
FerlanAndraž

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ValentinčičJurij

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KorošecMatevž

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠarvariBalazs

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
AličNan

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠtravsLana

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
AvramovičLana

Z

2006GIMNAZIJA LEDINA
BendeEva

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
ZorkoJasna

Z

2007GIMNAZIJA LEDINA
Kompare GaberšekMatic

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KocjancTinkara

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
SamokecAna

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KljučaninLun

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
MočnikKlara

Z

2007GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErjavecMaša

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
MontaničSimon

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KovačTilen

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
Predojevič BendaŽan

M

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
ZupančičFilip

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ZvonarevaJana

Z

2006GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KosemKiar

M

2007BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Oceguera BattelinoIsabel

Z

2004KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
PeršoljaFilip Aleksander

M

2006KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
PogačnikEma

Z

2006KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
NišavićViktor

M

2005KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
PliveričBor

M

2005GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
LebarPia

Z

2006SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SotlerStela

Z

2006SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
TomecAljaž

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JelenAnja

Z

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StrelManca

Z

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodbevšekJure

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StrelNeža

Z

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VidmarLiza

Z

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TomacAljaž

M

2007ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancTimotej

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancJerneja

Z

2005ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 4x50m Prosto:
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANAPoljšak Gašper, Brusač Uroš, Melanšek Matic, Kosem Kiar
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADRotar Nika, Videc Iza, Hajdinjak Ana, Zorko Zara
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Verbinc  Gašper, Đorđević Jaka, Predalič Luka, Dukić Luka
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKAMlakar Lea, Zabukovec Stella, Mlač Kaja, Triller Eva
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2Rauter Tom, Hejja Maks, Alič Nan, Šarvari Balazs
 - GIMNAZIJA LEDINAAvramovič Lana, Bende Eva, Predalič Kaja, Štravs Lana
 - GIMNAZIJA MOSTEPrinc Lina, Fortuna Lena, Radelj Pika, Žalac Lana
 - GIMNAZIJA MOSTE 2Majcen Taj, Štembal Sven, Korent Leonardo, Kocić Nikola Tin
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAValant Gaja Lucija, Kac Petra, Čerin Ema, Rožič Ula
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Rajič Timon, Razpotnik Vrtačnik Krištof, Rogelj Gal, Mustar Martin
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Cerar Aleksander, Verć Peter, Djukič Robert, Čarni  Jošt
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Močnik Klara, Erjavec Nuša, Kocjanc Tinkara, Kovačič Naja
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAPodbevšek Jure, Grešak Nik, Tomec Aljaž, Gorjanc Timotej
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Jelen Anja, Gorjanec Jerneja, Strel Neža, Strel Manca
 - VEGOVA LJUBLJANATopolnik Klemen, Čanč Matija Bernard, Babič Črt, Jančar Blaž

5. 04. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

94

14. 04. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

93

14. 04. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

101

11. 03. 2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

85

11. 03. 2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

52

28. 03. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28. 03. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15. 03. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

15. 03. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

16. 03. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

16. 03. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17. 03. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17. 03. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25. 03. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25. 03. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27. 03. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11. 01. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11. 01. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20. 01. 2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144