Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
31.5.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

123

Prijavljeni tekmovalci:
A - Učenci A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
MušićFilip

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
BenčinaLuka

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
LahMaks

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
RotarJernej

M

2009OŠ VALENTINA VODNIKA
CafŽan

M

2009WALDORFSKA ŠOLA
NaredVid

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
StanjkoTim

M

2008OŠ ZALOG
ŠesekZal

M

2007OŠ ZALOG
AžmanLovro

M

2009OŠ SOSTRO
A1 - Učenke A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
KaspranovaAlisa

Z

2012OŠ DANILE KUMAR
BavdekPika

Z

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
Rahotin PavičKlara

Z

2012OŠ VALENTINA VODNIKA
Rahotin PavičLaura

Z

2010OŠ VALENTINA VODNIKA
ŠesekTara

Z

2012OŠ ZALOG
B - Učenci B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
TijanićLuka

M

2011OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MarkovićWilliam

M

2012OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
JovanovskiMatej

M

2013OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LeaneyRian Bor

M

2013OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Kurtić CelarcLiam

M

2013OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BerishaJusuf

M

2013OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŽužmanNikita

M

2011OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MihaljevičMaks

M

2013OŠ KETTEJA IN MURNA
Luka Ilič

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
KušarJaka

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
MajdičJure

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
LajovicMartin

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
CressiTao

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
ŽagarTaj

M

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
Hasanovič Din

M

2014OŠ NOVE FUŽINE
Gjorgev Nik

M

2014OŠ NOVE FUŽINE
Stanič Peter

M

2014OŠ NOVE FUŽINE
BriceljErazem

M

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
KozeljJan

M

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
PalkaMatic

M

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
KoširUrban

M

2012OŠ OSKAR KOVAČIČ
GornikDomen Jože

M

2011OŠ OSKAR KOVAČIČ
GuličGal

M

2011OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠčurkVid

M

2011OŠ OSKAR KOVAČIČ
PencaMaks

M

2012OŠ POLJANE
RosslerAlexander

M

2012OŠ POLJANE
EbertPatrik

M

2013OŠ POLJANE
HojnikLuka

M

2012OŠ POLJANE
ČučekLovro

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BošnjakMaj Juš

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LikaroskiHamza

M

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MarinčičMatej

M

2012OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Novak David

M

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Stankovič Sergej

M

2012OŠ BOŽIDARJA JAKCA
StankovičAleksandar

M

2012OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Erenda Klančar Nai

M

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SkubicAnže

M

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Kern Luka

M

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KantarevićDenial

M

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Likaroski Harun

M

2012OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PiperovićNik

M

2014OŠ VIDE PREGARC
MalnarŽiga

M

2012OŠ VIDE PREGARC
RaišićVanja

M

2012OŠ VIDE PREGARC
OmerzaLuka

M

2011OŠ VIDE PREGARC
StanovnikTomaž

M

2011OŠ VIDE PREGARC
GayetTimthoee

M

2011OŠ ZALOG
KorelcŽiga

M

2011OŠ ZALOG
Miškovič PraznikRuj

M

2012OŠ SOSTRO
Knapič ŠtepecNik

M

2011OŠ SOSTRO
Ivič VišnikarAleksander

M

2011OŠ SOSTRO
B1 - Učenke B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
KaspranovaAlisa

Z

2012OŠ DANILE KUMAR
Marina BoscheriniLinda

Z

2013OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
SalkovićMerjem

Z

2012OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Urbančič Marija

Z

2013OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KeroSuana

Z

2011OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PrešerenPika

Z

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
GradišekKlara

Z

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
PalamarInna

Z

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
UmbrehtEma

Z

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
TropJulija

Z

2012OŠ KETTEJA IN MURNA
IgnjatovićAnastasija

Z

2012OŠ NOVE FUŽINE
HajdinNina

Z

2012OŠ NOVE FUŽINE
ŠumanElena

Z

2012OŠ NOVE FUŽINE
JurešNika

Z

2013OŠ POLJANE
Vrčko Lili

Z

2014OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PiklPavlina

Z

2013OŠ VIDE PREGARC
RužićAna

Z

2014OŠ VIDE PREGARC
C - Učenci C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
Merhar David

M

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠturmEgon

M

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DornikBor

M

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Turšič Jakob

M

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Kozmik IličTajan

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
Friderich Youri

M

2009OŠ KOLEZIJA
JeleničJalen

M

2010OŠ KOSEZE
Slemenšek Žan

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
PogačarNejc

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
Tomažin David

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
HabincNiko

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
Del CottLovro

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
AnzelcAnže

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
BenčinaNejc

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
PalamarNal

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
DejakRok

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
Kotnik Brin

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
ProšekAndrej

M

2010OŠ POLJANE
Oražem Urban

M

2010OŠ POLJANE
TomšičMatija

M

2007OŠ POLJANE
PetrinTomaž

M

2010OŠ POLJANE
Kerin Maksim

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KolominovAleksandr

M

2010OŠ VALENTINA VODNIKA
DrenicaArlind

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Pajalič Edin

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PančurJan

M

2010OŠ SOSTRO
SrebotJure

M

2010OŠ SOSTRO
PenkoTilen

M

2009OŠ SOSTRO
Likovič Jakob

M

2008OŠ SOSTRO
Bricelj Ažbe

M

2008OŠ SOSTRO
TrtnikUrh

M

2008OŠ KAŠELJ
C1 - Učenke C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
DornikIris

Z

2010OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Veber Valentina

Z

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
BizjanAnamarija

Z

2008OŠ ZALOG
TuttaTajda

Z

2010OŠ ZALOG
HristovaElena

Z

2010OŠ ZALOG


Prijavljene ekipe:
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA 2
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ ZALOG

ARHIV:
19.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

118

5.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

110

7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

179

2.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

110

27.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

29.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

153

29.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

122

30.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

2.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

131

5.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Ekipno  

0

29.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

118