Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10SX - 10km - mešane štafete

Uvr.Št.Priimek in imeKlub4kmRezultat
12034Jan Brenkuš, Neža RantGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 30:16:540:41:17
22010Anja Filej Mohorič, Domen VrhuncDomel 30:18:130:43:01
32033Andrej Dolenc, Maša KustecGimnazija Škofja Loka 210:18:360:43:09
42035Mohor Stanonik, Ana VodnikGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 40:17:070:43:14
52036Luka Kostanjevec, Hana MartinekGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 50:20:250:43:16
62046Jaka Raković, Alenka ErzenJakson0:14:500:43:20
72057Bojan Horvat, Mateja HorvatLJ TEKAČI0:18:360:43:37
82032Nina Pintar, Jernej KožuhJERNEJ NINA0:19:180:44:46
92082Valentina Šink, Sebastjan PurgarV&S0:17:340:44:59
102011Mateja Kejžar, Tilen VrhuncDomel 40:20:190:45:06
112017Luka Kalan, Maja Kalanfrizerski salon Maja0:13:240:45:57
122097Damijan Ferlec, Mateja PodlogarJunaki 3. nadstropja0:21:160:46:12
132086Mojca Haložan, Rojšek TomažLJ TEKAČI 10:16:060:46:15
142037Luka Peklaj, Nastja KoširGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 60:16:510:46:29
152002Trojar Aleš, Bernarda LukančičAlples 10:18:280:47:42
162098Julija Barbič, Peter PintarJunaki 3. nadstropja0:22:080:49:03
172095Oto Vraničar, Magdalena VraničarGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:22:310:49:32
182063Tadej Jelovčan, Maja Jelovčanpod 400:19:460:50:12
192003Klara Pintar, Bojan PfajfarAlples 20:22:090:50:27
202044Alenka Štefe, Davor ŠtefeHabjan transport 30:19:440:50:33
212058Tanja Keše, Miha KešeMajk & Tanja0:19:310:50:57
222075Petra Mohorič Peternelj, Matej PeterneljŠkofja Loka0:21:490:51:07
232021Jakob Megušar, Rebeka MegušarGIMNAZIJA 180:23:550:52:07
242090Simon Potočnik, Maruša PorentaVESELE NOGICE 30:23:540:52:08
252062Jakob Šuštar, Petra BogatajP+J Team0:21:260:52:57
262012Andreja Debeljak, Andraž DebeljakDomel 50:20:560:52:59
272005Petra Rupnik, Rok RupnikBJD0:21:500:53:21
282014Marija Kos, Miha KosDUO MIK- MAK0:24:120:53:24
292056Ana Štritof, Timotej RuparKŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:20:250:53:48
302020Petra Ahčin, Karlo JemcGIMNAZIJA 170:21:490:54:12
312030Petra Podlipnik, Rok ŠaričGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 190:20:310:54:34
322022Janez Jarc, Mateja Kosmač JarcGIMNAZIJA 190:22:240:54:49
332047Urša Dolenec, Andrej Dolenecjunaki 3 nadstropja0:22:470:55:31
342081Drago Telič, Vilma TeličTeliCo0:23:340:56:19
352064Katarina Kosec, Rok PintarPrijatelja Sivke0:19:580:57:13
362096Manca Pokorn, Tadej PokornGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:200:57:24
372078Domen Oblak, Maša OblakŠportno društvo Efi0:19:400:57:54
382077Igor Jelenc, Marjeta DebeljakŠoping time0:22:220:58:02
392076Denis Klep, Veronika PučkoŠola Mesto0:28:421:01:43
402089Gregor Podviz, Katjuša KoprivnikarVESELE NOGICE 20:20:531:03:16
412092Luka Glušič, Helena SrakarVESELE NOGICE 50:25:231:05:17
422091Peter Bohinc, Pia HafnerVESELE NOGICE 40:25:241:05:18
432066Miha Obadič, Katja ObadičRun4Unity0:26:451:05:32