Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10MA - 10km - moški do 30 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
11Krevs Mitja1989Tekaško društvo Mitek0:11:330:30:57
252Gaber Jure1994NovakM0:12:210:34:05
332Ušeničnik Urh2000Kejžar team0:12:550:35:52
453Kušar Štefan1994ŠD Pungert0:13:310:38:00
528Megušar Lenart1997 0:13:290:38:15
6146Kneževič Andrej2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:13:490:38:39
772Jerina Matic1991 0:14:370:39:06
8604Lotrič Bine2002 0:14:410:40:13
9124Bitenc Jure1991MATEJA ŠPORT0:13:470:40:14
10170Vrhunc Lovro2002Elektro Gorenjska0:14:120:40:34
119Jamnik Luka1998 0:14:480:40:45
121086Pogačnik Miha2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:210:40:56
131095Kanc Luka1996KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:14:480:41:24
14136Mohorič Bonča Lan2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:440:41:26
15101Uršič Gašper1989Filc d.o.o.0:15:040:41:32
1664Sirše Nejc1990 0:15:230:41:34
171020Dolenc Aleš1993Domel0:15:170:41:40
181092Šturm Jakob2000KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:15:420:41:41
191138Turk Jure2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:470:41:42
20140Stanovnik Lenart2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:510:41:43
2143Vesel Matija1993 0:15:450:41:52
2233Rutar Aljaž1994 0:15:010:41:55
23143Miklavčič Jon Pascal2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:210:42:08
2457Zajc Luka1994Športno Društvo Šmartno-Tacen0:15:180:42:11
25105Oblak Lovro2000 0:14:480:42:13
26132Oblak Blaž1991Difa Junaki 3. nadstropja0:14:450:42:15
2731Pavlovič Jan2002JUNAKI 3. nadstropja0:14:520:42:30
281114Benedik Nejc1995EGP0:15:080:42:38
2958Triler Janez2002 0:15:300:42:41
30157Dolinar Anže2000SŠ za strojništvo Škofja Loka0:14:450:42:47
311094Rakovec Maj2001KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:16:040:42:50
3238Höfferle Jakob1999Triatlonski klub Novo mesto0:16:070:43:05
331093Bogataj Jan2001KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:15:100:43:08
341196Debeljak Jure1997 0:15:480:43:18
35137Družinec Luka2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:110:43:21
36328Kobe Žiga1991Lions klub Škofja Loka0:16:140:43:29
361005Kožič Jakob1997Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:15:540:43:29
38167Potrebuješ Tine2000SŠ za strojništvo Škofja Loka0:16:480:43:32
3989Jelar Žiga1997#MiSmoKleZaradHrane0:15:430:43:34
40168Jamnik Jure1992Sibo Group0:15:190:43:37
40145Hafner Leon2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:000:43:37
40141Dolinar Tomaž2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:060:43:37
43171Radosavljević Uroš1994PASCOFIX running team0:16:190:43:39
44999Alič Klemen1993Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:16:350:43:40
4522Dobrovoljc Žan2000 0:15:400:43:48
4674Rus Vid1998 0:15:460:43:53
47148Rihtaršič Martin1999GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:240:44:04
481168Peperko Domen1991 0:15:080:44:21
491190Krničar Žan1990 0:16:540:44:22
501085Hafner Vasja2002KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:16:350:44:28
5160Platiša Matevž2003 0:15:430:44:29
5284Kožuh Jan2003 0:16:080:44:34
53173Rebec Nejc1999Bokal sport0:15:550:44:36
541139Strehar Feliks2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:170:44:38
55159Kemperle Gašper2001SŠ za strojništvo Škofja Loka0:15:380:44:50
5556Debernardi Filip2004Nase poti0:16:520:44:50
5719Družinec Domen1999 0:18:040:44:58
58150Kukovica Kristijan2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:470:45:01
59156Prosen Kristjan1992SŠ za strojništvo Škofja Loka0:16:410:45:03
5945Zupanek Žiga1989 0:16:500:45:03
611152Šesek Matej1999VESELE NOGICE0:16:250:45:05
6247Cankar Matej1990 0:16:200:45:09
6317Kavčič Anže1998Stab0:15:110:45:10
641147Krajnik David2006VESELE NOGICE0:15:560:45:11
6566Arman Tine1996 0:16:000:45:12
6626Sajovic Anže1991 0:16:530:45:13
66119Kos Jure1997Športno društvo Efi0:17:310:45:13
681197Bernot Luka1990 0:17:080:45:21
691001Marič Aleks1993Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:17:080:45:27
70215Dogar Žan1990 0:17:170:45:42
711087Omejc Jan1991 0:16:370:45:57
72129Štajer Tomaž2003Šola Mesto0:15:390:46:05
7396Križaj Žiga2004HITRI IN DRZNI0:18:250:46:06
7497Bogataj Luka2004 0:17:340:46:09
751031Polak Urban1994Domel0:17:420:46:11
76109Prevodnik Rok1994junaki 3. nadstropja0:16:460:46:15
7744Bernik Primož1992 0:16:140:46:16
78627Križaj Jaka2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:310:46:19
79113Mramor Anže1999MrMr0:17:280:46:20
801213Krmelj Vid1999KŠŠ0:17:240:46:26
811033Lušina Mitja1991Domel0:16:440:46:29
821189Matic Jemec1999ATLETSKI KLUB ŠKOFJA LOKA0:18:290:46:31
83644Matek Izak2007Bokal sport0:16:420:46:33
841065Plestenjak Luka1998LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:17:000:46:34
85147Bogataj Klemen2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:310:46:39
8655Rihtaršič Matija1997 0:16:460:46:57
8783Petrovič Jaka1999 0:18:260:46:58
87181Bizjak Sašo1995Kalmia0:18:390:46:58
891078Jelovčan Nejc1991LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:17:420:47:04
90618Bertoncelj Matevž1999GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:530:47:08
911096Žontar Jan2000KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:16:540:47:19
92106Čemažar Nejc Jaka2000 0:16:270:47:27
931019Cukjati Aleš1993Domel0:17:370:47:28
94144Beravs Žiga2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:190:47:33
9459Križnar Žan1999 0:16:310:47:33
961049Sajovic Žan1998LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:16:530:47:38
97142Jemc Dane2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:430:47:42
9861Kavčič Luka2003ŠD Rudno0:15:570:47:46
991145Srakar Samo1999VESELE NOGICE0:17:190:47:49
1001102Novak Vojko2002KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:19:120:47:52
123