Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10ME - 10km - moški do 61-70 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1471Kalan Tomaž1958Habjan transport0:14:000:39:17
2462Jesenko Andrej1957 0:14:210:39:29
3524Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci0:15:500:43:36
4492Knežević Zoran1958ŠD LJUBLJANSKE MLEKARNE0:17:340:47:09
5531Poljanec Janez1953Športno društvo Efi0:17:220:47:12
6538Osovnikar Ljubo1954ŠD Osovnikar0:17:290:47:31
7522Gaber Tone1955Športno društvo Efi0:16:570:47:35
8162Krmelj Pavle1949JUNAKI 3. NADSTROPJA0:18:180:48:25
9511Klopčič Zlatko1957Lions klub Škofja Loka Vita.0:29:140:49:06
10527Javornik Miro1952AADS tek.si0:18:540:50:02
11486Alič Anton1957ŠDMH0:18:040:50:16
12526Jarc Rado1955 0:18:590:51:48
13465Ivko Ljubo1957 0:18:540:52:50
14525Vizjak Miljko1955 0:20:150:53:03
15962Kalan Pavle1951Prvi in drugi tekaški korak0:19:310:53:30
16532Koželj Bojan1953Športno društvo Efi0:19:150:53:39
17536Deželak Robert1951JUNAKI 3. NADSTROPJA0:20:300:53:54
18539Habjan Andrej1955Habjan transport0:19:110:54:18
19520Orešnik Jure1956 0:19:500:54:34
20521Gajić Mićo1954 0:19:460:55:22
21528Štancer Herman1950 0:20:090:55:47
22535Pustovrh Brane1952JUNAKI 3. NADSTROPJA0:20:300:56:17
23501Šolar Adolf1958ŠD Rudno0:20:200:56:43
24529Špendal Jurij1950SKIKE klub Slovenija0:21:350:59:10
25497Avbelj Jože1958JUNAKI 3. NADSTROPJA0:22:470:59:47
26473Grum Josip1958VARUH ZDRAVJA0:21:570:59:54
27537Hamers Vik1955Maasmechelen0:23:271:06:00