Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10M - 10km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
11Krevs Mitja1989Tekaško društvo Mitek0:11:330:30:57
2279Kobe Primož1981FIT KLUB NOVO MESTO0:11:320:31:49
375Porenta Primož1988AD Olimpik0:11:480:33:18
41074Grbić Dino1987LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:12:210:33:52
567Kustec Gregor1971ŠD Osovnikar0:12:260:33:57
652Gaber Jure1994NovakM0:12:210:34:05
7108Koprivnik Žiga1987AK Križe / Filter team0:12:400:35:03
8298Grahelj Luka1982SŠ za strojništvo Škofja Loka0:12:540:35:04
9366Bertoncelj Uroš1975KOLOKA0:12:450:35:10
10334Alič Simon1971šd Nanos0:12:420:35:38
1132Ušeničnik Urh2000Kejžar team0:12:550:35:52
12214Koprivec Tomaž1986FS TADEJA0:12:540:36:18
13123Novak Ivan1988MATEJA ŠPORT0:13:090:36:21
14378Marolt Jože1967Žarek upanja-BMC avtodeli0:13:170:36:24
15252Debeljak Pavel1981ŠD LJUBLJANSKE MLEKARNE0:12:440:36:43
16254Triler Matija1985 0:13:260:37:10
17405Meglič Marko1972Matej design0:13:380:37:13
18263Kotnik Miha1978MTZB0:13:410:37:30
19270Križnar Klemen1982MATEJA ŠPORT0:13:280:37:40
201024Česen Grega1980Domel0:13:240:37:42
21183Trpin Sindi1978KGT PAPEŽ0:13:370:37:54
2253Kušar Štefan1994ŠD Pungert0:13:310:38:00
2328Megušar Lenart1997 0:13:290:38:15
23275Šimac Andrej1985MATEJA ŠPORT0:13:550:38:15
25223Sketelj Matjaž1982Sgt. Pepper's lonely hearts club band0:14:080:38:18
26394Šumlaj Aljoša1972 0:14:040:38:26
27146Kneževič Andrej2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:13:490:38:39
28411Potočnik Andrej1969Sindikat BRG-SGS0:13:560:38:50
2962Mihovec Janez1988 0:14:070:38:51
30273Kerkez Vladimir1984MATEJA ŠPORT0:13:370:38:55
31369Kaltenekar Matej1973 0:14:200:39:03
3272Jerina Matic1991 0:14:370:39:06
33418Lopez Lopez Joaquin1974FIT KLUB NOVO MESTO0:14:590:39:13
34471Kalan Tomaž1958Habjan transport0:14:000:39:17
35319Potočnik Boštjan1974Poljski tekači0:14:170:39:18
361212Mitja Vidmar1982 0:14:420:39:20
3748Rozman Anže1988koloka0:14:310:39:25
38462Jesenko Andrej1957 0:14:210:39:29
39287Kavčič Jure1980Alples0:14:070:39:37
4046Satler Urban1988ZE RUN - Shetland0:14:370:39:59
4114Košir Jure1988Šd Pungert0:14:350:40:00
421058Čarman Matej1983LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:14:280:40:07
43604Lotrič Bine2002 0:14:410:40:13
44124Bitenc Jure1991MATEJA ŠPORT0:13:470:40:14
45399Potočnik Janez1972AGP PRO0:14:480:40:15
4665Potočnik Mirko1987Zvezde Gorje0:14:400:40:21
471112Primožič Boštjan1985EGP0:15:220:40:29
48277Primc Aleš1981FIT KLUB NOVO MESTO0:14:550:40:31
49170Vrhunc Lovro2002Elektro Gorenjska0:14:120:40:34
50964Berčič Zoran1962Prvi in drugi tekaški korak0:14:290:40:41
51393Humar Aleš1973 0:14:430:40:44
529Jamnik Luka1998 0:14:480:40:45
53206Ciglar Leon1981FS TADEJA0:14:490:40:49
54197Zupan Mitja1979ZVEZDE Gorje0:14:450:40:56
541086Pogačnik Miha2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:210:40:56
5613Maček Stanko1970ADERGAS0:14:250:40:58
57349Zor Borut1970Gibit0:15:000:40:59
58505Kordiš Jože1966Groharji0:14:510:41:04
59116Žakelj Anže1987POCLAIN HYDRAULICS0:14:510:41:08
60231Hribar Dejan1985Slikopleskarstvo Hribar0:15:080:41:11
61308Pivk Miha1984Junaki 3. nadstropja0:14:520:41:13
62364Peček Boris1973ŠD Nanos Podnanos0:14:330:41:23
631095Kanc Luka1996KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:14:480:41:24
64136Mohorič Bonča Lan2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:440:41:26
65186Sinkovič David1980Športne aktivnosti Izola0:14:400:41:27
66255Bergant Nikolaj1981KinVital0:15:220:41:30
67518Stojan Rodica1965vipavski tekači0:15:290:41:31
68101Uršič Gašper1989Filc d.o.o.0:15:040:41:32
6964Sirše Nejc1990 0:15:230:41:34
701020Dolenc Aleš1993Domel0:15:170:41:40
711092Šturm Jakob2000KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:15:420:41:41
721138Turk Jure2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:470:41:42
73140Stanovnik Lenart2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:510:41:43
74253Erbežnik Mitja1977 0:15:020:41:46
7543Vesel Matija1993 0:15:450:41:52
7633Rutar Aljaž1994 0:15:010:41:55
77449Kovač Klemen1974Sibo Group0:15:190:42:02
78143Miklavčič Jon Pascal2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:210:42:08
79229Čadež Luka1985 0:15:470:42:09
8057Zajc Luka1994Športno Društvo Šmartno-Tacen0:15:180:42:11
81380Pahor Vasja1975Knauf insulation0:15:460:42:12
82105Oblak Lovro2000 0:14:480:42:13
83132Oblak Blaž1991Difa Junaki 3. nadstropja0:14:450:42:15
83288Zupanc Klemen1982Alples0:14:430:42:15
851043Oman Tomaž1983LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:15:240:42:18
8631Pavlovič Jan2002JUNAKI 3. nadstropja0:14:520:42:30
871039Frlic Aleš1980Domel0:17:100:42:31
88370Šturm Borut1975ŠDMH0:16:270:42:32
8993Jerina Uroš1975FILC d.o.o.0:16:010:42:33
90508Bogataj Miro1959SŠ za strojništvo Škofja Loka0:15:580:42:35
911137Križaj Janez1971ŠD KONDOR GODEŠIČ0:15:040:42:36
921114Benedik Nejc1995EGP0:15:080:42:38
931201Skalec Sašo1982 0:16:190:42:39
9458Triler Janez2002 0:15:300:42:41
95332Dolenec Ivan1971Polanc u klanc0:14:530:42:42
96157Dolinar Anže2000SŠ za strojništvo Škofja Loka0:14:450:42:47
971094Rakovec Maj2001KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:16:040:42:50
98222Goli Rok1978Vitezi Dobrega Teka0:15:130:42:55
99302Bernik Miha1984Sibo Group0:15:370:43:05
9938Höfferle Jakob1999Triatlonski klub Novo mesto0:16:070:43:05
1234567