Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10MB - 10km - moški do 31-40 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1279Kobe Primož1981FIT KLUB NOVO MESTO0:11:320:31:49
275Porenta Primož1988AD Olimpik0:11:480:33:18
31074Grbić Dino1987LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:12:210:33:52
4108Koprivnik Žiga1987AK Križe / Filter team0:12:400:35:03
5298Grahelj Luka1982SŠ za strojništvo Škofja Loka0:12:540:35:04
6214Koprivec Tomaž1986FS TADEJA0:12:540:36:18
7123Novak Ivan1988MATEJA ŠPORT0:13:090:36:21
8252Debeljak Pavel1981ŠD LJUBLJANSKE MLEKARNE0:12:440:36:43
9254Triler Matija1985 0:13:260:37:10
10270Križnar Klemen1982MATEJA ŠPORT0:13:280:37:40
111024Česen Grega1980Domel0:13:240:37:42
12275Šimac Andrej1985MATEJA ŠPORT0:13:550:38:15
13223Sketelj Matjaž1982Sgt. Pepper's lonely hearts club band0:14:080:38:18
1462Mihovec Janez1988 0:14:070:38:51
15273Kerkez Vladimir1984MATEJA ŠPORT0:13:370:38:55
161212Mitja Vidmar1982 0:14:420:39:20
1748Rozman Anže1988koloka0:14:310:39:25
18287Kavčič Jure1980Alples0:14:070:39:37
1946Satler Urban1988ZE RUN - Shetland0:14:370:39:59
2014Košir Jure1988Šd Pungert0:14:350:40:00
211058Čarman Matej1983LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:14:280:40:07
2265Potočnik Mirko1987Zvezde Gorje0:14:400:40:21
231112Primožič Boštjan1985EGP0:15:220:40:29
24277Primc Aleš1981FIT KLUB NOVO MESTO0:14:550:40:31
25206Ciglar Leon1981FS TADEJA0:14:490:40:49
26197Zupan Mitja1979ZVEZDE Gorje0:14:450:40:56
27116Žakelj Anže1987POCLAIN HYDRAULICS0:14:510:41:08
28231Hribar Dejan1985Slikopleskarstvo Hribar0:15:080:41:11
29308Pivk Miha1984Junaki 3. nadstropja0:14:520:41:13
30186Sinkovič David1980Športne aktivnosti Izola0:14:400:41:27
31255Bergant Nikolaj1981KinVital0:15:220:41:30
32229Čadež Luka1985 0:15:470:42:09
33288Zupanc Klemen1982Alples0:14:430:42:15
341043Oman Tomaž1983LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:15:240:42:18
351039Frlic Aleš1980Domel0:17:100:42:31
361201Skalec Sašo1982 0:16:190:42:39
37302Bernik Miha1984Sibo Group0:15:370:43:05
38278Lovrenčič Robert1981FIT KLUB NOVO MESTO0:16:190:44:02
39216Šeruga Mitja1982 0:16:200:44:03
40191Večernik Matjaž1981 0:16:080:44:14
41202Vidic Tadej1985 0:16:340:44:16
421169Primožič Matjaž1985 0:15:430:44:45
43304Bandelj Nejc1986ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:16:540:45:16
44731Vrhovec Filip1985MATEJA ŠPORT0:16:290:45:32
45256Cvetić Branimir1984Knauf Insulation0:17:510:46:00
461035Bradeško Dejan1980Domel0:18:220:46:15
47260Pipan Grega1985#MiSmoKleZaradHrane0:17:200:46:28
48226Prevodnik Gregor1982 0:17:320:46:41
491116Švab Jernej1982Run4Unity0:16:430:46:53
501018Eržen Martin1982Domel0:17:360:46:54
50194Kaltak Aljaz1981Montai0:16:170:46:54
52261Kunstelj Klemen1979 0:17:260:47:00
53163Ajdovec Jure1987JUNAKI 3. NADSTROPJA0:17:150:47:02
54271Cuderman Jure1984MATEJA ŠPORT0:17:070:47:06
54292Samardžić Marko1984 0:16:530:47:06
56262Pavčnik Martin1979 0:17:210:47:12
57199Krek Gašper1979 0:16:040:47:13
58269Čelik Anže1983POCLAIN HYDRAULICS0:17:070:47:26
591036Kerić Haris1987Domel0:18:320:47:29
60266Grof Darjan1986POCLAIN HYDRAULICS0:17:390:47:33
611028Rauter Mitja1982Domel0:17:010:47:37
621191Mijatovič Miha1982 0:16:380:47:50
631025Hribernik Blaž1983Domel0:17:070:47:51
64237Potočnik Marko1979Knaufinsulation0:18:080:47:58
65238Čebokli Mitja1979 0:18:350:48:02
661057Zupan Primož1987LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:17:200:48:04
67201Mravinec Rok1985Juventus0:17:530:48:08
6851Mohorič Rok1987 0:17:150:48:28
69969Čadež Blaž1981Prvi in drugi tekaški korak0:18:130:48:29
70258Železnik Tomaž1984 0:19:020:48:34
7187Kolmančič Kristijan1988Filc0:17:500:48:48
72211Debeljak Peter1979 0:18:070:48:52
7324Šifrer Jernej1988 0:19:280:49:05
74251Potočnik Andrej1981 0:17:530:49:07
75272Ajdovec Blaž1984MATEJA ŠPORT0:19:190:49:19
76234Fras Blaž1981Kofra team0:17:590:49:33
77198Čebašek Klemen1981 0:18:090:49:40
78235Obolnar Gregor1985 0:17:240:49:43
79282Tušek Andraž1979Judo klub Žiri0:19:130:49:54
80192Ahačič Matic1985 0:19:120:49:57
8141Potočnik Andrej1988 0:17:420:50:08
82177Tominc Marko1987Lions klub Škofja Loka DPČ0:19:110:50:18
831037Vidmar Gregor1984Domel0:19:030:50:22
84219Todorovic Mile1979 0:19:290:50:25
84232Vuković Darko1983 0:19:000:50:25
86696Arbanas Marko1983 0:19:260:50:27
877Debeljak Jože1987Junaki 3. nadstropja0:18:160:50:29
88227Medojević Milosav1981brez0:18:090:50:47
891083Žerjavič Simon1988Lions klub0:21:050:50:50
901154Jekovec Andraž1983VESELE NOGICE0:18:370:50:51
911056Gorinjac Zijad1979LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:19:030:50:54
9270Polič Gregor1987KNAUFINSULATION0:18:330:50:55
93305Pogačnik Matej1986Junaki 3. nadstropja0:20:040:51:02
94285Oblak Jaka1986Zdravstveni dom Škofja Loka0:18:540:51:06
951156Zupanc Tone1980VESELE NOGICE0:17:290:51:08
96203Lopuh Matija1981 0:19:330:51:26
97207Trobevšek Boris1981 0:19:330:51:27
981046Grah Matej1981LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:19:370:51:44
99249Beganovič Elvir1984 0:19:110:51:46
100281Vurušič Simon1982FIT KLUB NOVO MESTO0:18:290:51:50
12