Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

URBANI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
12.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

15

12.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

30

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju  

0

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

0

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju  

1

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

17.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

7

15.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

16

15.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

25

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
NovakNikolaj

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RakovičLovro

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DobnikarBoštjan

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
UrbancMartin Maks

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NovakPatrik

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Škulj MedvedPatrik

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JasničVal

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MušičMatej

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrižnarAnton

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JalenGašper

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČižmanBenjamin

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StanovnikVid

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KarčnikVid

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
VukovičBrina

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PrijonLana

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LovšeAjda

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
DrašlerLaura

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VilharVišnja

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VesnaverLana

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŽeleznikNina

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MiklavčičŽiva

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PolakHana

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PršerenJulija

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JalenTinkara

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrižnarMana

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

23

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

45

16.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

44

6.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

7

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju    

0

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju    

1

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

0

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju    

2

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

13

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju

64

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju

0

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

0

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju

1

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

17.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

0

16.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

3

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

0

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju    

0