Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

URBANI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

15

12.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

30


ARHIV:
18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju  

1

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

0

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju  

0

17.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

7

15.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

25

15.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

16

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

45

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

23

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
MoschaLan

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
ŠprahJaka

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HribarSamo

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RoženbergerLan

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
StanisavljevičNik

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
BogolinMaks

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PeneValentin

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
BernotRok

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
ResnikAljaž

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KotarMatic

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZajcŽiga

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
StankoUrban

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
EggerNika

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZaleteljManca

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
SkušekLana

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
AvanzoKlara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrošeljNina

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
RakovecLučka

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
AuerspergerAjda

Z

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
GolobAjda

Z

2002BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
OgrincEma

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MaliKatra

Z

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
OblakJanja

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

16.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

44

6.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

7

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju    

1

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju    

2

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

0

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju    

0

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

13

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju

64

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju

1

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

0

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju

0

17.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

0

16.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

3

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

0

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju    

0

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0