Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
URBANI ŠPORTI
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
ARHIV:
12. 03. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
15
12. 03. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
30
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju
0
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
1
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
0
17. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
7
15. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
16
15. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
25
29. 11. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
23
29. 11. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
45
Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Racman
Aleksej
M
2001
ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Dobnikar
Boštjan
M
2000
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Raković
Lovro
M
2001
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Verdellis
Jan
M
2001
GIMNAZIJA LEDINA
Kosmač
Uroš
M
1999
GIMNAZIJA LEDINA
Curk
Erik
M
2002
GIMNAZIJA LEDINA
Trobec
Matija
M
1999
GIMNAZIJA LEDINA
Deželak
Kristjan
M
2001
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Marinić
Alan
M
2000
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Novak
Patrik
M
2000
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kočevar
Enej
M
2001
GIMNAZIJA ŠENTVID
Bertoncelj
Amadej
M
2001
GIMNAZIJA ŠENTVID
Jasnič
Val
M
2000
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Tomažin
Simon
M
1999
BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Primožič
Urh
M
2000
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Jalen
Gašper
M
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Jesenko
Luka
M
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Karčnik
Vid
M
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Križnar
Anton
M
2002
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Čižman
Benjamin
M
2001
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kuzman
Mark
M
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Vukovič
Brina
Z
2002
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lana
Prijon
Z
2002
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Nemec
Neža
Z
1999
GIMNAZIJA LEDINA
Bohinc
Ema
Z
1999
GIMNAZIJA LEDINA
Vidmar
Eva
Z
2002
GIMNAZIJA LEDINA
Lovše
Ajda
Z
1999
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mesarič
Katja
Z
2001
GIMNAZIJA POLJANE
Potisek
Ella
Z
2002
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Vilhar
Višnja
Z
2002
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Arnšek
Tina
Z
1999
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Vesnaver
Lana
Z
2002
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Burnik
Leja
Z
2002
SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Pustoslemšek
Nicole
Z
2001
SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Žagar
Tamara
Z
2002
SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Kmetec
Amelija
Z
2002
SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Miklavčič
Živa
Z
2001
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Polak
Hana
Z
2002
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Železnik
Nina
Z
2002
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Čebular
Tjaša
Z
2002
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Zajec
Kristina
Z
2001
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Jalen
Tinkara
Z
2002
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Mavri
Marjeta
Z
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Strehar
Klara
Z
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Bregovič Petek
Eva
Z
2002
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
16. 05. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
44
6. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
7
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju
0
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
1
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
2
3. 03. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
13
2. 03. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
64
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju
0
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
1
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
0
17. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
0
16. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
3
15. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
0
15. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
15. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
0