Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
URBANI ŠPORTI
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
ARHIV:
12. 03. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
15
12. 03. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
30
Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Novak Smej
Nikolaj
M
2002
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Boštjančič
Matej
M
2002
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Urbanc
Maks Martin
M
2000
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Rakovič
Lovro
M
2001
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Klopčič
Klemen
M
2003
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Dobnikar
Boštjan
M
2000
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Verdellis
Jan
M
2001
GIMNAZIJA LEDINA
Cirič
Jan
M
2003
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Podgoršek
Žan
M
2003
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Bernot
Rok
M
2001
VEGOVA LJUBLJANA
Pene
Valentin
M
2001
VEGOVA LJUBLJANA
Udovič
Jaka
M
2003
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Primožič
Urh
M
2000
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Križnar
Anton
M
2002
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kavčič
Julijan
M
2003
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Stanovnik
Vid
M
2002
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Žgur
Tomaž
M
2000
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Egger
Nika
Z
2002
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Prijon
Lana
Z
2002
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Perpar
Živa
Z
2003
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Šprah
Timna
Z
2003
GIMNAZIJA LEDINA
Novak
Lucija
Z
2003
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Babič
Katja
Z
2003
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Železnik
Nina
Z
2001
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Polak
Hana
Z
2002
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Zajec
Kristina
Z
2001
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Križnar
Mana
Z
2000
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Jalen
Tinkara
Z
2002
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Prešeren
Julija
Z
2000
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Malovrh
Lucija
Z
2001
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju
0
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
1
18. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
0
17. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
7
15. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
16
15. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
25
29. 11. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani
23
29. 11. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
45
16. 05. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
44
6. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
7
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju
0
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
1
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
4. 04. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
2
3. 03. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
13
2. 03. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
64
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju
0
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
1
26. 02. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
0
17. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih
0
16. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju
3
15. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju
0
15. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju
0
15. 06. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju
0