Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

URBANI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
12.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

15

12.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

30

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju  

0

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

0

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju  

1

18.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

17.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

7

15.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

16

15.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

25

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

23

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

45

16.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

44

6.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

7

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju    

0

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju    

1

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

0

4.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju    

2

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

13

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju

64

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
ŠprahJaka

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VehovarJon

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KastelicVid

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
TrobecMatija

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
NovakEnej

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
NovakPatrik

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
KadićKristjan

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mastnak SokolovPeter

M

1997GIMNAZIJA POLJANE
BogolinMaks

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Cafuta MačekAljaž

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
StoničErazem

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PotočnikTilen

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LevičnikBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkrjancJakob

M

1998BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
TomazinSimon

M

1999BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ŠlajpahJernej

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Mrdalj Matjaž

M

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
RozmanMatic

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
SkukMatija

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
PetričJan

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KokaljErik

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ČrešnovecTilen

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
MatekJakob

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
PožarMatevž

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ČibejDomen

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PeterkaJan

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŽurajŽan

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
NovakJure

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Križnar Karel

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VilharVid

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kotar Matic

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KavčičDomen

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NapastDan

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JalenGašper

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽgurTomaž

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KarčnikVid

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KuzmanMark

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MaliJakob

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LahJaka

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DušakAnton

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StreharJurij

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
PircBrina

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BohincEma

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
HrovatičKatja

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
NemecNeža

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
AvanzoKlara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LovšinAjda

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
SkušekLana

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErjavecNataša

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Skvarč BožičKaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
HlebecAša

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
AuerspergerAjda

Z

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
EčimovićPia

Z

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BuhNeža

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HanželičLea

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
AžmanTanja

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JerasNika

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Šorli Tjaša

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠlebirEva

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrižnarMana

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MavriMarjeta

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodržajGabriela

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StreharKlara

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RakuščekSara

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju

0

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

0

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju

1

26.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

17.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih    

0

16.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športnem plezanju    

3

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

0

15.6.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju    

0