Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
19.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

118


ARHIV:
5.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

110

7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

179

2.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

110

27.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

29.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

153

29.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

122

30.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

2.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

131

Prijavljeni tekmovalci:
A - Učenci A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
ČerneMiha

M

1997OŠ LEDINA
AndrašekBlaž

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ZajcKlemen

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PirnatJanez Aljaž

M

1997OŠ TONETA ČUFARJA
ČačičAleksander

M

1996OŠ TONETA ČUFARJA
PraznikMiha

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
KraljNejc

M

1996OŠ ZALOG
TrtnikRok

M

2001OŠ KAŠELJ
A1 - Učenke A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
BenčinaAlja

Z

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠtulanovičAmela

Z

1998OŠ POLJANE
Kočar Nika

Z

2000OŠ TONETA ČUFARJA
TrelecŠpela

Z

1999OŠ POLJE
KrebsMaša

Z

1998OŠ ZALOG
RistevskiAna

Z

1997OŠ ZALOG
MalavašičAna

Z

1997OŠ SOSTRO
B - Učenci B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
FerjančičŽiga

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
VerbičMatija

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
PecigaNejc

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
KožarAnže

M

2001OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
BelkoNal

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LavričTaj

M

2001OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Maček Anže

M

2001OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LavričMaj

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
VirkBenjamin

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
SlakŽan

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
MaroltMatic

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
PočervinaŽiga

M

2002OŠ MARTINA KRPANA
ŠetrajčičTimotej

M

2000OŠ MARTINA KRPANA
PeliconJakob

M

2000OŠ MARTINA KRPANA
GojkovićSlavko

M

2002OŠ NOVE FUŽINE
KaradžićAleksandar

M

2001OŠ NOVE FUŽINE
MikličDavid

M

2002OŠ NOVE FUŽINE
KorunNino

M

2001OŠ NOVE JARŠE
GazibarićDavid

M

2000OŠ NOVE JARŠE
LorbekJan

M

2000OŠ NOVE JARŠE
ŠarlahJaka

M

2000OŠ NOVE JARŠE
ContrerasErik

M

2001OŠ POLJANE
JermanUrban

M

2001OŠ POLJANE
HrovatNejc

M

2001OŠ POLJANE
SajeMatic

M

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KuzmaJan

M

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BabnikVid

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KostičNikola

M

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
TrnovecTim

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
B1 - Učenke B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
MajerleNina

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
PetrovičTanaja

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
KukovicaLina

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
KrasnićiFatmire

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
AdamekBrina

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
MuharemovićIda

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
NedovićValentina

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
ŠtauberUrška

Z

2000OŠ MARTINA KRPANA
FinkGala

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
OpekaLara

Z

2001OŠ NOVE FUŽINE
AksalićLejla

Z

2002OŠ NOVE FUŽINE
TopićIvana

Z

2002OŠ NOVE FUŽINE
KovačevićIrma

Z

2001OŠ NOVE FUŽINE
FrčejLara

Z

2002OŠ NOVE FUŽINE
Najdič AndrinVesna

Z

2000OŠ VODMAT
MatjažKaja

Z

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PustErika

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
C - Učenci C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
PezdircMatjaž

M

1996OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
StrajnšakJure

M

1996OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Štirn Jan

M

1997OŠ HINKA SMREKARJA
Kranjc PožarPeter

M

1997OŠ HINKA SMREKARJA
Hasanbegovič Emir

M

1997OŠ HINKA SMREKARJA
Matušek Jaka

M

1997OŠ HINKA SMREKARJA
DebevecUrban

M

1998OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LajevecAnže

M

1999OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KozamernikRok

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
PečavarPatrik

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
LešnjakMatic

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
BavdekJaka

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
SkobeMatevž

M

1999OŠ NOVE JARŠE
Pesek Blaž

M

1999OŠ POLJANE
FilipovičDavid

M

1999OŠ POLJANE
TičarMatic

M

1999OŠ POLJANE
Bohorič Tim

M

1999OŠ POLJANE
HrovatDomen

M

1998OŠ POLJANE
PograjcVid

M

1997OŠ POLJANE
ZorkoGal

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠirokJaka

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
Černjavič GečevFilip

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BambičDomen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrudarNik

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Finžgar MegušarMartin

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KaučičKlemen

M

1997OŠ TONETA ČUFARJA
DobnikTim

M

1996OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferJan

M

1997OŠ TONETA ČUFARJA
IstiničKiar

M

1997OŠ TONETA ČUFARJA
BjelanovičFilip

M

1999OŠ TRNOVO
JenkoAnže

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
JovićLuka

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
KokoravecŽiga

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
BerkovičLara

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
PogačarMaj

M

1997OŠ VODMAT
MrzelAljaž

M

1998OŠ VODMAT
HorvatJan

M

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RojkoDomen

M

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PlankarŽan

M

1997OŠ ZADOBROVA
TrampušNik

M

1998OŠ ZADOBROVA
ŠalamunJan

M

1998OŠ ZADOBROVA
ZlodejJakob

M

1997OŠ ZADOBROVA
TrampušAnže

M

1997OŠ ZADOBROVA
HrčekErik

M

1998OŠ ZALOG
PuhKlemen

M

1998OŠ ZALOG
PojeMatic

M

1999OŠ KAŠELJ
C1 - Učenke C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
KozamernikSara

Z

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
KokaljKatarina

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakTjaša

Z

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
KavčičGaja

Z

1999OŠ NOVE JARŠE
ŠarlahKaja

Z

1996OŠ NOVE JARŠE
TežakTajda

Z

1999OŠ NOVE JARŠE
DujmičLuna

Z

1999OŠ POLJANE
KozmusTina

Z

1996OŠ POLJANE
CvelbarAjda

Z

1996OŠ TONETA ČUFARJA
Djurica Lara

Z

1996OŠ TONETA ČUFARJA
Vogrič FazličSanja

Z

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
PetrišičTina

Z

1998OŠ VODMAT
MiheličŠpela

Z

1997OŠ BOŽIDARJA JAKCA


Prijavljene ekipe:
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA 2
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ POLJANE
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT
  - OŠ ZALOG
5.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Ekipno  

0

29.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

118