Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
19.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

118

5.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

110

7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

179

Prijavljeni tekmovalci:
A - Učenci A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
Kolle Filip

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
FurlanRuben

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
ZrimšekAnže

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
VitamvasPeter

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
KorošecMiha

M

2002OŠ MARTINA KRPANA
Aljaž Fortuna

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Zlodej Peter

M

2004OŠ ZADOBROVA
GrčarDomen

M

2004OŠ ZALOG
OmahenMiha

M

2004OŠ ZALOG
KlešnikBor

M

2007OŠ ZALOG
Stajnko Tim

M

2008OŠ ZALOG
ŠesekZal

M

2007OŠ ZALOG
A1 - Učenke A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
GačićTijana

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
AnnaKolominova

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Stajnko Mia

Z

2004OŠ ZALOG
MrazićAdriana

Z

2006OŠ ZALOG
B - Učenci B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
PleskovičNik

M

2006OŠ FRANCETA BEVKA
JovanovičVal

M

2006OŠ FRANCETA BEVKA
BertalaničNejc

M

2006OŠ FRANCETA BEVKA
ZdravkovićAleksa

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Kopi Jan

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Petrenko Andrey

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Huskić Mero

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Sluga Žiga Andrej

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
MrđenovićMilan

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
SaveljićSergej

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
DimitrijevićLan

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MiletićLuka

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MiletićFilip

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VučetićMaks

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
TotterTilen

M

2007OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ČerinaLeon

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠabičHaris

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
MesaričJure

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
SimunovičMarko

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
KozmičTajan

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
DragarLovro

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
ŽagarFilip

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
CizeljJonatan

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
JarcTilen

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
ČrnNejc

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
VitamvasDavid

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
KarakašKarlo

M

2008OŠ MARTINA KRPANA
KovšeMaj

M

2009OŠ MIRANA JARCA
TomažinTobi

M

2007OŠ MIRANA JARCA
Bezek Lan

M

2008OŠ NOVE JARŠE
NusdorferAndrej

M

2007OŠ NOVE JARŠE
BenedikJaka

M

2008OŠ NOVE JARŠE
PetrušičLuka

M

2008OŠ NOVE JARŠE
MareevTimofei

M

2007OŠ POLJANE
DebevecBrin

M

2007OŠ POLJANE
ŽličarJure

M

2007OŠ POLJANE
KuncMarko

M

2007OŠ POLJANE
Trampuš SotlerBrin

M

2007OŠ POLJANE
KresevičJan

M

2006OŠ POLJANE
PrevecPavel

M

2007OŠ POLJANE
GolobAljaž Marko

M

2007OŠ POLJANE
PažurLuka

M

2006OŠ VODMAT
BandeljJure

M

2006OŠ VODMAT
SeverMaks

M

2006OŠ VODMAT
ŽagarVid

M

2008OŠ VODMAT
KlemencKarel

M

2007OŠ VODMAT
NaredVid

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Josipović Luka

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GodiceljMaj

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ReteljKan

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AdrovićBenjamin

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Šimunek VargaPatrik

M

2006OŠ VIDE PREGARC
StanonikGašper

M

2007OŠ VIDE PREGARC
ČampaJure

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
ZlodejJure

M

2006OŠ ZADOBROVA
AnžinMaks

M

2007OŠ ZALOG
MaražAljaž

M

2007OŠ SOSTRO
BirkNik

M

2007OŠ SOSTRO
StanonikBlaž

M

2007OŠ SOSTRO
ŠubeljMartin

M

2007OŠ SOSTRO
BrodnjakBor

M

2008OŠ SOSTRO
B1 - Učenke B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
GramičMia

Z

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
BavdekPika

Z

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
LaraOštir

Z

2008OŠ MARTINA KRPANA
SaraRanfel

Z

2008OŠ MARTINA KRPANA
BotteriSofia

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
BoničSara

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
ŠurbekGaja

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
MoltaraEnya

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredZala

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Tubin Lana

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
OmerzaZala

Z

2007OŠ VIDE PREGARC
KnezTjaša

Z

2006OŠ ZADOBROVA
ArbiterAna

Z

2006OŠ ZADOBROVA
HajderLamia

Z

2006OŠ ZALOG
VeneTara

Z

2007OŠ SOSTRO
RolihKaja

Z

2007OŠ SOSTRO
VidicLana

Z

2009OŠ SOSTRO
VidicLuna

Z

2009OŠ SOSTRO
StrahManca

Z

2008OŠ SOSTRO
C - Učenci C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
RajteričMiha

M

2003OŠ BEŽIGRAD
FonovičNejc

M

2003OŠ FRANCETA BEVKA
KresnikLuka

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
Kordiš Miha

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Kopi Nik

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Smrkolj Jaka

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
JanjeFeliks

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠtucinTim

M

2003OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VirkBenjamin

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
RadeljMaks

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
LihtenvalnerLeon

M

2003OŠ LEDINA
SikošekArne Sven

M

2003OŠ LEDINA
PožarVal

M

2003OŠ LEDINA
HouškaLuka

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
Štepec Soss Marko

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
VrtunskiMateo

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
HočevarJan

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
Šušterič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
ParamentićMaj Rok

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
LečnikMatej

M

2002OŠ MIRANA JARCA
GojaMihael

M

2002OŠ MIRANA JARCA
KaljevičFilip

M

2002OŠ MIRANA JARCA
PotočnikMaj

M

2002OŠ MIRANA JARCA
BrusEnej

M

2003OŠ MIRANA JARCA
MencinSamo

M

2002OŠ MIRANA JARCA
KajdomqajAfrim

M

2002OŠ MIRANA JARCA
PavlinŽan Luka

M

2002OŠ MIRANA JARCA
Jelič Žan

M

2003OŠ MIRANA JARCA
KocijanAndrej

M

2002OŠ MIRANA JARCA
BohMark

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
BrulecLovro

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
AtanasovskiŽan

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
GoliMatic

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
KnavsAleksandar

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
VodišekEnej

M

2003OŠ VODMAT
EnovaTej

M

2003OŠ VODMAT
SouidiJanez

M

2003OŠ VODMAT
Kamnar Blaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BajraktarevićBoris

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KraševecLuka

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KončarMaj

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LindtnerTimon

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZidarUroš

M

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LukičMarko

M

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠvajgerKristjan

M

2002OŠ ŠENTVID
ZupancTomi

M

2002OŠ ŠENTVID
RudolfMark

M

2002OŠ ZADOBROVA
PajmonLuka

M

2002OŠ ZADOBROVA
PrimarJure

M

2002OŠ ZADOBROVA
PogačnikNik

M

2002OŠ ZADOBROVA
ŠljivarAmar

M

2002OŠ ZALOG
DurakovićInas

M

2002OŠ ZALOG
Selan Rok

M

2002OŠ ZALOG
GombačLin

M

2003OŠ SOSTRO
NuličiAgron

M

2003OŠ SOSTRO
BirkNejc

M

2004OŠ SOSTRO
C1 - Učenke C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
MrđenovićSanja

Z

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KolmankoEma

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
NabergojZoja

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
MaglovAna

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
MaglovŠpela

Z

2002OŠ MARTINA KRPANA
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
NikoličInja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
RadomirovićIsidora

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
StanićKaja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
Blatnik Nina

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
KraljičMaša

Z

2002OŠ MIRANA JARCA
MehićNejla

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HasanagićHana

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JanežićLara

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VizjakValentina

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
Novak Lara

Z

2005OŠ POLJE


Prijavljene ekipe:
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA 2
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ MIRANA JARCA 2
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ ZALOG
  - OŠ ZALOG 2
2.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

110

27.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

29.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

153

29.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

122

30.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

2.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

131

5.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Ekipno  

0

29.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

118