Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
19.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

118


ARHIV:
5.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

110

7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

179

2.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

110

27.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

Prijavljeni tekmovalci:
A - Učenci A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
Šabanov Tedja

M

2001OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KolleFilip

M

2002OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Belko Nal

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LavričMaj

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Lavrič Taj

M

2001OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
VitamvasPeter

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
KorošecMiha

M

2002OŠ MARTINA KRPANA
FortunaAljaž

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
ZlodejPeter

M

2004OŠ ZADOBROVA
TrtnikRok

M

2001OŠ KAŠELJ
A1 - Učenke A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
AdamekBrina

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
SelakAnina

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
Najdič AndrinVesna

Z

2000OŠ VODMAT
OpekaLara

Z

2001OŠ MAKSA PEČARJA
B - Učenci B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
Jovanovič VidmarVal

M

2006OŠ FRANCETA BEVKA
Gomilšek Tobia

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Puhar Matija

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
StojanovićDavid

M

2006OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Babnik Miha

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Kordeš Luka

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Vovk Mark

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
BelkoLan

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
MizićEdis

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Fišer Leon

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
AbramovićUroš

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
TottarTilen

M

2007OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MešićAjdin

M

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠavijaMaj

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MaverTej

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BohoričŽiga

M

2007OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JanjeFeliks

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KolarGašper

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
SrečkovičLuka

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
VitamvasDavid

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
KolarTadej

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
KranjčecMatjaž

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
JeničićTeodor

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
DžajičDanijel

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KamnarBlaž

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LindtnerTimon

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AdrovičLeonardo

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KuzmaMartin

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KrumpakJan

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KmetecLan

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BarjaktarevičBoris

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZlodejJure

M

2006OŠ ZADOBROVA
BitencLovro

M

2004OŠ SOSTRO
BirkNejc

M

2004OŠ SOSTRO
BandeljNik

M

2005OŠ SOSTRO
PlavčakAljž

M

2005OŠ SOSTRO
MelihenŽiga

M

2004OŠ SOSTRO
GerbajsGašper

M

2004OŠ SOSTRO
MatosDomen

M

2004OŠ SOSTRO
B1 - Učenke B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
Žunar Petra

Z

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Bregant Maja

Z

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
RačićIrma

Z

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
SerdinšekLara

Z

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
NassarSara

Z

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BavdekPika

Z

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
NiaCencič Petar

Z

2006OŠ LEDINA
SušecManca

Z

2007OŠ MARTINA KRPANA
CussighMaša

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
MešlBrina

Z

2006OŠ MARTINA KRPANA
PurićHana

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
.janežič Lara

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MehičNejla

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VizjakValentina

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
GrofelnikNaja

Z

2004OŠ SOSTRO
C - Učenci C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
GrošeljLuka

M

2000OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠtucinTim

M

2003OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KajtazovićBenjamin

M

2000OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VirkBenjamin

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
FurlanRuben

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
ZrimšekAnže

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
GodecSimon

M

2001OŠ KOSEZE
AndolšekAndraž

M

2001OŠ KOSEZE
HočevarJan

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
ParamentićMaj

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
PertotNatan

M

2000OŠ MIRANA JARCA
KošecMiha

M

2002OŠ MIRANA JARCA
BrusEnej

M

2003OŠ MIRANA JARCA
MenicinSamo

M

2003OŠ MIRANA JARCA
LečnikMatej

M

2002OŠ MIRANA JARCA
KocijanAndrej

M

2002OŠ MIRANA JARCA
TeržanJakob

M

2000OŠ MIRANA JARCA
JeličŽan

M

2003OŠ MIRANA JARCA
LečnikGregor

M

2003OŠ MIRANA JARCA
KaljevičFilip

M

2002OŠ MIRANA JARCA
SteinbergerUrban

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VavtarOskar

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
GoliMatic

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
PotočarVid

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
BohincMartin

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
PintarBlaž

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
VozeljUrban

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
KuharičRok

M

2000OŠ VODMAT
StankovićAleksandar

M

2000OŠ VODMAT
Novak ŠarotarMaksimilijan

M

2000OŠ VODMAT
Enova Tej

M

2003OŠ VODMAT
BrahajSyrjan

M

2002OŠ LIVADA
PajtakRok

M

2000OŠ LIVADA
BiberovićMirnes

M

2003OŠ LIVADA
BaltićNaidin

M

2003OŠ LIVADA
ČauševićErnajl

M

2001OŠ LIVADA
MrakJan

M

2001OŠ DRAVLJE
JežovitaTit

M

2001OŠ DRAVLJE
ČičaLuka

M

2001OŠ DRAVLJE
Pajazetovič Gregor

M

2001OŠ DRAVLJE
MacedoniGal

M

2003OŠ ZADOBROVA
RudolfMark

M

2002OŠ ZADOBROVA
PrimarJure

M

2002OŠ ZADOBROVA
LahajnerLin

M

2002OŠ ZADOBROVA
PajmonLuka

M

2002OŠ ZADOBROVA
JemecRok

M

2000OŠ ZADOBROVA
AmbrožJan

M

2000OŠ ZADOBROVA
ZajecJakob

M

2003OŠ ZADOBROVA
StarmanJaka

M

2003OŠ ZADOBROVA
ŠkerbecRok

M

2001OŠ KAŠELJ
C1 - Učenke C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
PirnatMateja

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
GačićTijana

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
RadomirovićIsidora

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
JonozovičUrša

Z

2000OŠ VODMAT
UrhDanijela

Z

2002OŠ KAŠELJ
LipovecNuša

Z

2001OŠ KAŠELJ


Prijavljene ekipe:
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA 2
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ VODMAT
29.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

153

29.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

122

30.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

2.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

131

5.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Ekipno  

0

29.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

118