Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
19.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

118

Prijavljeni tekmovalci:
A - Učenci A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
JanjeFeliks

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Fortuna Aljaž

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Čampa Jure

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
DimnikMark

M

2007OŠ ZADOBROVA
ZlodejJure

M

2006OŠ ZADOBROVA
StanjkoTim

M

2008OŠ ZALOG
OmahenMiha

M

2004OŠ ZALOG
GrčarDomen

M

2004OŠ ZALOG
BrodnjakBor

M

2008OŠ SOSTRO
A1 - Učenke A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
BavdekPika

Z

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
MoltaraEnya

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MrazičAdrijana

Z

2006OŠ ZALOG
StanjkoMia

Z

2004OŠ ZALOG
Lešnjak Katarina

Z

2007OŠ KAŠELJ
B - Učenci B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
MušičFilip

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
Ivanovič KopeckyTomaž

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
TošičSvit

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
RedelonghiMaks

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
EiseltMak

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
FurstFilip

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
Kokovič Nikola

M

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Tevanović Stefan

M

2009OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
JovićSergej

M

2009OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Crnobrnja Miloš

M

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
DevićDavid

M

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Čučnik PepelnikFilip

M

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Saje Juš

M

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
VeberUroš

M

2009OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Jelesić Sergej

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Sinanovič Naj

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Hvala MundaNik

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
FujsAljaž

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
DragarLovro

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
RogičAljaž

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
PerparPrimož

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
Kozmik IličTajan

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
CizlJonatan

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
ČesnovarJan

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
HorvatŽiga

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
MijovskiLan

M

2008OŠ NOVE JARŠE
PetrušičLuka

M

2008OŠ NOVE JARŠE
BandurMaks

M

2010OŠ POLJANE
FaturAndi

M

2008OŠ POLJANE
ŽeleznikAleksander

M

2010OŠ POLJANE
MušičJasmin

M

2008OŠ POLJANE
GrahekNikolas

M

2010OŠ POLJANE
ŠmajdekGašper

M

2010OŠ POLJANE
MencingerOskar

M

2010OŠ POLJANE
LahMaks

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Bobovnik Miha

M

2008OŠ VIČ
CimperšekDario

M

2009OŠ VIČ
ZorkoNal

M

2009OŠ VIČ
TrillerJaka

M

2008OŠ VIČ
FerkoljLukas

M

2008OŠ VIČ
KovačičKolja

M

2008OŠ VIČ
ŠlibarJakob

M

2008OŠ VIČ
RadičAnej

M

2009OŠ VIČ
ŠvajgerAleksei

M

2008OŠ VODMAT
JeftičMark

M

2010OŠ VODMAT
VidovićSimon

M

2008OŠ VODMAT
FlisarAnže

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MiheljFilip

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DrenicaArlind

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GjerekŽiga

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GrbaSanel

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Ažman Lovro

M

2009OŠ SOSTRO
OvenJure

M

2008OŠ SOSTRO
TrtnikUrh

M

2008OŠ KAŠELJ
B1 - Učenke B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
VeberValentina

Z

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
DjakovićLinda

Z

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Lišanin Kaja

Z

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
AbrosimovaAna

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠeučenkoVeronika

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
RebaAva

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
LovšinEva

Z

2009OŠ VODMAT
PraprotnikNeža

Z

2008OŠ VODMAT
BrezovecTanaja

Z

2008OŠ VODMAT
BlajićDora

Z

2009OŠ VODMAT
C - Učenci C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
Zupančič Kržišnik Vitjan

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Petrenko Andrey

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
VitamvasDavid

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
DanilovVladislav

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ČerinKristian

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
RadeljMaks

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
KacinOskar

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
Kranjc CetinskiNik

M

2005OŠ KOSEZE
Pretnar RadovičJan

M

2006OŠ KOSEZE
VidRanik

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
Aleksander Knavs

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
Danilo Čulić

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
RokMasle

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
BenjaminKmetič

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
KresevičJan

M

2006OŠ POLJANE
VrličErik Filip

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
AdrovićLeonardo

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KraševecLuka

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredVid

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Stele Žiga

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BarjaktarevićBoris

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HodžićAmel

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Kamnar Blaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZlodejPeter

M

2004OŠ ZADOBROVA
JakopinJadran

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MarinšekFilip

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
C1 - Učenke C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
DragarZarja

Z

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
GolmajerAna

Z

2006OŠ KOSEZE
GolmajerNina

Z

2006OŠ KOSEZE
JanežičLara

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredZala

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VizjakValentina

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
Macedoni Maša

Z

2007OŠ KAŠELJ
SernecLori

Z

2007OŠ KAŠELJ


Prijavljene ekipe:
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ KETTEJA IN MURNA 2
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ ZALOG

ARHIV:
5.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

110

7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

179

2.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

110

27.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

29.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

153

29.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

122

30.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

2.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

131

5.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Ekipno  

0

29.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

118