Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
19.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

118


ARHIV:
5.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

110

Prijavljeni tekmovalci:
A - Učenci A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
FurlanRuben

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
VitamvasPeter

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
FortunaAljaž

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
DimnikMark

M

2007OŠ ZADOBROVA
ZlodejPeter

M

2004OŠ ZADOBROVA
ZlodejJure

M

2006OŠ ZADOBROVA
SešekZal

M

2007OŠ ZALOG
KlešnikBor

M

2007OŠ ZALOG
GrčarDomen

M

2004OŠ ZALOG
Omahen Miha

M

2004OŠ ZALOG
StajnkoTim

M

2008OŠ ZALOG
A1 - Učenke A: absolutno s točkami
PriimekImeSpolLRŠola
GačićTijana

Z

2003OŠ MARTINA KRPANA
KolominovaAna

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
MoltaraEnya

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
StajnkoMia

Z

2004OŠ ZALOG
MrazičAdrijana

Z

2006OŠ ZALOG
B - Učenci B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
SinanovićNaj

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
TotterErik

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MiletićLuka

M

2007OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JelesićSergej

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PavlinjekSvit

M

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
MolekMaks

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
FujsAljaž

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
CizeljJonatan

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
HorvatŽiga

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
MaksimovićPavle

M

2009OŠ MARTINA KRPANA
KarakašKarlo

M

2008OŠ MARTINA KRPANA
KovšeMaj

M

2009OŠ MIRANA JARCA
PetrušičLuka

M

2008OŠ NOVE JARŠE
BezegLan

M

2008OŠ NOVE JARŠE
TrillerJaka

M

2008OŠ VIČ
TopolšekIzak

M

2008OŠ VIČ
BeštekMate

M

2008OŠ VIČ
FerkoljLukas

M

2008OŠ VIČ
ŠolarAnže

M

2008OŠ VIČ
KrisLalić

M

2008OŠ VIČ
ŠlibarJakob

M

2007OŠ VIČ
KuzminMavricij

M

2008OŠ VIČ
BobovnikMiha

M

2008OŠ VIČ
DavidGajić

M

2008OŠ VIČ
HamulićMustafa

M

2008OŠ VODMAT
JanežičFilip

M

2009OŠ VODMAT
LalićTristan

M

2009OŠ VODMAT
SelimoskiKemal

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AdrovićBenjamin

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MarkovićAntonio

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ReteljKan

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredVid

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JannikŠpilak

M

2007OŠ VIŽMARJE - BROD
Vrbančič Matic

M

2007OŠ SOSTRO
Novak Domen

M

2007OŠ SOSTRO
AžmanLovro

M

2009OŠ SOSTRO
Klešnik Mark

M

2009OŠ SOSTRO
BrodnjakBor

M

2008OŠ SOSTRO
BirkNik

M

2007OŠ SOSTRO
B1 - Učenke B: 2001 - 2005 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
RebaAva

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
PiršNeva

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
BrodnikŠpela

Z

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
AbrosimovaAna

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
BavdekPika

Z

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
RanflSara

Z

2009OŠ MARTINA KRPANA
OštirLara

Z

2009OŠ MARTINA KRPANA
OgorevcZala

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
BotteriSofija

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
CerinšekNikita

Z

2008OŠ VIČ
PintaričSara

Z

2007OŠ VIČ
PraprotnikNeža

Z

2008OŠ VODMAT
PivkBeja

Z

2008OŠ VODMAT
BrezovecTanaja

Z

2008OŠ VODMAT
PetročnikŠpela

Z

2008OŠ VODMAT
C - Učenci C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
ŠtucinTim

M

2003OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JanjeFeliks

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
RadeljMaks

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
Šušterič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
ParamentićMaj Rok

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
HočevarJan

M

2003OŠ MARTINA KRPANA
JelačićTeodor

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
BrusGaj

M

2004OŠ MIRANA JARCA
Bajrami BohVal

M

2005OŠ MIRANA JARCA
JeličŽan

M

2003OŠ MIRANA JARCA
OjstrežGal

M

2004OŠ MIRANA JARCA
PečkoTim

M

2004OŠ MIRANA JARCA
Grebenšek Gregor

M

2003OŠ TRNOVO
LorenčičLuka

M

2003OŠ TRNOVO
ArhNil

M

2003OŠ TRNOVO
SouidiJanez

M

2003OŠ VODMAT
EnovaTej

M

2003OŠ VODMAT
VodišekEnej

M

2003OŠ VODMAT
KraševecLuka

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Kamnar Blaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BajraktarevićBoris

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KončarMaj

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GoršeDavid

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
TrnovecTim Luka

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
ČampaJure

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
C1 - Učenke C: 1997 - 2000 brez točk
PriimekImeSpolLRŠola
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
MehićNejla

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HasanagićHana

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JanežićLara

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredZala

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VizjakValentina

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD


Prijavljene ekipe:
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA 2
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ MIRANA JARCA 2
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ ZALOG
  - OŠ ZALOG 2
7.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

179

2.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

110

27.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

29.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

153

29.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

122

30.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

132

2.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

131

5.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Ekipno  

0

29.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

118