Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
10.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1.2.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100


ARHIV:
11.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2.2.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5.2.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6.2.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7.2.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ NOVE JARŠEMihelič Vesna, Podlipnik Giacomelli Lana, Dragar Anja, Dragar Maša
 - OŠ NOVE JARŠE 2Likar Zoja, Zindović Natalija, Gudžulić Tisa, Sivka Danaja
 - OŠ NOVE JARŠE 3Halilović Elma, Lavtar Natalija, Kazić Timea, Zabukovec Laura
Moški:
 - OŠ DANILE KUMARMušič Matej, Tobias Furst Črtanec, Matic Mencin, Rozman Jurij
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Ložar Ivan, Kosem Peter, Šimenc Blaž, Jaklič Anej
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Osterman Enej, Zidar Jernej, Kosem Anton, Mlakar Aljaž
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Vidic Tim, Skubic Rok, Vuga David, Maver Matej
 - OŠ KOSEZEKotenko David, Josifović Emil, Bauk Urban, Papikinos Guzelj Kristos Mark
 - OŠ MAKSA PEČARJAPeljhan Aljaž, Kogovšek Krištof, Knap Jaša, Parkelj Nejc
 - OŠ MAKSA PEČARJA 2Knap Matej, Gradišek Luka Michael, Bajt Adriana, Bola Ujčič Nace
 - OŠ NOVE JARŠEUnuk Laura, Markošek Maj, Unuk Jan, Marn Jan
 - OŠ NOVE JARŠE 2De Wolff Maarten, Podlipnik Giacomelli Vid, Marković Aleksandar, Šturm Filip
 - OŠ NOVE JARŠE 3Malinić Dejan, Zupančič Filip, Jozić Leonardo, Žen Jaka
 - OŠ POLJANETrplan Filip, Škrjanec Vito, Tomac Krištof, Stojanovič Uroš
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČAHiti  Erik, Hiti Tim, Lisac  Ruben, Jarc  Nikita
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2Lisac Lev, Lambergar  Kal, Slapar Jaka, Založnik Lina
 - OŠ TONETA ČUFARJAGrubar Žiga, Kristijan Plesec, Lenart  Žerdin, Natan Vihar
 - OŠ VIČMencin Nal, Čampelj Anže, Sraka Lan, Tavčar Jaka
 - OŠ VIDE PREGARCVoga Jon, Omerovič Ismet, Božič Mark, Sivčevič Alisa
 - OŠ VIDE PREGARCGorišek Jure Gal, Petkovič Patrik, Čavlovič Mark, Sivčevič Amadej
 - OŠ ZADOBROVAPaternoster Jošt, Adamič  Nejc, Paternoster Jani, Paternoster Darja

7.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1.2.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80