Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
10.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1.2.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2.2.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5.2.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6.2.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7.2.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1.2.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ NOVE JARŠEKandić Anja, Gazibarić Tina, Sivac Ema,  
 - OŠ NOVE JARŠE 2Podlipnik Giacomelli Lana, Kozin Zoja, Zindovič Natalija,  
 - OŠ NOVE JARŠE 3Delić Sara, Petrič Emma, Šević Nataša,  
 - OŠ VALENTINA VODNIKAMajstorovič Adrijana, Drenik Brigita, Vovk Tina,  
Moški:
 - OŠ DANILE KUMARGal Škerlep Domen, Mušič Matej, Djurišič Tai, Safro David
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Magerl Žan, Ložar Ivan, Kosem Peter, Šimenc Blaž
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Vidic Tim, Skubic Rok, Maver Matej, Kotar Martin
 - OŠ MAKSA PEČARJAMakarovič Vishaj Simon, Peljhan Aljaž, Knap Jaša, Parkelj Nejc
 - OŠ MAKSA PEČARJA 2Knap Matej, Jančevski Filip, Pečnik Žiga, Bajt Adriana
 - OŠ MIRANA JARCAFaganel Kaja, Rogelja Svit, Podgorelec Videnšek Rok, Cerar Matej
 - OŠ NOVE JARŠEUnuk Laura, Novaković Julian, Unuk Jan, Marn Jan
 - OŠ NOVE JARŠE 2De Wolff Maarten, Nalić Erik, Nuhanović Denis, Podlipnik Giacomelli Vid
 - OŠ NOVE JARŠE 3Koderman Maj, Šturm Filip, Nuhanović Leon, Žen Jaka
 - OŠ POLJANETrplan Filip, Azinovič Gašper, Pavčič  Liam, Stojanovič Uroš
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČAHiti Tim, Hiti Erik, Lisac Ruben, Jarc  Nikita
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKAČas Jan, Devetak Tiago Lev, Žibert  Peter, Sinčič Miha
 - OŠ VALENTINA VODNIKATobija  Vončina, Degen  Jakob, Kristjan  Kristovski, Ruben  Mihelač
 - OŠ VIČPiciga Aleksander, Lavrih Domen, Mazzini Katarina, Možina Blaž
 - OŠ VODMATLikar Timotej, Andlovec Anže, Bratkovič Aljaž, Sportn Teodor
 - OŠ VODMATBratkovič Jakob, Rugelj Praprotnik Žiga, Globovnik Borut, Bratkovič  Teo

30.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80