Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
29.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

105


ARHIV:
10.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1.2.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2.2.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ NOVE JARŠEDragar Anja, Podlipnik Giacomelli Lana, Tisaj Patricija, Lavtar Natalija
 - OŠ NOVE JARŠE 2Handanović Ilma, Kozin Zoja, Mitrović Sara,  
 - OŠ NOVE JARŠE 3Likar Zoja, Zindović Natalija, Mijatović Mia,  
 - OŠ NOVE JARŠE 4Lapanje Ajda, Lapanje Aneja, Marn Evelina,  
 - OŠ NOVE JARŠE 5Zabukovec Laura, Kazić Timea, Petrušič Špela,  
 - OŠ NOVE JARŠE 6Škerl Loti, Horvat Ana, Tisaj Lucija, Tisaj Gabrijela
 - OŠ VIČPintarič Sara, Hrvatin Lea, Klobasa Neža,  
Moški:
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Zidar Jernej, Kosem Anton, Povirk Juš, Koleša Bado Christian
 - OŠ KOSEZEJelenič Jalen, Franko  Nejc, Josipović Robert, Jelnikar Tim
 - OŠ KOSEZE 2Fonda  Enej, Papikinos Guzelj Christos Mark, Mihajlovski Alexander, Jenenič Ava
 - OŠ MAKSA PEČARJAGuid Taja, Knap Matej, Poljak Deni, Jevšenak Mihael
 - OŠ MAKSA PEČARJA 2Flisar Martin Anton, Avguštin Boštjan, Hočevar Draškovič Filip, C. Merčun Lem
 - OŠ NOVE JARŠEMarn Jan, Mihelič Vesna, Halilović Elma, Markošek Bine
 - OŠ NOVE JARŠE 2Cimperman Teo, Petrušič Luka, Novak Lan, Lavrinc Nik
 - OŠ NOVE JARŠE 3Podlipnik Giacomelli Vid, Jozič Leonardo, Zindovič Žan Luka, Babij Gašper
 - OŠ NOVE JARŠE 4Kolak Vid, Hrnčič Anan, Novak Vid, Krum Matevž
 - OŠ NOVE JARŠE 5Kazić Tanai, Bajrić Tarik, Mandjuka Lionel, Šturm Malovrh Bor
 - OŠ POLJEKeber Svit, Grmek Andrej, Ferenc Martin, Zorič Matic
 - OŠ PREŽIHOV VORANCDespotovič Pavle, Intihar Dolina Gal, Rečnik Lan, Šorli Tristan
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČAJanjič Maksim, Glavač Leo, Zalokar Gal, Zajc Jošt
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2Zajc Matija, Nose Žan, Jereb Nik, Paučič Janej
 - OŠ VIČBeštek Mate, Kocbek Jonatan, Triller Jaka, Mencin Jan
 - OŠ VIDE PREGARCBegovič Ajdin, Hočevar Gašper, Begič Jesenšek Alan, Samueli Marinko

24.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5.2.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6.2.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7.2.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1.2.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80