Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
10.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1.2.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
JuvančičKris

M

2011OŠ KOSEZE
TavčarGal

M

2012OŠ KOSEZE
JeleničJelen

M

2010OŠ KOSEZE
Furlan NeradJaka

M

2010OŠ KOSEZE
MiklavčičSamo

M

2010OŠ KOSEZE
JelnikarTim

M

2010OŠ KOSEZE
RiglerMarko

M

2010OŠ KOSEZE
IslamiBajram

M

2011OŠ LEDINA
SinurJaka

M

2011OŠ LEDINA
Bahlen DogbatseyEtsey Taras

M

2010OŠ NOVE JARŠE
MarkošekBine

M

2010OŠ NOVE JARŠE
CimpermanTeo

M

2010OŠ NOVE JARŠE
HrnčičAnan

M

2010OŠ NOVE JARŠE
NovakLan

M

2010OŠ NOVE JARŠE
PetrušičLuka

M

2010OŠ NOVE JARŠE
NovakVid

M

2010OŠ NOVE JARŠE
BajričTarik

M

2010OŠ NOVE JARŠE
LavrincNik

M

2010OŠ NOVE JARŠE
DespotovičPavle

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
MejakMarko

M

2010OŠ VRHOVCI
ŽakeljAleksander

M

2010OŠ VIDE PREGARC
LužnikDavid

M

2010OŠ VIDE PREGARC
KampušVid

M

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ProdanovičDario

M

2010OŠ KAŠELJ
BotonjičTaib

M

2010OŠ KAŠELJ
Ignjatič PovšeLuka

M

2010OŠ KAŠELJ
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ZajcVeronika

Z

2010OŠ KOSEZE
NovakŠpela

Z

2010OŠ KOSEZE
KampušIva

Z

2010OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BrezovšekPatrik

M

2009OŠ DANILE KUMAR
ŠegaMatej

M

2009OŠ DANILE KUMAR
GolobGal

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ŠtularAmadej

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
CesarGašper

M

2009OŠ KOSEZE
ŠpecLuka

M

2009OŠ KOSEZE
MilojevičGal

M

2009OŠ KOSEZE
GregoričVal

M

2007OŠ KOSEZE
MijovskiLan

M

2009OŠ NOVE JARŠE
BertoleJakob

M

2008OŠ PRULE
DornikPrimož

M

2007OŠ PRULE
ZajcMatija

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BabnikAlexander

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZajcJošt

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GlavačLeo

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JanjićMaksim

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PavličTim

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZalokarGal

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DjokičPavle

M

2008OŠ VODMAT
MarinčPrimož

M

2008OŠ VRHOVCI
HočevarGašper

M

2008OŠ VIDE PREGARC
BeganovičAjdin

M

2008OŠ VIDE PREGARC
PotisekFedja

M

2009OŠ MAKSA PEČARJA
MerčunLem

M

2008OŠ MAKSA PEČARJA
FerencMartin

M

2009OŠ POLJE
ZidarJernej

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ViščekVal

M

2009OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
StojanovičBorut

M

2008OŠ DRAGOMELJ
SušnikAnže

M

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Olenik ČampaRudi

M

2007OŠ Montessori
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
HribarMaja

Z

2009OŠ KOSEZE
MiljanovičTijana

Z

2009OŠ KOSEZE
MarnEvelina

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
ZabukovecSara

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
PetrušičŠpela

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
LapanjeAjda

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
ŠaracLarisa

Z

2009OŠ VIČ
MejakKatarina

Z

2009OŠ VRHOVCI
GuidTaja

Z

2008OŠ MAKSA PEČARJA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
FilippovskiyNikita

M

2005OŠ BEŽIGRAD
HubertIvan

M

2006OŠ DANILE KUMAR
BećićAldijan

M

2005OŠ HINKA SMREKARJA
TirićAlmin

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
JanežičVall

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
Papikinos Guzelj Cristos Mark

M

2005OŠ KOSEZE
FondaEnej

M

2004OŠ KOSEZE
MihajlovskiAlexander

M

2004OŠ KOSEZE
BaukUrban

M

2004OŠ KOSEZE
HitiErik

M

2004OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŽitnikAleksander

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
GrošeljAdrian

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
IstiničOrson

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
JeršičAleks

M

2003OŠ VIČ
Bola UjčičNace

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
JevšenakMihael

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
PoljakDeni

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
KnapMatej

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
PaternosterJanez

M

2006OŠ ZADOBROVA
DrenikNejc

M

2006OŠ DRAGOMELJ
ČoličDin

M

2004OŠ DRAGOMELJ
DrenikLuka

M

2004OŠ DRAGOMELJ
VojnikovičTilen

M

2004OŠ DRAGOMELJ
RakunAdam

M

2004OŠ DRAGOMELJ
MušičTomaž

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SušnikMatevž

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
OsredkarMiha

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŽabkarAnton

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MarinšekFilip

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Ayhan AyseNilufer

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
MiheličVesna

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
HalilovičElma

Z

2003OŠ NOVE JARŠE

11.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2.2.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5.2.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6.2.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7.2.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1.2.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80