Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
10.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1.2.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2.2.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KišNejc

M

2007OŠ DANILE KUMAR
KrižanecPatrick

M

2008OŠ DANILE KUMAR
BojovičLukas

M

2008OŠ DANILE KUMAR
GolobGal

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ŠtularAmadej

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ŠtineAleksander

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičMatej

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
PotočnikŽiga

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠvajgerJošt

M

2009OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
HodžićAhmed

M

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
GroharČrt

M

2008OŠ NOVE FUŽINE
VukAljaž

M

2008OŠ NOVE JARŠE
MarkošekBine

M

2008OŠ NOVE JARŠE
MakovecGašper

M

2007OŠ NOVE JARŠE
CimpermanTeo

M

2008OŠ NOVE JARŠE
LavrincNik

M

2009OŠ NOVE JARŠE
PetrušićLuka

M

2008OŠ NOVE JARŠE
KrumMatevž

M

2008OŠ NOVE JARŠE
MareevTimofei

M

2007OŠ POLJANE
ŽličarJure

M

2007OŠ POLJANE
Omladič KlanjščekFilip

M

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
ZavašnikČrt

M

2008OŠ PREŽIHOV VORANC
RečnikLan

M

2007OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠtuparFilip

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JerebNik

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Kurtaj Meris

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Nose Žan

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Žilnik Nik

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HodajŽak

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PavličTim

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZajcMatija

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PetekMiha

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠabotićTais

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Vučko Primož

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Zabric Arne

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PonjevičTaj

M

2008OŠ VIČ
FerkoljLukas

M

2008OŠ VIČ
BeštekMate

M

2008OŠ VIČ
KocbekJonatan

M

2008OŠ VIČ
PetelinUrh

M

2009OŠ VIČ
AramRejc

M

2009OŠ VIČ
BilbanMatija

M

2009OŠ VIČ
ŠlibarJakob

M

2007OŠ VIČ
ŠolarAnže

M

2008OŠ VIČ
OzimičJaša

M

2009OŠ VIČ
AvguštinBoštjan

M

2007OŠ MAKSA PEČARJA
RazboršekFilip

M

2007OŠ POLJE
FerencMartin

M

2009OŠ POLJE
Prah TronteljJakob

M

2009OŠ ZADOBROVA
KramerJernej

M

2009OŠ ZADOBROVA
PaternosterDavid

M

2008OŠ ZADOBROVA
RističAleksej

M

2009OŠ ZADOBROVA
PetrovičUroš

M

2007OŠ ZALOG
PerovšekJon

M

2007OŠ ZALOG
ZupančičPatrik

M

2008OŠ ZALOG
KušićLuka

M

2008OŠ ZALOG
BokalMatej

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KosemAnton

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
GortaNik

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Zidar Jernej

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SušnikAnže

M

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RusBlaž

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Trelc KosJan Maksimiljan

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Geč MravljeJanez

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
OgorevcBor

M

2009OŠ KAŠELJ
BlažTimotej

M

2008OŠ KAŠELJ
MarkovičJakob

M

2008OŠ KAŠELJ
MaroltMark

M

2008OŠ KAŠELJ
LanBole

M

2009OŠ KAŠELJ
BrinšekRok Jan

M

2008OŠ KAŠELJ
GrajzarŽan

M

2009OŠ KAŠELJ
Olenik ČampaRudi

M

2007OŠ Montessori
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MedvedAjda

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MočilerLorena

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ZabukovecSara

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
HorvatMaja

Z

2008OŠ NOVE JARŠE
MićićNikolina

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
VukZala

Z

2008OŠ NOVE JARŠE
ŠkerlLoti

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
HorvatAna

Z

2008OŠ NOVE JARŠE
MiloševićVesna

Z

2008OŠ NOVE JARŠE
MićićZoja

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
HrvatinLea

Z

2008OŠ VIČ
ŠaracLarisa

Z

2009OŠ VIČ
GuidTaja

Z

2008OŠ MAKSA PEČARJA
DobrotaKaja

Z

2009OŠ ZADOBROVA
KuharFreja

Z

2009OŠ ZADOBROVA
PajmonPia

Z

2008OŠ ZADOBROVA
LešnjakKatarina

Z

2007OŠ KAŠELJ

5.2.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6.2.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7.2.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1.2.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80