Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, FINALE

4

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2. krog

6

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

15

10.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

13.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

10.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

6

20.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

12

19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

25.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

40


ARHIV:
12.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga - Finale

4

5.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

8

28.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

16

14.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

7.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

16.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

22.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale

4

4.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

7

27.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

6.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

16.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

7.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

31.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

6

30.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga  

3

22.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga  

4

17.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

15

9.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

10.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - končnica

4

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/končnica

4

5.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke

10

3.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog

8

17.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

41

12.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

19.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

39

22.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga / končnica

4

15.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

6

31.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / končnica

4

18.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence

18

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / 2. krog

8

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga

6

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga

8

25.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

24.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - končnica

4

15.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / končnica

4

28.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga

6

7.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - 2. krog

10

17.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

7.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

20

23.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

33

15.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

41

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1.liga

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - nižje lige  

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - nižje lige  

6

21.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / končnica

4

27.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / 2.krog

8

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga

16

13.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / Končnica

4

22.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / Končnica

8

18.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

1.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / 2. krog

8

20.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

29.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

36

22.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ BEŽIGRAD
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAVLJE
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ PRULE
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ SAVSKO NASELJE
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ VRHOVCI
  - OŠ ZADOBROVA
  - OŠ ZALOG

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2:0

OŠ BIČEVJE

23.9.2014 12:00

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

5:0

OŠ LIVADA

23.9.2014 12:30

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ KOLEZIJA

3:2

OŠ VIČ

23.9.2014 13:05

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ LIVADA

2:6

OŠ BIČEVJE

23.9.2014 13:40

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ KOLEZIJA

5:0

OŠ OSKAR KOVAČIČ

23.9.2014 14:15

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ VIČ

4:1

OŠ BIČEVJE

23.9.2014 14:50

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ KOLEZIJA

3:0

OŠ BIČEVJE

2.10.2014 12:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

5:2

OŠ LIVADA

2.10.2014 12:35

OŠ KOLEZIJA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

1:2

OŠ VIČ

2.10.2014 13:10

OŠ KOLEZIJA

OŠ LIVADA

0:5

OŠ VIČ

2.10.2014 14:45

OŠ KOLEZIJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KOLEZIJA

440016:41212

OŠ VIČ

430113:589

OŠ OSKAR KOVAČIČ

42028:716

OŠ BIČEVJE

41037:11-43

OŠ LIVADA

40044:21-170

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ TRNOVO

3:3

OŠ TONETA ČUFARJA

1.10.2014 12:30

OŠ PRULE

OŠ PRULE

1:3

OŠ VRHOVCI

1.10.2014 13:05

OŠ PRULE

OŠ PRULE

7:0

OŠ TONETA ČUFARJA

1.10.2014 13:40

OŠ PRULE

OŠ TRNOVO

0:1

OŠ VRHOVCI

1.10.2014 14:15

OŠ PRULE

OŠ MAKSA PEČARJA

1:1

OŠ TRNOVO

6.10.2014 13:00

OŠ TRNOVO

OŠ MAKSA PEČARJA

3:0

OŠ PRULE

6.10.2014 13:35

OŠ TRNOVO

OŠ TRNOVO

1:1

OŠ PRULE

6.10.2014 14:10

OŠ TRNOVO

OŠ TONETA ČUFARJA

0:7

OŠ MAKSA PEČARJA

9.10.2014 13:00

OŠ T. ČUFARJA

OŠ MAKSA PEČARJA

4:1

OŠ VRHOVCI

9.10.2014 13:35

OŠ T. ČUFARJA

OŠ TONETA ČUFARJA

0:6

OŠ VRHOVCI

9.10.2014 14:10

OŠ T. ČUFARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ MAKSA PEČARJA

431015:21310

OŠ VRHOVCI

430111:569

OŠ PRULE

41129:724

OŠ TRNOVO

40315:6-13

OŠ TONETA ČUFARJA

40133:23-201

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ZADOBROVA

8:5

OŠ ZALOG

23.9.2014 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

2:0

OŠ NOVE FUŽINE

23.9.2014 13:35

OŠ SOSTRO

OŠ KAŠELJ

4:5

OŠ ZALOG

23.9.2014 14:10

OŠ SOSTRO

OŠ ZADOBROVA

2:3

OŠ NOVE FUŽINE

23.9.2014 14:45

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

3:0

OŠ KAŠELJ

23.9.2014 15:20

OŠ SOSTRO

OŠ NOVE FUŽINE

3:0

OŠ ZALOG

30.9.2014 12:00

OŠ ZALOG

OŠ ZADOBROVA

2:4

OŠ SOSTRO

30.9.2014 12:35

OŠ ZALOG

OŠ KAŠELJ

0:3

OŠ NOVE FUŽINE

30.9.2014 13:10

OŠ ZALOG

OŠ ZADOBROVA

4:2

OŠ KAŠELJ

30.9.2014 13:20

OŠ ZALOG

OŠ SOSTRO

2:1

OŠ ZALOG

30.9.2014 13:45

OŠ ZALOG
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ SOSTRO

440011:3812

OŠ NOVE FUŽINE

43019:459

OŠ ZADOBROVA

420216:1426

OŠ ZALOG

410311:17-63

OŠ KAŠELJ

40046:15-90

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

1:1

OŠ MARTINA KRPANA

29.9.2014 13:00

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

3:0

OŠ MARTINA KRPANA

29.9.2014 13:35

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

1:0

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

29.9.2014 14:10

OŠ KD – KAJUHA

OŠ POLJANE

0:7

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

30.9.2014 12:30

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

2:0

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

30.9.2014 13:05

OŠ M. KRPANA

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

2:1

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

30.9.2014 13:40

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

8:0

OŠ POLJANE

30.9.2014 14:15

OŠ M. KRPANA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:5

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

1.10.2014 13:00

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ POLJANE

1:3

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

1.10.2014 13:35

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:0

OŠ POLJANE

1.10.2014 14:15

OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

430112:2109

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

430110:469

OŠ MARTINA KRPANA

421111:477

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

40221:7-62

OŠ POLJANE

40131:18-171

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ŠENTVID

3:6

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

26.9.2014 12:00

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

5:1

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

26.9.2014 12:35

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

12:1

OŠ ŠENTVID

26.9.2014 13:10

OŠ VIŽ. BROD

OŠ ŠENTVID

1:5

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

6.10.2014 12:30

OŠ F.R. – STANETA

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

1:1

OŠ VIŽMARJE - BROD

6.10.2014 13:05

OŠ F.R. – STANETA

OŠ ŠENTVID

0:8

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

6.10.2014 13:40

OŠ F.R. – STANETA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

0:7

OŠ VIŽMARJE - BROD

6.10.2014 14:15

OŠ F.R. – STANETA

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

15:0

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

8.10.2014 12:00

OŠ ŠMARTNO

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

12:4

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

8.10.2014 12:35

OŠ ŠMARTNO

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

7:0

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

8.10.2014 13:20

OŠ ŠMARTNO
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

431031:13010

OŠ VIŽMARJE - BROD

431025:32210

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

420219:1906

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

41039:35-263

OŠ ŠENTVID

40045:31-260

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ NOVE JARŠE

3:0

OŠ SAVSKO NASELJE

23.9.2014 13:00

OŠ BEŽIGRAD

OŠ VIDE PREGARC

3:0

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

23.9.2014 13:35

OŠ BEŽIGRAD

OŠ BEŽIGRAD

2:4

OŠ NOVE JARŠE

23.9.2014 14:10

OŠ BEŽIGRAD

OŠ VIDE PREGARC

2:3

OŠ SAVSKO NASELJE

23.9.2014 14:45

OŠ BEŽIGRAD

OŠ BEŽIGRAD

3:0

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

23.9.2014 15:20

OŠ BEŽIGRAD

OŠ BEŽIGRAD

4:7

OŠ VIDE PREGARC

29.9.2014 13:00

OŠ NOVE JARŠE

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

0:1

OŠ SAVSKO NASELJE

29.9.2014 13:35

OŠ NOVE JARŠE

OŠ NOVE JARŠE

2:2

OŠ VIDE PREGARC

29.9.2014 14:10

OŠ NOVE JARŠE

OŠ BEŽIGRAD

2:4

OŠ SAVSKO NASELJE

29.9.2014 14:45

OŠ NOVE JARŠE

OŠ NOVE JARŠE

6:1

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

29.9.2014 15:20

OŠ NOVE JARŠE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ NOVE JARŠE

431015:51010

OŠ SAVSKO NASELJE

43018:719

OŠ VIDE PREGARC

421114:957

OŠ BEŽIGRAD

410311:15-43

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

40041:13-120

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ HINKA SMREKARJA

7:1

OŠ DRAVLJE

24.9.2014 12:30

OŠ M. KRANJCA

OŠ MIŠKA KRANJCA

0:3

OŠ KOSEZE

24.9.2014 13:05

OŠ M. KRANJCA

OŠ HINKA SMREKARJA

1:7

OŠ VALENTINA VODNIKA

24.9.2014 13:40

OŠ M. KRANJCA

OŠ KOSEZE

9:0

OŠ DRAVLJE

24.9.2014 14:15

OŠ M. KRANJCA

OŠ MIŠKA KRANJCA

1:4

OŠ VALENTINA VODNIKA

24.9.2014 14:50

OŠ M. KRANJCA

OŠ DRAVLJE

2:3

OŠ MIŠKA KRANJCA

2.10.2014 12:00

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

1:1

OŠ HINKA SMREKARJA

2.10.2014 12:35

OŠ KOSEZE

OŠ DRAVLJE

1:4

OŠ VALENTINA VODNIKA

2.10.2014 13:10

OŠ KOSEZE

OŠ HINKA SMREKARJA

5:3

OŠ MIŠKA KRANJCA

2.10.2014 13:45

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

1:3

OŠ VALENTINA VODNIKA

2.10.2014 14:20

OŠ KOSEZE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ VALENTINA VODNIKA

440018:41412

OŠ KOSEZE

421114:4107

OŠ HINKA SMREKARJA

421114:1227

OŠ MIŠKA KRANJCA

41037:14-73

OŠ DRAVLJE

40044:23-190

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

1:1

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

29.9.2014 13:00

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

1:0

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

29.9.2014 13:35

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

1:8

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

29.9.2014 14:10

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

1:8

OŠ DANILE KUMAR

1.10.2014 12:30

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2:1

OŠ MIRANA JARCA

1.10.2014 13:30

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

0:3

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

1.10.2014 14:30

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ DANILE KUMAR

4:4

OŠ MIRANA JARCA

1.10.2014 15:05

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

0:6

OŠ DANILE KUMAR

2.10.2014 13:00

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

3:2

OŠ MIRANA JARCA

2.10.2014 13:35

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

0:4

OŠ MIRANA JARCA

2.10.2014 14:10

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

7:2

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2.10.2014 14:45

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

0:2

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

8.10.2014 13:00

OŠ DR.V.KRAIGHERJA

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

4:1

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

8.10.2014 13:35

OŠ DR.V.KRAIGHERJA

OŠ DANILE KUMAR

2:1

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

14.10.2014 13:00

OŠ DANILE KUMAR

OŠ MIRANA JARCA

2:2

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

14.10.2014 13:35

OŠ DANILE KUMAR
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ DANILE KUMAR

541027:81913

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

540118:11712

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

52127:11-47

OŠ MIRANA JARCA

512213:1125

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

51136:11-54

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

50142:21-191
18.6.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, končnica

4

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

17

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.,3. in 4.liga  

8

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2.,3. in 4.liga  

10

19.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2.krog

8

14.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Končnica

4

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Končnica

4

23.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

10

11.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga / 2. krog

8

11.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga

16

7.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

36

23.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

40

12.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - Končnica

4

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog

8

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga - Končnica

4

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga - Končnica

4

13.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga  

14

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga  

14

22.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.krog

16

18.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga/Končnica

4

4.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga  

8

16.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/Končnica  

4

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

14

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog  

8

11.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/1.krog

18

3.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40

17.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

43

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence- 2.krog  

8

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - FINALE  

4

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

19

23.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog  

10

3.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. krog  

20

2.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejši učence - 2. liga  

12

12.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

14.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - FINALE

6

21.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - 1.A, B, C liga

14

10.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

40

19.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence  

38

18.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

7

9.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

15

21.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

14

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3. in 4. liga  

12

29.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

5.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke    

5

8.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

13.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga  

12

27.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

31

15.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

35

25.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

24.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence - 2. krog  

12

6.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence    

20

8.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

7.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

13

5.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

15

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke - 1. liga

4

1.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke  

8

11.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

12.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga    

12

28.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za mlajše učence    

36

21.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence    

33