Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

14

30.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

13


ARHIV:
11.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, FINALE

4

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2. krog

6

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

15

10.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

13.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

10.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

6

20.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

12

19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

25.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

40

12.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga - Finale

4

5.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

8

28.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

16

14.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

7.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

16.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

22.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale

4

4.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

7

27.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

6.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

16.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

7.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

31.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

6

30.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga  

3

22.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga  

4

17.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

15

9.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

10.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - končnica

4

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/končnica

4

5.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke

10

3.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog

8

17.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

41

12.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

19.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

39

22.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga / končnica

4

15.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

6

31.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / končnica

4

18.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence

18

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga

6

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / 2. krog

8

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga

8

25.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

24.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - končnica

4

15.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / končnica

4

28.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga

6

7.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - 2. krog

10

17.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

7.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

20

23.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

33

15.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

41

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1.liga

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - nižje lige  

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - nižje lige  

6

21.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / končnica

4

27.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / 2.krog

8

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga

16

13.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / Končnica

4

22.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / Končnica

8

18.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

1.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / 2. krog

8

20.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

29.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

36

22.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

18.6.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, končnica

4

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

17

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2.,3. in 4.liga  

10

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.,3. in 4.liga  

8

19.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2.krog

8

14.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Končnica

4

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Končnica

4

23.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

10

11.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga / 2. krog

8

11.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga

16

7.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

36

23.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

40

12.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - Končnica

4

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog

8

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga - Končnica

4

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga - Končnica

4

13.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga  

14

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga  

14

22.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.krog

16

18.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga/Končnica

4

4.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga  

8

16.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/Končnica  

4

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog  

8

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

14

11.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/1.krog

18

3.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40

17.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

43

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence- 2.krog  

8

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - FINALE  

4

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

19

23.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog  

10

3.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. krog  

20

2.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejši učence - 2. liga  

12

12.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

14.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - FINALE

6

21.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - 1.A, B, C liga

14

10.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

40

19.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence  

38

18.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

7

9.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

15

21.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

14

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3. in 4. liga  

12

29.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

5.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke    

5

8.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

13.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga  

12

27.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

31

15.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

35

25.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

24.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence - 2. krog  

12

6.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence    

20

8.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

7.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

13

5.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

15

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke - 1. liga

4

1.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke  

8

11.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

12.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga    

12

28.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za mlajše učence    

36

Prijavljene ekipe:
  - OŠ BEŽIGRAD
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAVLJE
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ LEDINA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ PREŽIHOV VORANC
  - OŠ PRULE
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ SAVSKO NASELJE
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ ZADOBROVA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

1:3

OŠ BEŽIGRAD

5.10.2009 14:00

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

2:5

OŠ NOVE JARŠE

5.10.2009 14:00

OŠ DANILE KUMAR

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

2:2

OŠ MIRANA JARCA

5.10.2009 14:35

OŠ DANILE KUMAR

OŠ FRANCETA BEVKA

1:2

OŠ BEŽIGRAD

5.10.2009 14:35

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

1:2

OŠ FRANCETA BEVKA

5.10.2009 15:10

OŠ DANILE KUMAR

OŠ NOVE JARŠE

7:2

OŠ MIRANA JARCA

5.10.2009 15:10

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

8:1

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

5.10.2009 15:45

OŠ DANILE KUMAR

OŠ BEŽIGRAD

0:5

OŠ NOVE JARŠE

5.10.2009 15:45

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

1:0

OŠ FRANCETA BEVKA

8.10.2009 14:00

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

3:1

OŠ MIRANA JARCA

8.10.2009 14:00

OŠ DANILE KUMAR

OŠ MIRANA JARCA

2:3

OŠ BEŽIGRAD

8.10.2009 14:35

OŠ DANILE KUMAR

OŠ FRANCETA BEVKA

0:9

OŠ NOVE JARŠE

8.10.2009 14:35

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

2:5

OŠ NOVE JARŠE

8.10.2009 15:10

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

1:2

OŠ BEŽIGRAD

8.10.2009 15:10

OŠ DANILE KUMAR

OŠ FRANCETA BEVKA

1:2

OŠ MIRANA JARCA

8.10.2009 15:45

OŠ DANILE KUMAR
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ NOVE JARŠE

550031:62515

OŠ BEŽIGRAD

540110:10012

OŠ DANILE KUMAR

520315:1146

OŠ MIRANA JARCA

51139:16-74

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

51137:18-114

OŠ FRANCETA BEVKA

51044:15-113

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ HINKA SMREKARJA

8:1

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

7.10.2009 13:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIŠKA KRANJCA

7:1

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

7.10.2009 13:00

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ MIŠKA KRANJCA

10:1

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

7.10.2009 13:35

OŠ H. SMREKARJA

OŠ DRAVLJE

2:4

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

7.10.2009 13:35

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

5:3

OŠ DRAVLJE

7.10.2009 14:10

OŠ H. SMREKARJA

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

4:2

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

7.10.2009 14:10

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

4:1

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

7.10.2009 14:45

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

1:3

OŠ MIŠKA KRANJCA

7.10.2009 14:45

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIŠKA KRANJCA

16:0

OŠ DRAVLJE

13.10.2009 13:00

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

9:1

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

13.10.2009 13:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

0:8

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

13.10.2009 13:35

OŠ H. SMREKARJA

OŠ DRAVLJE

4:8

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

13.10.2009 13:35

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

6:1

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

13.10.2009 14:10

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIŠKA KRANJCA

5:2

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

13.10.2009 14:10

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ DRAVLJE

6:1

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

13.10.2009 14:45

OŠ H. SMREKARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ MIŠKA KRANJCA

550041:53615

OŠ HINKA SMREKARJA

540129:92012

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

530218:1629

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

520316:23-76

OŠ DRAVLJE

510415:34-193

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

50055:37-320

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOSEZE

1:2

OŠ VIŽMARJE - BROD

7.10.2009 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ VALENTINA VODNIKA

4:1

OŠ ŠENTVID

7.10.2009 13:00

OŠ V. VODNIKA

OŠ VIŽMARJE - BROD

0:0

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

7.10.2009 13:35

OŠ V. VODNIKA

OŠ KOSEZE

0:2

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

7.10.2009 13:35

OŠ KOSEZE

OŠ ŠENTVID

1:5

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

7.10.2009 14:10

OŠ KOSEZE

OŠ VALENTINA VODNIKA

2:0

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

7.10.2009 14:10

OŠ V. VODNIKA

OŠ KOSEZE

2:0

OŠ ŠENTVID

7.10.2009 14:45

OŠ KOSEZE

OŠ VALENTINA VODNIKA

2:1

OŠ VIŽMARJE - BROD

7.10.2009 14:45

OŠ V. VODNIKA

OŠ VIŽMARJE - BROD

2:1

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

14.10.2009 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ VALENTINA VODNIKA

3:1

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

14.10.2009 13:00

OŠ V. VODNIKA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:0

OŠ ŠENTVID

14.10.2009 13:35

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

5:2

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

14.10.2009 13:35

OŠ V. VODNIKA

OŠ VIŽMARJE - BROD

2:0

OŠ ŠENTVID

14.10.2009 14:10

OŠ V. VODNIKA

OŠ KOSEZE

2:1

OŠ VALENTINA VODNIKA

14.10.2009 14:10

OŠ KOSEZE

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:2

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

14.10.2009 14:45

OŠ V. VODNIKA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ VALENTINA VODNIKA

540112:5712

OŠ VIŽMARJE - BROD

53117:4310

OŠ KOSEZE

530210:739

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

52127:617

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

512210:11-15

OŠ ŠENTVID

50052:15-130

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SOSTRO

3:3

OŠ ZADOBROVA

8.10.2009 13:00

OŠ SOSTRO

OŠ ZADOBROVA

1:4

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

8.10.2009 13:35

OŠ SOSTRO

OŠ SOSTRO

4:1

OŠ NOVE FUŽINE

8.10.2009 14:10

OŠ SOSTRO

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

1:2

OŠ MARTINA KRPANA

8.10.2009 14:45

OŠ SOSTRO

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:2

OŠ NOVE FUŽINE

13.10.2009 12:25

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:4

OŠ SOSTRO

13.10.2009 13:00

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ ZADOBROVA

1:1

OŠ NOVE FUŽINE

13.10.2009 13:35

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ MARTINA KRPANA

1:0

OŠ SOSTRO

13.10.2009 14:10

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

1:1

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

13.10.2009 14:45

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ NOVE FUŽINE

5:0

OŠ MARTINA KRPANA

13.10.2009 15:20

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4:3

OŠ SOSTRO

15.10.2009 13:00

OŠ KD – KAJUHA

OŠ ZADOBROVA

5:1

OŠ MARTINA KRPANA

15.10.2009 13:35

OŠ KD – KAJUHA

OŠ ZADOBROVA

2:1

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

15.10.2009 14:10

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4:1

OŠ NOVE FUŽINE

15.10.2009 14:45

OŠ KD – KAJUHA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

8:0

OŠ MARTINA KRPANA

15.10.2009 15:20

OŠ KD – KAJUHA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

531114:8610

OŠ ZADOBROVA

522112:1028

OŠ SOSTRO

521214:957

OŠ NOVE FUŽINE

521210:917

OŠ MARTINA KRPANA

52034:19-156

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

511310:914

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

3:1

OŠ TONETA ČUFARJA

5.10.2009 13:30

OŠ DR.V.KRAIGHERJA

OŠ LEDINA

6:0

OŠ PREŽIHOV VORANC

5.10.2009 14:05

OŠ DR.V.KRAIGHERJA

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

1:2

OŠ LEDINA

5.10.2009 14:40

OŠ DR.V.KRAIGHERJA

OŠ PREŽIHOV VORANC

2:6

OŠ SAVSKO NASELJE

5.10.2009 15:15

OŠ DR.V.KRAIGHERJA

OŠ SAVSKO NASELJE

3:0

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

7.10.2009 13:00

OŠ SAV. NASELJE

OŠ LEDINA

0:3

OŠ VIDE PREGARC

7.10.2009 13:35

OŠ SAV. NASELJE

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

9:0

OŠ PREŽIHOV VORANC

7.10.2009 14:10

OŠ SAV. NASELJE

OŠ SAVSKO NASELJE

1:2

OŠ VIDE PREGARC

7.10.2009 14:45

OŠ SAV. NASELJE

OŠ TONETA ČUFARJA

5:0

OŠ PREŽIHOV VORANC

7.10.2009 15:20

OŠ SAV. NASELJE

OŠ TONETA ČUFARJA

5:1

OŠ VIDE PREGARC

7.10.2009 15:55

OŠ SAV. NASELJE

OŠ VIDE PREGARC

3:0

OŠ PREŽIHOV VORANC

14.10.2009 13:30

OŠ T. ČUFARJA

OŠ TONETA ČUFARJA

4:2

OŠ SAVSKO NASELJE

14.10.2009 14:05

OŠ T. ČUFARJA

OŠ VIDE PREGARC

4:0

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

14.10.2009 14:40

OŠ T. ČUFARJA

OŠ LEDINA

0:3

OŠ SAVSKO NASELJE

14.10.2009 15:15

OŠ T. ČUFARJA

OŠ TONETA ČUFARJA

3:0

OŠ LEDINA

14.10.2009 15:50

OŠ T. ČUFARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ TONETA ČUFARJA

540118:61212

OŠ VIDE PREGARC

540113:6712

OŠ SAVSKO NASELJE

530215:879

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

520313:1036

OŠ LEDINA

52038:10-26

OŠ PREŽIHOV VORANC

50052:29-270

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ PRULE

1:5

OŠ VIČ

5.10.2009 13:00

OŠ PRULE

OŠ KOLEZIJA

7:1

OŠ OSKAR KOVAČIČ

5.10.2009 13:35

OŠ PRULE

OŠ KOLEZIJA

8:1

OŠ BIČEVJE

5.10.2009 14:10

OŠ PRULE

OŠ PRULE

3:0 BB

OŠ POLJANE

5.10.2009 14:45

OŠ PRULE

OŠ BIČEVJE

2:5

OŠ OSKAR KOVAČIČ

5.10.2009 15:20

OŠ PRULE

OŠ BIČEVJE

0:4

OŠ VIČ

8.10.2009 13:00

OŠ BIČEVJE

OŠ KOLEZIJA

3:0 BB

OŠ POLJANE

8.10.2009 13:35

OŠ BIČEVJE

OŠ OSKAR KOVAČIČ

0:5

OŠ VIČ

8.10.2009 14:10

OŠ BIČEVJE

OŠ BIČEVJE

1:3

OŠ PRULE

8.10.2009 14:45

OŠ BIČEVJE

OŠ POLJANE

0:3 BB

OŠ OSKAR KOVAČIČ

8.10.2009 15:20

OŠ BIČEVJE

OŠ KOLEZIJA

2:2

OŠ VIČ

14.10.2009 13:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

3:6

OŠ PRULE

14.10.2009 13:35

OŠ KOLEZIJA

OŠ VIČ

3:0 BB

OŠ POLJANE

14.10.2009 14:10

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

3:2

OŠ PRULE

14.10.2009 14:45

OŠ KOLEZIJA

OŠ BIČEVJE

3:0 BB

OŠ POLJANE

14.10.2009 15:20

OŠ KOLEZIJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KOLEZIJA

541023:61713

OŠ VIČ

541019:31613

OŠ PRULE

530215:1239

OŠ OSKAR KOVAČIČ

520312:20-86

OŠ BIČEVJE

51047:20-133

OŠ POLJANE

50050:15-150
21.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence    

33