Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
11.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, FINALE

4

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2. krog

6

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

15

10.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

13.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

10.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

6

20.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

12

19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

25.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

40

12.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga - Finale

4

5.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

8

28.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

16

14.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

7.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

16.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

22.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale

4

4.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

7

27.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

6.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

16.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

7.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

31.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

6

30.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga  

3

22.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga  

4

17.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

15

9.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

10.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - končnica

4

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/končnica

4

5.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke

10

3.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog

8

17.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

41

12.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

19.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

39

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ BEŽIGRAD
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DRAVLJE
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ LEDINA
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAJDE VRHOVNIK
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ POLJE
  - OŠ PRULE
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ ZADOBROVA
  - OŠ ZALOG

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

7:1

OŠ VIČ

20.9.2016 14:45

OŠ KOLEZIJA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2:1

OŠ BIČEVJE

29.9.2016 13:35

OŠ TRNOVO

OŠ BIČEVJE

0:1

OŠ KOLEZIJA

3.10.2016 13:00

OŠ BIČEVJE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ OSKAR KOVAČIČ

22009:276

OŠ KOLEZIJA

11001:013

OŠ TRNOVO

00000:000

OŠ BIČEVJE

20021:3-20

OŠ VIČ

10011:7-60

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ LEDINA

1:4

OŠ TONETA ČUFARJA

22.9.2016 13:00

OŠ LEDINA

OŠ LIVADA

1:5

OŠ MAJDE VRHOVNIK

22.9.2016 13:35

OŠ LEDINA

OŠ MAJDE VRHOVNIK

3:8

OŠ TONETA ČUFARJA

22.9.2016 14:10

OŠ LEDINA

OŠ LEDINA

2:4

OŠ LIVADA

22.9.2016 14:45

OŠ LEDINA

OŠ MAJDE VRHOVNIK

1:0

OŠ PRULE

28.9.2016 12:30

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ LIVADA

4:0

OŠ PRULE

28.9.2016 13:00

OŠ M. VRHOVNIK
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ TONETA ČUFARJA

220012:486

OŠ LIVADA

32019:726

OŠ MAJDE VRHOVNIK

32019:906

OŠ LEDINA

20023:8-50

OŠ PRULE

20020:5-50

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BEŽIGRAD

1:4

OŠ NOVE JARŠE

20.9.2016 13:35

OŠ NOVE JARŠE

OŠ VIDE PREGARC

0:3

OŠ POLJANE

20.9.2016 14:10

OŠ NOVE JARŠE

OŠ NOVE JARŠE

3:3

OŠ POLJANE

20.9.2016 15:20

OŠ NOVE JARŠE

OŠ POLJANE

2:2

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

23.9.2016 13:35

OŠ BEŽIGRAD

OŠ BEŽIGRAD

2:2

OŠ POLJANE

23.9.2016 14:45

OŠ BEŽIGRAD
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ POLJANE

413010:736

OŠ NOVE JARŠE

21107:434

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

10102:201

OŠ BEŽIGRAD

20113:6-31

OŠ VIDE PREGARC

10010:3-30

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MARTINA KRPANA

1:4

OŠ NOVE FUŽINE

21.9.2016 14:10

OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ NOVE FUŽINE

11004:133

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

00000:000

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

00000:000

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

00000:000

OŠ MARTINA KRPANA

10011:4-30

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA

3:1

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

29.9.2016 14:10

OŠ ŠMARTNO

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

7:2

OŠ VIŽMARJE - BROD

29.9.2016 15:20

OŠ ŠMARTNO

OŠ MIŠKA KRANJCA

2:5

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

3.10.2016 13:00

OŠ F.R. – STANETA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

1:7

OŠ VIŽMARJE - BROD

3.10.2016 13:35

OŠ F.R. – STANETA

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

2:2

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

3.10.2016 14:10

OŠ F.R. – STANETA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

4:8

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

3.10.2016 15:20

OŠ F.R. – STANETA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

421118:1177

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

21107:434

OŠ VIŽMARJE - BROD

21019:813

OŠ MIŠKA KRANJCA

21015:6-13

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

20025:15-100

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VALENTINA VODNIKA

3:0

OŠ DRAVLJE

20.9.2016 13:35

OŠ DRAVLJE

OŠ DRAVLJE

3:4

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

20.9.2016 14:10

OŠ DRAVLJE

OŠ KOSEZE

2:3

OŠ DRAVLJE

22.9.2016 13:00

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

7:0

OŠ KOSEZE

22.9.2016 14:10

OŠ H. SMREKARJA

OŠ KOSEZE

1:1

OŠ HINKA SMREKARJA

26.9.2016 13:30

OŠ KOSEZE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

220011:386

OŠ VALENTINA VODNIKA

11003:033

OŠ DRAVLJE

31026:9-33

OŠ HINKA SMREKARJA

10101:101

OŠ KOSEZE

30123:11-81

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIRANA JARCA

6:3

OŠ FRANCETA BEVKA

21.9.2016 13:00

OŠ DANILE KUMAR

OŠ DANILE KUMAR

6:1

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

21.9.2016 13:35

OŠ DANILE KUMAR

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

3:1

OŠ MIRANA JARCA

21.9.2016 14:10

OŠ DANILE KUMAR

OŠ DANILE KUMAR

1:0

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

21.9.2016 15:20

OŠ DANILE KUMAR

OŠ FRANCETA BEVKA

1:5

OŠ DANILE KUMAR

3.10.2016 14:10

OŠ M. ŠUŠTARŠIČA

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

0:1

OŠ MIRANA JARCA

3.10.2016 14:45

OŠ M. ŠUŠTARŠIČA

OŠ FRANCETA BEVKA

0:2

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

3.10.2016 15:20

OŠ M. ŠUŠTARŠIČA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ DANILE KUMAR

330012:2109

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

32015:236

OŠ MIRANA JARCA

32018:626

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

20021:7-60

OŠ FRANCETA BEVKA

30034:13-90

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ZALOG

2:0

OŠ POLJE

29.9.2016 13:00

OŠ ZALOG

OŠ SOSTRO

0:5

OŠ ZADOBROVA

29.9.2016 13:30

OŠ ZALOG

OŠ ZALOG

0:3

OŠ ZADOBROVA

29.9.2016 14:00

OŠ ZALOG

OŠ SOSTRO

4:2

OŠ POLJE

29.9.2016 14:30

OŠ ZALOG

OŠ ZALOG

4:1

OŠ SOSTRO

29.9.2016 15:00

OŠ ZALOG

OŠ POLJE

2:4

OŠ ZADOBROVA

29.9.2016 15:30

OŠ ZALOG
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ ZADOBROVA

330012:2109

OŠ ZALOG

32016:426

OŠ SOSTRO

31025:11-63

OŠ POLJE

30034:10-60
22.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga / končnica

4

15.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

6

31.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / končnica

4

18.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence

18

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / 2. krog

8

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga

6

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga

8

25.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

24.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - končnica

4

15.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / končnica

4

28.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga

6

7.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - 2. krog

10

17.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

7.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

20

23.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

33

15.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

41

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1.liga

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - nižje lige  

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - nižje lige  

6

21.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / končnica

4

27.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / 2.krog

8

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga

16

13.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / Končnica

4

22.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / Končnica

8

18.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

1.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / 2. krog

8

20.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

29.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

36

22.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

18.6.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, končnica

4

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2.,3. in 4.liga  

10

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.,3. in 4.liga  

8

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

17

19.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2.krog

8

14.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Končnica

4

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Končnica

4

23.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

10

11.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga / 2. krog

8

11.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga

16

7.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

36

23.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

40

12.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - Končnica

4

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog

8

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga - Končnica

4

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga - Končnica

4

13.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga  

14

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga  

14

22.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.krog

16

18.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga/Končnica

4

4.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga  

8

16.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/Končnica  

4

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog  

8

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

14

11.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/1.krog

18

3.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40

17.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

43

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence- 2.krog  

8

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - FINALE  

4

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

19

23.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog  

10

3.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. krog  

20

2.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejši učence - 2. liga  

12

12.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

14.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - FINALE

6

21.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - 1.A, B, C liga

14

10.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

40

19.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence  

38

18.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

7

9.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

15

21.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

14

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3. in 4. liga  

12

29.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

5.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke    

5

8.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

13.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga  

12

27.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

31

15.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

35

25.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

24.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence - 2. krog  

12

6.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence    

20

8.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

7.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

13

5.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

15

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke - 1. liga

4

1.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke  

8

11.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

12.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga    

12

28.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za mlajše učence    

36

21.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence    

33