Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

14

30.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

13


ARHIV:
11.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, FINALE

4

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2. krog

6

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

15

10.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

13.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

10.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

6

20.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

12

19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

25.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

40

12.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga - Finale

4

5.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

8

28.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

16

14.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

7.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

16.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

22.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale

4

4.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

7

27.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

6.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

16.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

7.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

31.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

6

30.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga  

3

22.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga  

4

17.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

15

9.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

10.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - končnica

4

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/končnica

4

5.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke

10

3.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog

8

17.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

41

12.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

19.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

39

22.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga / končnica

4

15.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

6

31.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / končnica

4

18.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence

18

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga

6

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / 2. krog

8

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga

8

25.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

24.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - končnica

4

15.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / končnica

4

28.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga

6

7.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - 2. krog

10

17.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

7.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

20

23.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

33

15.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

41

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1.liga

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - nižje lige  

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - nižje lige  

6

21.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / končnica

4

27.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / 2.krog

8

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga

16

13.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / Končnica

4

22.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / Končnica

8

18.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

1.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / 2. krog

8

20.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

29.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

36

22.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

18.6.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, končnica

4

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

17

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2.,3. in 4.liga  

10

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.,3. in 4.liga  

8

19.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2.krog

8

14.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Končnica

4

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Končnica

4

23.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

10

11.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga / 2. krog

8

11.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga

16

7.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

36

23.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

40

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ BEŽIGRAD
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ LEDINA
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAJDE VRHOVNIK
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ POLJE
  - OŠ PRULE
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ SAVSKO NASELJE
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ VRHOVCI
  - OŠ ZADOBROVA
  - OŠ ZALOG

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

2:6

OŠ SOSTRO

26.9.2013 12:30

OŠ KD – KAJUHA

OŠ POLJANE

0:3 BB

OŠ MARTINA KRPANA

26.9.2013 13:00

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

9:1

OŠ SOSTRO

26.9.2013 13:35

OŠ KD – KAJUHA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

1:4

OŠ MARTINA KRPANA

26.9.2013 14:10

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

3:0 BB

OŠ POLJANE

26.9.2013 14:45

OŠ KD – KAJUHA

OŠ SOSTRO

3:5

OŠ MARTINA KRPANA

26.9.2013 15:20

OŠ KD – KAJUHA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

1:2

OŠ POLJANE

1.10.2013 13:00

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

2:1

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

1.10.2013 13:35

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ SOSTRO

0:3

OŠ POLJANE

1.10.2013 14:10

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4:3

OŠ MARTINA KRPANA

1.10.2013 14:45

OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

430117:6119

OŠ MARTINA KRPANA

430115:879

OŠ POLJANE

42025:7-26

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

41036:13-73

OŠ SOSTRO

410310:19-93

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ POLJE

2:1

OŠ ZALOG

25.9.2013 13:00

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ NOVE FUŽINE

1:2

OŠ ZADOBROVA

25.9.2013 13:35

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

1:0

OŠ ZALOG

25.9.2013 14:10

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ POLJE

4:0

OŠ ZADOBROVA

25.9.2013 14:45

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ NOVE FUŽINE

1:5

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

25.9.2013 15:20

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ NOVE FUŽINE

0:3

OŠ POLJE

26.9.2013 13:00

OŠ ZALOG

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

0:2

OŠ ZADOBROVA

26.9.2013 13:35

OŠ ZALOG

OŠ ZALOG

3:0

OŠ NOVE FUŽINE

26.9.2013 14:10

OŠ ZALOG

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

2:4

OŠ POLJE

26.9.2013 14:45

OŠ ZALOG

OŠ ZALOG

0:7

OŠ ZADOBROVA

26.9.2013 15:20

OŠ ZALOG
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ POLJE

440013:31012

OŠ ZADOBROVA

430111:569

OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.

42028:716

OŠ ZALOG

41034:10-63

OŠ NOVE FUŽINE

40042:13-110

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BEŽIGRAD

2:2

OŠ MIRANA JARCA

26.9.2013 13:00

OŠ NOVE JARŠE

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

5:2

OŠ SAVSKO NASELJE

26.9.2013 13:35

OŠ NOVE JARŠE

OŠ BEŽIGRAD

2:8

OŠ NOVE JARŠE

26.9.2013 14:10

OŠ NOVE JARŠE

OŠ MIRANA JARCA

1:1

OŠ SAVSKO NASELJE

26.9.2013 14:45

OŠ NOVE JARŠE

OŠ NOVE JARŠE

3:1

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

26.9.2013 15:20

OŠ NOVE JARŠE

OŠ BEŽIGRAD

3:3

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

2.10.2013 13:00

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

3:1

OŠ MIRANA JARCA

2.10.2013 13:35

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ NOVE JARŠE

3:1

OŠ MIRANA JARCA

2.10.2013 14:10

OŠ J. MOŠKRIČA

OŠ SAVSKO NASELJE

1:4

OŠ NOVE JARŠE

3.10.2013 13:00

OŠ SAV. NASELJE

OŠ SAVSKO NASELJE

1:3

OŠ BEŽIGRAD

9.10.2013 12:45

OŠ SAV. NASELJE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ NOVE JARŠE

440018:51312

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

421112:937

OŠ BEŽIGRAD

412110:14-45

OŠ MIRANA JARCA

40225:9-42

OŠ SAVSKO NASELJE

40135:13-81

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VALENTINA VODNIKA

1:5

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

1.10.2013 13:00

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ KOSEZE

6:7

OŠ HINKA SMREKARJA

1.10.2013 13:35

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

1:7

OŠ VALENTINA VODNIKA

1.10.2013 14:10

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ HINKA SMREKARJA

0:5

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

1.10.2013 14:45

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ KOSEZE

2:5

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

1.10.2013 15:20

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

0:2

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

3.10.2013 13:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

0:3

OŠ VALENTINA VODNIKA

3.10.2013 13:35

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

8:0

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

3.10.2013 14:10

OŠ H. SMREKARJA

OŠ KOSEZE

0:1

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

3.10.2013 14:45

OŠ H. SMREKARJA

OŠ KOSEZE

0:3

OŠ VALENTINA VODNIKA

3.10.2013 15:20

OŠ H. SMREKARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

440013:11212

OŠ VALENTINA VODNIKA

430114:689

OŠ HINKA SMREKARJA

420215:1416

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

41036:19-133

OŠ KOSEZE

40048:16-80

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MAKSA PEČARJA

4:0

OŠ FRANCETA BEVKA

25.9.2013 13:00

OŠ DANILE KUMAR

OŠ DANILE KUMAR

1:0

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

25.9.2013 13:35

OŠ DANILE KUMAR

OŠ MAKSA PEČARJA

1:0

OŠ DANILE KUMAR

25.9.2013 14:10

OŠ DANILE KUMAR

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

3:0

OŠ FRANCETA BEVKA

25.9.2013 14:45

OŠ DANILE KUMAR

OŠ LEDINA

1:2

OŠ FRANCETA BEVKA

18.10.2013 11:30

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ FRANCETA BEVKA

1:6

OŠ DANILE KUMAR

18.10.2013 12:05

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

3:0

OŠ LEDINA

18.10.2013 12:40

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ LEDINA

3:5

OŠ MAKSA PEČARJA

22.10.2013 13:00

OŠ LEDINA

OŠ MAKSA PEČARJA

5:1

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

22.10.2013 13:35

OŠ LEDINA

OŠ LEDINA

3:2

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

22.10.2013 14:10

OŠ LEDINA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ MAKSA PEČARJA

440015:41112

OŠ DANILE KUMAR

430110:289

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

41036:9-33

OŠ LEDINA

41037:12-53

OŠ FRANCETA BEVKA

41033:14-113

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ PRULE

0:3

OŠ MAJDE VRHOVNIK

26.9.2013 13:00

OŠ T. ČUFARJA

OŠ TONETA ČUFARJA

2:4

OŠ LIVADA

26.9.2013 13:35

OŠ T. ČUFARJA

OŠ PRULE

2:4

OŠ VRHOVCI

26.9.2013 14:10

OŠ T. ČUFARJA

OŠ LIVADA

7:2

OŠ MAJDE VRHOVNIK

26.9.2013 14:45

OŠ T. ČUFARJA

OŠ TONETA ČUFARJA

2:8

OŠ VRHOVCI

26.9.2013 15:20

OŠ T. ČUFARJA

OŠ VRHOVCI

3:3

OŠ LIVADA

3.10.2013 12:00

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ MAJDE VRHOVNIK

2:3

OŠ TONETA ČUFARJA

3.10.2013 12:35

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ PRULE

0:3

OŠ LIVADA

3.10.2013 13:10

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ MAJDE VRHOVNIK

0:2

OŠ VRHOVCI

3.10.2013 13:45

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ PRULE

1:3

OŠ TONETA ČUFARJA

3.10.2013 14:20

OŠ M. VRHOVNIK
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ LIVADA

431017:71010

OŠ VRHOVCI

431017:71010

OŠ TONETA ČUFARJA

420210:15-56

OŠ MAJDE VRHOVNIK

41037:12-53

OŠ PRULE

40043:13-100

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

0:3

OŠ VIČ

2.10.2013 13:00

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

4:2

OŠ TRNOVO

2.10.2013 13:35

OŠ KOLEZIJA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

0:0

OŠ BIČEVJE

2.10.2013 14:45

OŠ KOLEZIJA

OŠ KOLEZIJA

5:0

OŠ BIČEVJE

2.10.2013 15:20

OŠ KOLEZIJA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

1:3

OŠ KOLEZIJA

3.10.2013 13:00

OŠ TRNOVO

OŠ KOLEZIJA

4:3

OŠ VIČ

3.10.2013 13:35

OŠ KOLEZIJA

OŠ TRNOVO

2:0

OŠ OSKAR KOVAČIČ

3.10.2013 14:10

OŠ TRNOVO

OŠ VIČ

4:3

OŠ BIČEVJE

3.10.2013 14:45

OŠ KOLEZIJA

OŠ TRNOVO

3:0

OŠ BIČEVJE

3.10.2013 15:20

OŠ TRNOVO

OŠ TRNOVO

4:2

OŠ VIČ

10.10.2013 12:30

OŠ KOLEZIJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KOLEZIJA

440016:61012

OŠ TRNOVO

430111:659

OŠ VIČ

420212:1116

OŠ OSKAR KOVAČIČ

40131:8-71

OŠ BIČEVJE

40133:12-91

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA

5:1

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

27.9.2013 12:00

OŠ ŠMARTNO

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

1:5

OŠ VIŽMARJE - BROD

27.9.2013 12:35

OŠ ŠMARTNO

OŠ MIŠKA KRANJCA

2:1

OŠ ŠENTVID

27.9.2013 13:10

OŠ ŠMARTNO

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

1:6

OŠ VIŽMARJE - BROD

27.9.2013 13:45

OŠ ŠMARTNO

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

4:1

OŠ ŠENTVID

27.9.2013 14:20

OŠ ŠMARTNO

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

4:0

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

7.10.2013 10:30

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

3:2

OŠ ŠENTVID

7.10.2013 11:05

OŠ VIŽ. BROD

OŠ MIŠKA KRANJCA

1:6

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

7.10.2013 11:40

OŠ VIŽ. BROD

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

2:8

OŠ ŠENTVID

7.10.2013 12:15

OŠ VIŽ. BROD

OŠ VIŽMARJE - BROD

7:0

OŠ MIŠKA KRANJCA

7.10.2013 12:50

OŠ VIŽ. BROD
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ VIŽMARJE - BROD

440021:41712

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

430115:789

OŠ MIŠKA KRANJCA

42028:15-76

OŠ ŠENTVID

410312:1113

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

40044:23-190
12.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - Končnica

4

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog

8

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga - Končnica

4

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga - Končnica

4

13.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga  

14

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga  

14

22.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.krog

16

18.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga/Končnica

4

4.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga  

8

16.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/Končnica  

4

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog  

8

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

14

11.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/1.krog

18

3.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40

17.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

43

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence- 2.krog  

8

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - FINALE  

4

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

19

23.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog  

10

3.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. krog  

20

2.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejši učence - 2. liga  

12

12.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

14.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - FINALE

6

21.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - 1.A, B, C liga

14

10.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

40

19.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence  

38

18.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

7

9.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

15

21.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

14

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3. in 4. liga  

12

29.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

5.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke    

5

8.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

13.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga  

12

27.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

31

15.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

35

25.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

24.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence - 2. krog  

12

6.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence    

20

8.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

7.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

13

5.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

15

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke - 1. liga

4

1.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke  

8

11.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

12.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga    

12

28.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za mlajše učence    

36

21.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence    

33